אין תמונה
מיילי סיירוס הולכת על מסגרת שמתאימה לפנים לבביות
אחד האביזרים המשלימים שהם בגדר פריט חובה בקיץ הוא ללא ספק משקפי השמש. מלבד העובדה שהם מגנים על עינינו (בהנחה שהלכתם על הסוג הטוב), הם יכולים להרים או להפיל הופעה. משקפי שמש הם ללא ספק אמירה ברורה: בין אם את הולכת על העגולים והטרנדיים או צבעוניים שמוסיפים גוון לכל הלוק. אבל יש עוד נקודה שצריך לשים עליה את הדעת: אילו משקפיים יחמיאו במיוחד למבנה הפנים שלך? פנינו לצאלה הילרוביץ', סטייליסטית אישית ומנחת סדנאות סטיילינג לקבוצות שתעשה לנו סדר ותחכים אותנו.

מבנה פנים בצורת לב: יוקו אונו מאחורייך

אם ניחנת במבנה פנים לבבי סטייל מיילי סיירוס, משקפיים במסגרת עגולה אבל קטנים (א-לה ג'ון לנון) יהיו מעולים עבורך. "כשאנחנו מדברות על מבנה לב, הכוונה היא שהחלק העליון של הפנים רחב יותר מהתחתון. זאת הסיבה שבבחירת משקפיים, חשוב להקפיד שלא לחרוג מרוחב הפנים עם המסגרת על מנת שלא לגרום לחלק העליון הרחב ממילא להיראות רחב עוד יותר. לבעלות מבנה כזה מוטב לבחור במסגרות קטנות יחסית ולא אובר סייז".

אין תמונה
הטרנד הגדול של הקיץ. מתאימות לבעלי מבנה פנים לבבי. משקפי שמש עגולות.
מגוון משקפי שמש עגולים: מאיה ספיר, להשיג בקום איל פו- 890 ש"ח. 2.לואי ויטון- 2,650 ש"ח. 3.ברשקה- 99 ש"ח. 4.XRAY - 129 ש"ח. 5.www.1item.co.il-  19 ש"ח. 6.אמפריו ארמני- 850 ש"ח. 7. MYKIT - 2,900 ש"ח. 8. שרה משקפיים- להשיג בשבזי 14, נווה צדק, תל אביב, 1,100 ש"ח. 9. Andy Wolf רשת רזילי, 2,299 ש"ח. 10. -carolina lemke berlin  189.90 ש"ח. 11. -APC להשגה בבוטיק ,STORY קניון רמת אביב, 1,199 ש"ח. 12. ZAN ZAN - בלעדי ביוסף, 2,400 ש"ח.
אין תמונה
כל אחת והסטייל שלה

מבנה פנים מרובע: הכי חתולית

אנג'לינה ג'ולי ובנה המאומץ (צילום: Mat Szwajkos, GettyImages IL)
הפנימה את המסר. אנג'לינה מרובעת ומשקפי השמש העגולים | צילום: Mat Szwajkos, GettyImages IL
אוליביה פלרמו- משקפי שמש (צילום: dailymakeover.com)
אוליביה פלרמו שיקית מתמיד במשקפי שמש שהולכות טוב עם פנים מרובעים | צילום: dailymakeover.com
כשאומרים על מישהי שיש לה מבנה פנים מרובע, הכוונה ללסת רווחה וקוים ישרים. נשמע מעליב משהו אבל כשאנג'לינה ג'ולי נמנית בין הנשים המוכרות בעולם עם פנים כאלה, את יכולה לראות בזה רק מחמאה. על מנת לרכך את מבנה הפנים המעט נוקשה, "מומלץ להימנע ממסגרות מרובעות או מוארכות מדי וכדאי ללכת יותר על מסגרת חתולית או עגולה", אומרת לנו הילרוביץ'.  למזלכן, זה הדבר הכי חם עכשיו באופנה.  

