מריה שראפובה ושמלת הבלוטות של סוני אריקסון (צילום: Getty Images, GettyImages IL)
מריה שראפובה מציגה את אופנת העתיד | צילום: Getty Images, GettyImages IL

מכירה את הבחורות האלה שברגע שהן נכנסות לחדר כל המבטים מופנים אליהן, משל היו זרקור מהלך על שתיים? ובכן, עכשיו גם את יכולה לסנוור את סובביך מבלי להתאמץ. כל מה שאת צריכה זה טלפון סלולרי וטעם אוונגרדי משהו. בקיצור, שמלה שמאירה ברגע שהטלפון שלך מצלצל.  

את המהפכה האופנתית הזו מובילה חברת סוני אריקסון, שהשיקה לאחרונה שמלה מהפכנית שמגיעה עם חיבור אלחוטי לנייד הפרטי שלך. איך זה עובד? השמלה מעוטרת במעין אבנים שקופות למחצה, אשר מגיבות לאותות השידור של הנייד באמצעות טכנולוגיית בלוטות', ומאירות ברגע שהלובשת מקבלת שיחה נכנסת. 

על הרעיון הגאוני הזה חשבה סטודנטית לעיצוב אופנה בבריטניה, במסגרת פרויקט ייחודי של סוני אריקסון המשלב אופנה, פונקציונאליות וטכנולוגיה. כשנשאלה הגברת מנין שאבה את ההשראה, היא הפתיעה בתשובה פרקטית להדאיג: "כשאת בפאב או מועדון את אף פעם, אבל אף פעם, לא שומעת כשהסלולרי שלך מצלצל". אנחנו מעדיפות להעביר למצב רטט, אבל כנראה שגם שמלה מהבהבת היא פתרון לא רע לבעיה הזאת.

שמלת בלוטות של סוני אריקסון (צילום: Tom Shaw, GettyImages IL)
קאטינג אדג' בטכנולוגיה, וגם לא ממש מכוער. שמלת הבלוטות' | צילום: Tom Shaw, GettyImages IL

אנחנו עדיין מחכות לחזיית אייפוד 

השמלה המאירה אינה הראשונה בתחום הלבוש הגאדג'טי. היא מצטרפת לשורה מפוארת של פריטי אופנה ואקססוריז אשר נועדו לחבר בין שני העולמות הכה יקרים לליבנו: בגדים מגניבים וצעצועים דיגיטליים. על הדרך, מנסות חברות התקשורת והטכנולוגיה לשכנע אותנו כמה השילוב הזה פרקטי, אבל עם יד על הלב, טרם נצפו עניבות שמקבלות סימוסים וחגורות אייפוד שצועדות בנונשלנטיות ברחובות ארצנו. אז עד שהתפיסה הזו תצא מאולמות התצוגה ותעבור למלתחות, אנחנו מעדיפות לשטוף את העיניים בתמונותיה של מריה שראפובה, הפרזנטורית החיננית, מקשקשת בנייד וזורחת להנאתה. שווה. 

ובאותו עניין, ערוץ הנשים מספר לך:
 איך מוכרים גאדג'טים לנשים? (רמז: עושים אותם ורודים), מה עוד קרה השבוע באופנה (ספוילר: ג'ימי צ'ו מעצב ל-H&M!), איפה משיגים את הטופ של מיכל אמדורסקי, ובלי שום קשר לאופנה או טכנולוגיה: איך תדעי שעבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שעשית סקס? עשר נשים מתוודות.