גרביון ורידים
הגרביונים שיעשו לך קרישי דם | יח``צ:

 נפתח בגילוי לא כל כך נאות: כשהייתי בת 15 בערך, יצא לאקרנים סרט המופת קרוסרודס. מכיוון שבאותה תקופה הייתי בעיצומו של תהליך התפכחות אופנתי (כלומר, הבנתי שאני יכולה להמשיך לפנטז על קורט קוביין גם בלי ללבוש פלנל ולדשדש במגפי ד"ר מרטינס לכל מקום) – החלטתי לעשות מעשה, הפוך על הפוך אם תרצו לקרוא לזה, וללכת להקרנת הבכורה בחצאית קצרצרה, חולצת בטן, וקוקיות. למי ששאל, הסברתי שזו מחווה לשחקנית הראשית, הומאז' לימי "היט מי בייבי וואן מור טיים" העליזים. אומנם קצת מביך להודות, אבל בזמנו באמת האמנתי שאני נורא מגניבה, מחתרתית אפילו. טוב, הייתי בת 15. לחברים שלי, בכל אופן, היו דעות קצת אחרות. באופן צפוי למדי הפכתי לדחקה אופנתית קבועה בחבר'ה, ואף אחת לא הסכימה ללכת איתי לשופינג במשך חודשים. טרגי, אני יודעת.

מאז זרמו הרבה אאוטפיטים במלתחה שלי, אבל אם יש דבר אחד שלמדתי מאותה גחמת נעורים מצערת הוא שהגבול בין "אוונגרדי" ל"מגוחך" הוא דק עד מאוד. מה זה דק? חוט דנטלי דק. הבעיה היחידה שעם מוסר השכל כזה לכי תחפשי בגדים מיוחדים, כאלה שאין לאף אחת אחרת. איך בחורה אמורה לדעת מתי פריט הוא באמת חד פעמי ומתי מדובר בביזאר צרוף? כדי להביא את הדילמה מהלכה למעשה, אספנו את מיטב פריטי האופנה המוזרים ברשת. ואת התשובה לשאלה אם מדובר ב"אוונגרד" או ב"מגוחך" תאלצי למצוא לבד.

גרביונים לוורידים
שתקום הבחורה שלא חושבת שגרביונים זה סקסי. יפה. עכשיו כשכולן יושבות אפשר לנפץ את המיתוס הזה: בנות, מצאנו את גרביון הטרן אוף האולטימטיבי. האתר הצרפתי "UpFactory", שבדרך כלל מציע למכירה את חלומות המלתחה הכי רטובים שלנו, החליט לחרוג ממנהגו ולמכור לנו גרביון בהדפס מערכת הדם. ייתכן שסטודנטיות לרפואה יימצא את היציאה הזאת קורצת, אבל איך נגיד את זה בעדינות? גוועלד. טוב שלא הלכו על גרביון צלוליטיס.

גרביון ורידים
מה הלאה? חולצת מעיים? חצאית שחלות? | יח``צ:

מכנעליים, נעלסיים או סתם מכוער
באמנות כמו באמנות, אין דבר כזה שאין דבר כזה. אחרת, למעצב ההולנדי דארלין ואן וואו אין שום קייס נגד משטרת האופנה. אמנות היא ככל הנראה התירוץ היחיד שיכול להצדיק את המכנעליים (תרגום חופשי) שעיצב הבחור, כי יפה לא וגם בעניין הפרקטיקה קשה לפרגן נקודות זכות. כשמסתכלים על הבגד הזה במבט ראשון, קשה להבין אם מדובר במכנסיים או בנעליים; במבט שני הדיכוטומיה הזאת נראית שולית; כל מה שאתה רוצה לדעת הוא למה? למה שמישהו יעצב דבר כזה? אז נכון, טכנית נעליים ומכנסיים הם שני פרטי לבוש שמיועדים לאותו פלג גוף, התחתון. אבל האם זו סיבה מספיק מוצדקת למזג אותם? תקראו לנו אולד פאשנד, אבל אנחנו בספק. בכל מקרה, אם זה ממש מסקרן אתכן אז הפריט הביזארי הזה נשלף ממוזיאון הנעליים הווירטואלי. להסתכל מרחוק מותר.