אין תמונה
אם ניחנת במבנה פנים מרובע, הלוק החתולי תפור עלייך
מגוון משקפי שמש חתוליים:1.SEVEN להשגה ברשת אופטיקנה, 149 ש"ח. 2. יוסף חבר- 2270 ש”ח. 3. דולצ'ה וגבאנה- 1200 ש”ח. 3. www.1item.co.il – 49 ש"ח. 4. לוני וינטאג- יועזר איש הבירה 6, יפו. 2,500 ש"ח. 7. MYKITA by Beth Ditto- בלעדי ביוסף, 2,900 ש”ח. 7. Illesteva & Zac - בלעדי ביוסף, 2150 ש”ח. 8. גו פנדה- 499 ש”ח.

מבנה פנים עגול: סו אייטיז

קייטי פרי - משקפי שמש (צילום: dailymakeover.com)
קייטי פרי, הפנים העגולים והמשקפי שמש | צילום: dailymakeover.com
מבנה פנים עגול הוא בדיוק ההיפך ממבנה הפנים המרובע. על כן יש לעשות את ההיפך: יש "להימנע ממשקפי אובר סייז בסגנון שנות השישים ולהימנע ממשקפי ג'ון לנון עגולות וללכת דווקא על מסגרת מרובעת משנות ה-80". ואם פרגי וקייטי פרי יכולות, למה שאת לא תוכלי?.

אין תמונה
משקפי שמש מרובעות. הכי מתאימות לפנים עגולות
מגוון משקפי שמש מרובעים: 1. אמפריו ארמני, 850 ש"ח. 2. דארל- 715 ש"ח. 3. www.1item.co.il – 39 ש"ח. 4. Xray- 129 ש”ח .5. לואי  ויטון- 2,410 ש”ח. 6. ALDO-  99 ש"ח. 7. דולצ'ה וגבאנה- 2,000 ש”ח. 8. pq- 3,000 ש”ח. 9. לוני וינטאג- יועזר איש הבירה 6, יפו. 800 ש"ח. 

 מבנה פנים קלאסי: הכל הולך

בר רפאלי בשמלה שחורה (צילום: mako)
בר רפאלי והפנים המושלמות. פלא שלקחו אותה כפרזנטורית משקפי שמש? | צילום: mako
אם התברכת בגנים א-לה בר רפאלי ויש לך מבנה פנים קלאסי, ראי עצמך מסודרת מבחינת משקפיים. מבנה הפנים הקלאסי זהו מבנה שהוא יותר רחב למעלה וטיפה יותר צר למטה. ובאישורה של צהלה, ראי עצמך מוזמנת "להתפרע על כל מסגרת כשזה יותר עניין של סגנון". כיף לך.

אין תמונה
אם ניחנת בפנים עם מבנה קלאסי, כל סגנון יראה עלייך מושלם. גם החצי מסגרת
מגוון משקפי שמש עם חצי מסגרת: 1. ווג - 575 ש"ח. 2. לואי  ויטון-  2270 שקלים. 3. ברשקה- 89 ש"ח. 4. מארק גייקובס- 1,400 ש"ח. להשגה באופטיקה אורביטה, בית הפועלים 9, רחובות. 5. Supper retro לוורובל אופטיק בוטיק- 1,690 ש"ח. 6. pq -3,500 ש”ח. 7. רייבאן פולורייזד- 1060 ש"ח. 8. רזילי בעיצוב Andy Wolf- 2,479 ש"ח.

מבנה פנים אובלי: הכי אובר סייז

שרה ג'סיקה פארקר (צילום: Splashnews, noon)
שרה ג'סיקה פארקר מדגמנת משקפי אובר סייז כיאה לבעלת פנים אובלי | צילום: Splashnews, noon
עבור מבנה פנים אובלי (צר וארוך) כמו זה של שרה ג'סיקה פארקר למשל, מומלץ לצאת ממסגרת הפנים לרוחב. "הכוונה למסגרת חתולית או מסגרות אובר סייז ולא ללכת על משקפיים צרות מבחינת המסגרת אלא על משהו שיחרוג מגבולות הפנים לרוחב". תשתעשעי עם זה.

>> הטרנד הכי קיצי שיש: צמות לכל אורך
>>
עכשיו גם בפייס: מאקו נשים