למרות המודעות הגוברת, שלל מכוני הכושר וכל הגאדג'טים והקרמים החדשניים שמבטיחים ניסים ונפלאות, רובנו עדיין מוצאות את עצמנו מוותרות לצלוליט, מתכחשות לכרס בעזרתם הלא-אדיבה של בגדי אוברסייז, מסוות את זרועות המלח-פלפל ביופי של קרדיגנים וממציאות אחלה תירוצים למה אנחנו לא מתפנות לאימון כושר. קלייר נסיר, מגישת תחזית מזג האוויר ברשת הטלוויזיה הבריטית GMTV, החליטה שהיא לא מתעללת בעצמה יותר. זו השילה 20 קילו ממשקלה בחמישה חודשים בלבד, וחשוב מכך - חיטבה את גופה לאין שיעור. עכשיו היא משיקה DVD לחיטוב ועיצוב הגוף, ומראה לכולנו שזה לגמרי אפשרי. צריך רק טריגר ממש טוב. 

אין תמונה
לא ייאמן: 20 קילו בחמישה חודשים והנה לך גוף חדש. ה-DVD החדש של קלייר נסיר

בוקסינג, ריצה, משקולות, ותפריט בריא

נסיר בהחלט קיבלה פוש רציני למהפך. לא רק שכל האומה הבריטית צופה בה מדי ערב, היא גם זכתה למנה הגונה מהפפראצי. נסיר בת ה-40 ילדה בנובמבר לפני שנה את בתה בכורתה, ושמונה חודשים אחרי צולמה בעודה באימון כושר עם מאמן אישי באוויר הפתוח. היא לבשה אז בגדי אימון זעירים והציגה לראווה גוף רוטט ומדלדל ומראה מאוד לא מחמיא. לדבריה, תמונות הפפראצי שצולמו ביולי האחרון, ופורסמו בכל מקום אפשרי, זעזעו אותה. היא החליטה לשנות את חייה מן הקצה אל הקצה, בעזרתם של שני מאמנים אישיים, ודבקה בתזונה נכונה בשילוב של אימוני כושר קדחתניים.

"רציתי לעשות את זה מהר, ואחרי ארבעה חודשים והרבה מאוד זיעה הצלחתי להוריד 20 קילו ולהצר את היקפיי ב-30 סנטימטרים", סיפרה לדיילי מייל. ב-DVD חדש מציגה נסיר את אימוני הכושר שעברה על מנת להפוך לפיגורה מעוררת השראה, ומדגימה אימוני בוקסינג, ריצה ומשקולות, לצד תפריט של 5 מנות עשירות ובריאות. לטענתה, אם מקפידים על שגרת כושר של 3-4 אימונים בשבוע לצד תזונה נכונה, ניתן להשיל כמעט 2 קילו בשבוע.

אין תמונה
מעוררת השראה. קלייר נסיר, לפני ואחרי

הסיפור הזה מזכיר לנו שוב שאין סודות ואין ניסים, יש הרבה זיעה והרבה מאוד מאמץ. אין ספק שאם אנחנו באמת רוצות, כולנו יכולות לזכות בגוף חטוב, ותירוצים כמו לידה, חוסר זמן או סתם שברון לב, פשוט לא תופסים ולא מצדיקים. מלבד הצרת היקפים, ניכר כי המגישה הזאת הצליחה לעשות את המהפך שנראה לנו לא פעם בלתי אפשרי: מאמא טרייה, עייפה ומותשת, שכמעט ומשלימה עם המראה המוזנח שלה, להוט מאמא עם פיגורה מוצקה, חטובה וסופר בריאה. פשוט לראות, לקנא ולהתחיל להזיז את התחת.

>> הנה לך נחיתה רכה: סדנת שיעורי הפילאטיס שלנו מחכה רק לך