אף פעם לא עלה בדעתנו שחולצות פלנל משובצות יוכלו להיות משהו אחר מלבד פרקטיות. הן ארוכות, מחממות ומשובצות. עם זאת, הן נוסטלגיה לשמה: חולצה כזאת ישר זורקת אותנו לבית סבא, ואחר כך לבית אבא, ומיד לאחר מכן לתקופת הגראנג' הבלתי נשכחת של הניינטיז. אז, כל רוקיסט שהחשיב את עצמו כזה היה צריך לפחות חמש פלנליות בארונו, ועדיף שיהיו כמה שיותר דהויות, הרוסות ומג'ויפות – רק כך הוא באמת ייראה במיטבו – מוזנח בצורה מפוארת. כך שאפשר לומר כל מיני דברים על המכופתרות הללו, מלבד שהן סקסיות.


אבל אז הגיע המילניום החדש ועימו שלל הפתעות. שנת 2009 מוכיחה שאם כריות בכתפיים יכולות לשוב אל מחוזותינו – אין דבר שלא יכול. והנה, קיבלנו מקבץ של כמה מהבחורות היותר יפות על המסך עוטות על עצמן שלל עליוניות בשלל צבעים ובגזרות ופתאום כל הסיפור מקבל זווית אחרת: נשית, חצופה ובעיקר מגניבה. 

דיאן קרוגר, למשל, ניקדה ושיבצה את עצמה למוות עם חצאית קצרה חושפת רגליים וחולצה מעונבת ומתוקה, מיילי סיירוס שילבה את החולצה הרחבה עם ג'ינס קטן וקצר וליסה רינה פתחה את הכפתורים והוכיחה שאפשר להראות גם מחשוף בין ים המשבצות. ריס ויתרספון נראית קצת הריונית בלוק המשובץ ושרה סילברמן היא חנונית לתפארת. מה שמוכיח שעדיין נשאר משהו מפעם.

בכל מקרה, אם גם את בעניין של לאמץ את הלוק אבל רוצה לשמור על נשיות מפוארת, אל תלווי את החולצה מאבא – קני אחת שעונה למידותייך, שלבי אותה עם מכנסיים צמודים או חצאית קצרה וכך תשיגי את מראה הגראנג'ית הסקסית שתמיד רצית להיות להשיג בניינטיז אבל הדוק מרטינז וה-501 הפריעו לך. 

והנה עוד כמה טרנדים שאולי יעניינו אותך:
ג'ינס בגזרה גבוהה
נעלי נשים בעיצוב גברי
מחשוף רפוי או שמלה שחורה עמוסה? 4 טרנדים הוליוודים
הבלייזר של החבר