דניאל הלאיי, בעלת המותג issa, היא מעצבת ברזילאית מאושרת ובת מזל במיוחד, שהתעוררה היום ליופי של בוקר. מסתבר ששמלת הספיר שעיצבה, אותה לבשה ארוסתו הטרייה של הנסיך וויליאם בעת הכרזת האירוסין בפני העולם כולו, הפכה למבוקשת בן רגע ונחטפה מהמדפים תוך 24 שעות מרגע פרסום התמונה. ככה זה כשאת מלבישה נסיכה לעתיד עם טעם אופנתי משובח וחשוב עוד יותר - עם טבעת אירוסין של דיאנה המנוחה.

>> מחפשת טבעת עם שיק נסיכותי? יש לנו מה להציע לך 

אין תמונה
השמלה הכחולה נחטפה תוך פחות מ-24 שעות. לא לנסיכות בלבד

שמלה מחמיאה, לא לנסיכות בלבד

מדובר בשמלה כחולה-ספיר בגוון מלכותי ומהודר, בעלת מחשוף נאה אך לא נדיב מדי, שמחמיאה במיוחד לגוף האישה בזכות ליפופים והידוקים באזור המותן. היופי בשמלה הוא שגם בחורה מהרחוב, שאינה מיועדת לשתות תה עם המלכה, יכולה להתעטף בה ולא להרגיש לבושה יתר על המידה. המחיר עממי בהחלט, באופן יחסי למעמד, ועומד על 636 דולר בלבד.

המותג איסה הוקם ב-2001 והלביש מפורסמות רבות - ממדונה ועד סקרלט ג'והנסן, קירה נייטלי וקייט מוס,  שהוכרזה לאחרונה כמתלבשת הטובה ביותר של העשור לפי מגזין ווג. "הקולקציות של המותג נמכרת בהצלחה רבה לחנויות במדינה מזה כמה עונות. המעצבת דניאלה יודעת היטב כיצד ליצור פריטי חובה מגוונים בכל ארון של אישה", אומרת הקניינית הראשית של Matches .

"אני מאושרת ששמלה שלי נלבשה לאחד האירועים הזכורים והמשמעותיים ביותר", אמרה המעצבת למגזין פיפל והוסיפה כי מידלטון היא בחורה מאוד יפה ולבבית. האם ניתן לנחש שמידלטון תמשיך עם דניאלה גם לשמלת החתונה? השמועות כבר רוחשות, אנחנו נמתין בסבלנות לבחירה המלכותית.

>> עוד חדשות מאנגליה: הדוגמנית שהותקפה בחומצה עולה על המסלול