המציאות החדשה שנכפתה עלינו, לפיה אסור להתקבץ לספורט קבוצתי וגם אסור לצאת להתאמן או לרוץ לבד, מאלצת אותנו להעביר את שגרת הספורט שלנו פנימה ולהתחיל לעשות אימון כושר בבית. זה לא פשוט כשיש מסביב ילדים ובטח שזה לא קל כשהמורל נמוך והמתח גבוה. בדיוק את המכשולים האלה רוצה לאה שנירר לעזור לכם לעבור, ומציעה להצטרף אליה לאימון בוקר יומי בתוך הבית. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Lea Schenirer (@leaschenirer) on

 

"אנחנו נמצאים כולם בבית אחד, זו פצצה מתקתקת", אומרת שנירר באופטימיות, "חייבים לשמור על החיוך, לשמור על נשימה עמוקה. פעילות גופנית חשובה מאוד כדי לשמור על השפיות שלנו. לא צריך להתארגן במיוחד, אפשר לקחת כל דבר שיש לנו בבית – חבילת אורז, בקבוקי מים מינרליים, מקל של מטאטא או חבילת נייר טואלט נייר טואלט - המצרך הכי מבוקש בימים אלו יכול משמש אותנו לתרגיל מעולה. אפשר לעשות את זה בכל מקום בבית: בחדר שינה, בגינה, במרפסת, בחדר המדרגות. אתם לא צריכים שום דבר פרט לנכונות לקום מהכורסא".

שנירר מבטיחה שאחרי כמה דקות פעילות גופנית יחד איתה תחזרו למשפחה רגועים יותר. "פעילות ספורטיבית חיובית לגוף, לנפש, לכושר ולאושר. ביחד ננצח את הדבר הזה. אנחנו לא יודעים כמה זמן זה ייקח, אז בינתיים אני פשוט רוצה לעזור לכם לנשום".