קלי אוסבורן זכתה לחותמת הסופית והמכרעת שהיא ללא ספק האיט-גירל של שנת 2011: אחרי דיאטה רצינית ומהפך אופנתי קיצוני שהעביר אותה מהשוליים למיינסטרים, אוסבורן בת ה-26 נבחרה לככב כפנים החדשות של מותג האופנה " material girl" של מדונה ובתה לורדס. קודמתה לתפקיד, אגב, הייתה טיילור מומסן, כוכבת "אחת שיודעת", אבל כנראה שמדונה מעדיפה את הפרזנטוריות שלה קצת יותר שפויות.

קלי 2010 - קלי אוסבורן
מזל טוב, את כבר לא פרובלמטית. הבחירה של מדונה | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

"אנחנו מאושרות שקלי אוסבורן תייצג אותנו"

לא ברור מה מפתיע יותר, הבחירה באוסבורן, או שמא ההבנה שהיא האופציה השפויה והנורמלית במשוואה. איך שלא יהיה, זו כבשה את ליבה של מדונה ושל לורדס, עד כדי כך שהשתיים בחרו בה לייצג את המותג שהשיקו לפני כחצי שנה, ושבינתיים עושה חיל. "אנחנו מאושרות שקלי אוסבורן היא הפנים החדשות שלנו. תוכלו לראות אותה בקמפיין החדש בשבועות הקרובים", אישרו האם ובתה למגזין אס וויקלי. 

מותג האופנה " material girl" הושק לראשונה בקיץ 2010 עם הפרזנטורית טיילור מומסן: בלונדינית עצבנית עם נטייה לגותיות.  ב-11 בינואר כתבה לורדס בבלוג האופנה שלה, כי המותג מחפש בנואשות אחר פרזנטורית חדשה. זהו אינו המקום הראשון שבועט את מומסן בת ה-17 החוצה. גם בהפקת גוסיפ גירל השעו את השחקנית בשל "התנהגות רעה". ואם זה לא מספיק, זו התראיינה למגזין Revolver והאשימה את הוריה בהתנהגותה הבעייתית. לימים, איך לא, היא גם התנצלה על כך.

טיילור מונסן, מדונה ולורדס
היה טוב וטוב שהיה. מדונה, לורדס והפרזנטורית הקודמת טיילור מונסן | צילום: Robert Laberge, GettyImages IL

מן הפח אל מדונה: השינוי של אוסבורן

חייה של אוסבורן, לעומת זאת, בנסיקה. עד לא מזמן בתם של אוזי ושרון אוסבורן הייתה הפוסטר גירל של נערה בהפרעה: עבת משקל, מכורה לאלכוהול, סמים וקעקועים וצועקת תשומת לב. בשנים שחלפו, זו החליטה להשאיר את העבר הפרובלמטי בעבר ולעשות שינוי. בשנה שחלפה היא השילה קלי 25 קילוגרמים ממשקלה, ויתרה על מסת המייקאפ שעטפה את פניה ואימצה את המראה הבלונדיני, המהוגן והמסוגנן.

במקביל, אוסבורן גם כבשה את בימת המיינסטרים והבידור. היא אורחת קבועה בפאנל השופטים של "משטרת האופנה" של ערוץ !E ואף נבחרה ל"גוף הטוב ביותר לשנת 2010". "קלי תמיד הייתה מעריצה צמודה של מדונה  ולאחרונה אף שמעה שלורדס עצמה מעריצה אותה, מה שמאוד החמיא לה", אמר מקור המקורב לקלי. לבריאות. 

>> ספיד דייט: 7 דקות בגן עדן או בגיהנום?