אין תמונה
revero. מותגים שווים בשפה אחידה

 גם החברים וגם רה וורו הבינו שכדאי להם להצטרף לטרנד העולמי של חנויות שמציעות לקהל לקוחותיהם טוטאל לוק, ופתחו השבוע בתל-אביב חנות חדשה, שכוללת בגדים, תיקים, תכשיטים, נעליים, כובעים ומשקפי שמש. כל מה שצריך כדי שגם גברים וגם נשים יצאו מהחנות אחרי מהפך מושלם, בדרכם אל האושר האסתטי החדש. לרוב חנויות מהז'אנר הזה מושתתות על מותג אחד עיקרי שאליו נלווים מותגים נוספים בתור שחקני חיזוק, כשביחד, בכוח סינרגטי מסוגנן וכלכלי, תופרים ללקוח את המראה השלם.

רה וורו וחברים מציעים בחנות החדשה בדיוק את אותו הקונספט ומגישים אותו בצורה יפה ומדויקת. מותג הגברים הישראלי, רה וורו, שמהווה את ליבת החנות, הוא מותג מספיק חזק כדי שיוכל לעמוד לצד כל שאר מותגי היבוא הרבים שבחנות מבלי להיבלע בתוכם, אפילו כשמדובר במותגים ראויים כמו אמריקן וינטג', פורנרינה, סקוץ' אנד סודה, אנדריאנו גולדשמיט וצ'אראפה.

תופרים ללקוח את המראה המושלם

הקניינות בחנות מדויקת, והעובדה שמדובר ברשימה ארוכה כל כך של מותגים שונים לא מורגשת. יש תחושה של שפה עיצובית אחידה, של קולקציה אחת גדולה שיצאה מבית עיצוב אחד.
אפשר למצוא שם חולצות מרטיטות של רליג'ין עם מחשוף גב עמוק שמחופה בחוטים דקיקים, שמלות מכותנה עם שרוולים ארוכים שעברו שטיפות וכביסות וקיבלו מראה וינטג'י קסום, ג'ינסים בצביעות מיוחדות, סריגים א-סימטריים, נעליים של המותגים פליי, סטפאני וטאטוש, משקפי שמש של טום פורד, פול סמית ובלסטאף ותכשיטים של ליאת גינזבורג ופבריקה.
החנות מספקת לך כמעט אין סוף אפשרויות משחק עם פריטים שהסטייל פשוט נוזל מהם. מה שהופך את החוויה לעוד יותר מהנה היא העובדה שרוב הפריטים בחנות הם סאמפלרים, מה שאומר שהם אחד לדגם, מה שאומר שלאף אחד חוץ ממך לא יהיה עוד כזה בגד, מה שאומר שאתה הולך לייצר צונאמי של קנאה.

מחירים: בגדים 200-6,000 שקל, נעליים 400-4,000 שקל, אביזרים 100-2,000 שקל, משקפי שמש 1,200-12,000 שקל
להשיג: FRIENDS&REVERO, הירקון 313 ת"א, טלפון: 6024041- 03