הוליווד היא תעשייה מאוד נרקיסיסטית. לצד הפקות אופנות מקוריות ומטורפות, אחת לכמה זמן, עולם האופנה אוהב להיזכר באנשים היפים ובמיתוסים האופנתיים של פעם (ע"ע: מישל וויליאמס עושה את מרילין מונרו, ג'ניפר אניסטון עושה את ברברה סטרייסנד). הפעם, זה למהדורת נובמבר של ווג, שהחליט לקחת את השחקנית אן האתווי ולעשות אותה אודרי הפבורן ליום אחד. על אף שאודרי יש רק אחת, אין ספק שהאתווי עושה אותה באופן מעורר התפעמות.

אין תמונה
אן האתאווי עושה את אודרי הפבורן בהצלחה

לא מוכנה לסבול גבר שקרן

התאווי מקדמת בימים אלה את סרטה החדש "love and other drugs", ובווג החליטו לפנק אותה בסדרת תמונות מפוארת בהשראתה של של היפהפייה בעלת עור החרסינה ועיני השקד. בתמונות האתווי עטופה בשמלות נשף מפוארות ותכשיטים מנצנצים ונראית עוצרת נשימה אבל עדיין נגישה ומזמינה, בלי לעורר אנטגוניזם על היופי העשיר שלה. ממש כמו הפבורן בזמנו. 

אין תמונה
מסרבת שקשר עם בחור מפוקפק יאפיין אותה

בין פריים אחד למשנהו, האתווי גם חשפה כמה פרטים אישיים על מערכת היחסים הכושלת שהייתה לה עם רפאלו פוליארו, שהואשם בהונאה ב-2008 ומבלה כעת את ימיו בתא קטן בבית הכלא. "אני שונאת לדבר על הקשר והפרידה הזאת, כי אני לא רוצה שהיא תאפיין את מי שאני", אמרה האתווי למגזין. לדבריה, היא שמה את הגבול בהונאה בכל הקשר לגברים שלה. "כשאני מסתכלת על חיי בתוך הזוגיות הזאת, אני מבינה שחיי הפרטיים היו על הפנים. מהתחלה ועד הסוף".

בסרט החדש, האתווי מגלמת צעירה שסובלת ממחלת הפרקינסון, ויש לה גם לא מעט סצינות עירום עם השחקן שלצידה, ג'ייק ג'ילנהל. הסרט עצמו עוסק בעיקר בסוגיית האמון, והאתווי מודה כי היה זה אתגר גדול להשתתף בו, בהתחשב בזה שהזוגיות המפורקת שלה רק הבהירה לה עד כמה אמון הוא נושא רגיש ובעייתי.

אין תמונה
ממשיכה הלאה עם גבר חדש. ניכר שהבחורה מאושרת


עם זאת, נדמה שהשחקנית היפה נמצאת במקום אחר היום. היא בזוגיות חדשה עם השחקן אדם שולמן. לדבריה, השניים הכירו דרך חברים משותפים והכימיה הראשונית הייתה הדדית, אך השניים חיכו שהרומנטיקה תתעורר. "שנינו חשבנו שהאחר נמצא בזוגיות. אז החלטתי לקחת צעד אחורה כי לא רציתי להיות הבחורה הזאת שלוקחת גבר תפוס. אחרי שהבנו שזה לא ככה, התחברנו".

>> השמלות האייקוניות של כל הזמנים: מהשמלה השחורה הקטנה של אודרי ועד התחרה של ליידי גאגא
>> מחפשת תכשיט מנצנץ? בואי לבקר בחנות המעצבים שלנו: