כאילו לא מספיק שגנבה לאחותה הבכורה קייט מידלטון את הרעם ביום חתונתה בזכות ישבן הדוק ושמלה לבנה, פיפה מידלטון ממשיכה במגמת הפיכתה לאייקון אופנה עבור בנות ממלכת בריטניה והעולם כולו. לראייה: המכירות של תכשירי השיזוף המלאכותי משתוללות, תודות לשיזוף המושלם שהציגה פיפה ביום החתונה.

פיפה מידלטון - עכשיו גם סופרת (צילום: AP)
גונבת את ההצגה. פיפה מידלטון ביום החתונה של וויליאם וקייט | צילום: AP

 "כולן רוצות לחקות את המראה הבריא והשזוף של קייט ופיפה"

עם כל הכבוד לשמלת הכלה של קייט, ניכר כי מי שבאמת מעוררת באזז היא הליטל סיסטר. מאז שנצפתה פיפה מחייכת בכניסה לווסט-מיניסטר אבי במראה ברונזה מלוטש, שפופרות קרם השיזוף למיניהן עפות מהמדפים משל היו חבילות פיש אנד צ'יפס דביקות. על פי נתוני המכירות בבריטניה, אחוז המכירות של מוצרי השיזוף השונים עלה ב-219% ביום שלאחר החתונה, והמשיך לשמור על מספרים מדהימים של 200% עלייה בחנויות גם ימים לאחר מכן.

"יש בנות רבות שרוצות להיות נסיכות ומנסות לחקות את המראה הרזה, הבריא והשזוף של קייט ופיפה", אומרת שרה שטרן, מנהלת הקוסמטיקה ברשת הכלבו דבנהאמס. "אסור לנו להמעיט בערכן של האחיות וההשפעה שלהן על תעשיית היופי". והיא צודקת.

אם עד היום הייתה זאת קייט מידלטון שכל שמלה ששמה על עצמה נחטפה מהמדפים תוך כמה שעות, הפעם נשות הממלכה רוצות גם קצת צבע על עורן החיוור. ולמרות שנטען לא פעם כי פיפה עשתה שימוש מופרז עם השיזוף, זה לא באמת הזיז לאלפי בריטיות לעוט על המוצרים המלאכותיים.

אין תמונה
שתי אייקוניות אופנה: קייט ופיפה


אין ספק שפיפה נהנית מהכוכבות בן יום שמגיעה יד ביד עם היותה אשת סודה הרשמית של הדוכסית. האם זה אומר שגם פיפה עומדת להפוך לאייקון אופנה כמו קייט? ובכן, מסתמן שהיא בדרך הבטוחה לשם. מה סוד ההצלחה שלה? קצת יותר מדי קרם שיזוף, מסםר תמונות חשופות חזה, שמלה אחת מדגישת עכוז וכמה תמונות פפראצי בלתי מבוקרים בעליל אך מסוקרים היטב? שיהיה בהצלחה עם זה.

 >> האם שמלת הכלה של קייט מידלטון מועתקת?