הדפסים מנומרים תמיד מזכירים לנו את ז'וז'ו חלסטרה. שזה אומר שנות התשעים, בדיחות קרש מרעישות והרבה מאוד טעם רע. אבל כנראה שזו רק האסוציאציה שלנו, כי אם לשפוט לפי מה שקורה ברחובות של 2010, מראה הג'ונגל לגמרי כאן, ויודעי דבר אפילו מתעקשים לראות בו קלאסיקה ולא מגמה חולפת שמבליחה והולכת. מי נתן לחתולים כניסה מי?

קולאז' טרנד מנומר (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
קוגריות מכף רגל ועד ראש. מנומרות הוליוודיות מובחרות | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

כל אישה צריכה נמר

אם תשאלו את קייט דימוק, עורכת האופנה הראשית של מגזין פיפל, הדפסי חיות הם פריטים מנצחים שנכונים לכל זמן ולכל עונה, ויותר ויותר מעצבים בוחרים להפוך את הסגנון הזה למשהו שטבוע בארוננו, כאילו היה שמלה שחורה קטנה. "מדובר ביופי של מראה שמשלים את הלוק ואפשר ללכת איתם לכל מקום". הבנו, הפנמנו, ועכשיו לפרקטיקה.

למי שאוהבת את זה עמוס: המנומרת המשוגעת
את המראה המנומר אפשר גם למצוא בגוונים של אפור וירוק, מה שכמובן לא קיים בטבע, אבל עולם האופנה קנה את הזכות לעשות שימוש בצבעים נוספים ולהפוך את הזברה והנמרים לצבעוניים ומגוונים. מי שכבר מדגמנות את הסגנון על שטיחים אדומים הן קשת של כוכבות החל מג'ניפר לופז הלטינית שנראית כאילו נולדה בתוך הלוק הפראי ועד ניקי הילטון שנולדה בעיקר לכסף ומצליחה לצאת מנצחת במראה הטיגריס.

ניקי הילטון בשמלה מנומרת (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
באופן לא ברור, זה ממש יפה. לכו תבינו. ניקי הילטון והמיליונים המנומרים | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

למי שאוהבת את זה מגניב: המנומרת הטרנדית
"כולן תהיינה מנומרות בסתיו הזה", אומרת הסטייליסטית לילך כהן. "הבשורות הטובות הן שמכיוון שמדובר בהדפס, ולא בגזרה, הוא יכול להתאים לכל אחת. עם זאת, העגלגלות מבינינו צריכות להיזהר שלא להיראות בפרינט מנומר קטן שיגרום להן להיראות גדולות יותר ממה שהן. שזה כמובן חוק לכל הדפס שהוא". עוד חשוב לשים לב, שהלוק המדובר בקלות יכול לשוות ללובשת שיק של נערת רחוב, לכן כדי לא להיראות זולה מדי ממליצה כהן לשלב טופ מנומר עם ג'ינס בגזרה גבוהה, וז'קט וינטג' מעניין. קחו את זה כהצעת הבית.

רייצ'ל בילסון בשמלה מנומרת (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
יאללה, גם הולך. רייצ'ל בילסון מנומרת | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

למי שאוהבת את זה עדין: המנומרת המרומזת
מי שלא חושבת שהיא מוכנה ללכת אול דה וויי, מוזמנת לבחור לעצמה פריטים לא מאייימים מבין ים האופציות שיש בחנויות. זה יכול להיות צעיף מרומז, נעליים שטוחות, שרשרת, חולצה עם הדפס של נמר (ולא מנומרת) או אפילו ארנק.

מייגן פוקס בחולצה  (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
טאץ' קטן והו-כה מגניב. מייגן פוקס והחולצה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
>> האופנה הנכונה לעונה הקרה: טעימה מהקמפיינים של חורף 2011