מכנסיים ונעלי אולסטאר
מכנעליים. נראה אותך רוכסת אותם | יח``צ:

לפונקציונאליות שבינינו
מי לא מצאה את עצמה לבושה במיטב מחלוצותיה, סועדת עם בחיר ליבה בפיקניק רומנטי בצפון, כשרק דבר אחד יכול להעיב על הרגע הקסום: יש בקבוק יין אבל אין פותחן. או. אז יש לנו פתרון בשבילך: מגף עור שיקי על עקב דמוי חולץ פקקים. מה, לא חסכוני? היי, אל תסתכלי עלינו ככה. זה לא אנחנו עיצבנו.

מגפיים עם חולץ פקקים
תחלצי את היין, לא את המגף | יח``צ:

נעליים, נוסעים מהר
ונעבור לעוד זוג נעליים מופרך: הכירי את "גלגלים לוהטים". כך לפחות קורא המעצב הספרדי רונלדו פראגו לדגם הזה. ובכן, אין ספק שכבר ראינו גרועים יותר. מזוויות מסוימות זה אפילו נראה חמוד, אלא שפה בדיוק טמון הפוטנציאל ההרסני שלהן. הנה לך דוגמה למשהו שללא פיקוח אופנתי מוקפד עלול להפוך לתשובה המוטורית לקרוקס: זה נראה נוח, יש לזה אפיל בובתי ותל אביביות מסוימות ימותו על זה. מפחיד? גם אותנו.

נעליים עם גלגלים
נעלי בימבה. בואי שרל'ה, נוסעים | יח``צ:

מחמם הכל חוץ מאת הלב
יום אחד קם לו מעצב אופנה ניו יורקי משועמם ואמר לעצמו: "למה שלא אתפור לכובע הצמר החביב עלי צעיף וכפפות?". זה כשלעצמו לא היה מעשה נורא כל כך. הרי כולנו הרהרנו, בתיאוריה כמובן, מה היה קורה אילו היו לנו נעלי טילים שישגרו אותנו לירח ובקיני בהדפס מותניה של בר רפאלי. הבעיה מתחילה כשמוציאים את הרעיונות האלה לפועל. האמת? במקרה של הכצ"כ (כובע-צעיף-כפפות) התוצאה פחות כעורה משהיית מצפה. אם להקדים חזון למועד, היינו אומרות שפריס הילטון ופקאצות הוליוודיות מסוגה היו שמחות לאמץ לעצמן אקססורי כזה. האם זה אומר שגם את צריכה לעצמך אחד? אנחנו חושבות שאת יודעת את התשובה לבד.

כובע צעיף וכפפות
כפפות-כובע-צעיף. תחברי לזה מטריה ואת הכי מסודרת | יח``צ:

מופע הביזאר של ברבי
בדיוק כשחשבת שראית הכל, נגלה לך שאת הפריק שואו האמיתי שמרנו לסוף. מכיוון שמדובר באקססורי שאין כל דרך מעודנת לתאר, פשוט נקרא לילד בשמו: תכשיטים מחתיכות בובות ברבי. הקולקציה המטרידה היא פרי עיצובו של מארגיוס לאנג', מעצב ניו יורקי, שסיפר בראיון למגזין טלגרף ש"ברבי תפסה חלק משמעותי בעולם היצירה שלי בתור ילד". אנחנו לא בטוחות שאנחנו רוצות הסבר. איך שלא יהיה, מי שמסוגלת לראות את ההומור שבעניין וודאי תהנה להתאבזר במחרוזת מפיסות חזה של ברבי (הפטמות מעוטרות בניטים!), טבעת סנטר מפתיעה, ועגילי עיניים אלגנטיות (כ-110 פאונד לחתיכה). האחריות על המשתמשת בלבד.

תכשיטי ברבי
הו ברבי, אנחנו כבר לא בקנזס יותר | יח``צ:

עוד בערוץ הנשים: 
חשבת שאת משוגעת? קבלי את הכלות הכי פסיכיות על הפלנטה, למה ממש לא כדאי להיכנס למיטת שיזוף,
האישה שהחליטה לחגוג את גירושיה עם שמלת כלה (ועוד הכי מכוערת).