אחרי שכל עיסוקן מתמצה בלרבוץ בחוף הים ולאפשר לסוללת מצלמות להיכנס להן לחיים בתוכניות ריאליטי, החליטו האחיות לבית משפחת קרידישיאן, קים, קורטני וקלואי, לעשות משהו עם התהילה המטופשת הזאת שלהן: הן הפכו את האהבה שלהן לים (שלא לומר - האהבה שלהן להסתובב עם בגדי ים זעירים) לקולקציית בגדי ים לוהטת במסגרת המותג Beach Bunny swimwear, ולא נעים לומר - זה לא נורא כמו שזה נשמע.

האחיות לבית קרדישיאן (צילום: האתר הרשמי)
קק"ק: קים הסקסית, קורטני הפטיט וקלואי השופעת | צילום: האתר הרשמי

קים סקסית, קלואי נועזת

קים השפנפנה עיצבה ביקיני קטנטן עם רצועות ועם נטיות אובדניות בחזה. מסתבר שזה מה שעושה את זה לגברים, אם כי אנחנו לא בטוחות שהסגנון העיצובי הזה יחמיא לנו לסימני השיזוף. קלואי, שנחשבת לעגלגלה של המשפחה על אף הדיאטה המסחררת שעשתה, בחרה בבגד ים שלם, אבל רחוק מלהיות שמרני: כזה שנותן לנו הצצה נדיבה לציצים, בטן וגב חשוף לעילא. קורטני, הבכורה אך הפטיט שאף ילדה לא מזמן, מציעה ביקיני קטן כמו של אחותה, אבל עם קצת יותר שיק אימהי.

ביקיני של קים קרדישיאן  (צילום: האתר הרשמי)
סליזי ובוטה, ממש כמו קים. יכול להיות שלך ב-88 דולר | צילום: האתר הרשמי

בראיון ל-Eonline חילקו האחיות את משנתן בדבר בגדי הים. קלואי, למשל, ממליצה למי שיש לה בטן ללכת על סגנון רטרו. "ביקיני ממש לא מיועד רק לבחורות גבעוליות. יש עכשיו חזרה לביקיני משנות החמישים, עם חלק תחתון בגזרה גבוהה, שנראה סקסי במיוחד, ומסתיר ומטשטש כרס קטנה".

בכל הנוגע לחזה, דבר שהבנות יודעות עליו דבר או שניים, הן ממליצות בחום על חלק עליון תומך. "יש לי ציצים ענקיים", אומרת האם הטרייה קורטני. "אני רואה נשים בחופים מתהלכות עם חזה גדול ונפול. חשוב מאוד שתהיה תמיכה נכונה ומחמיאה".

קלואי, שעיצבה את החתיכה השלמה, היא מעריצה צמודה של הלוק. "יש לי בגד ים שלם, ואני בת 25. בגדי ים שלמים יכולים להיות יפים וצעירים, ויש היום המון גזרות משעשעות ומגניבות וסקסיות במיוחד".

בגד ים של האחיות לבית קרדישיאן (צילום: האתר הרשמי)
הגרסה של קלואי לבגד ים שלם. 175 דולר והוא שלך | צילום: האתר הרשמי
קורטני 88 דולר - האחיות לבית קרדישיאן (צילום: האתר הרשמי)
הביקיני לאמא הטרייה, לפי קורטני. 88 דולר | צילום: האתר הרשמי

ובשורה התחתונה, שולחות הקרדשיאניות מסר לאומה: "כל אישה צריכה להבין, לדעת ולהכיר את גופה. אל תמהרו לקנות בגד ים רק כי לחברה שלך יש כזה". נו, כנראה שיש להן מעט שכל בקודקוד אחרי הכל.

>> למה אנחנו שונאות ללכת לים?