אנחנו יכולות לגמרי להבין מדוע התאהב ז'אן פול גוטייה במוזה החדשה, אותה הוא הציג על המסלול בשבוע האופנה הפריזאי: פאם פטאל בלונדינית עם זוג עיניים ירוקות ומכשפות, מבט שרוצה לרצוח וגוף שכל אחת תהיה מוכנה להרוג עבורו. תוסיפו לזה עצמות לחיים קטלניות ושפתיים בשרניות והנה הסופר-מודל הבאה. יש רק דבר אחד, הדוגמנית היפה הזאת היא בעצם גבר לכל דבר. לא ייאמן, הא?

אין תמונה
הכלה היפהפיה של ז'אן פול גוטייה: גבר צעיר שעונה לשם אנדריי פיג'ק

משאיר אבק לכל הנשים בשטח

הכירו את אנדריי פג'יק, דוגמן בלונדיני יפהפה שהפך להיות הפוסטר-בוי של האנדרוגינים, ומשתייך לגל חדש של דוגמנים נשיים. הדוגמן עושה שירות נפלא לז'אן פול גוטייה, של 2 במחיר 1 - הוא מדגמן עבורו את קולקציית הנשים בהצלחה מרובה ומעוררת השתאות, וגם את זו של הגברים. אנדריי בן ה-19 הוא יליד סרביה שחי כעת באוסטרליה. ברזומה שלו הידוס על מסלולים של ג'ון גליאנו, קמפיינים רבים בווג איטליה וצרפת, והוא משמש גם כפנים של המעצב מארק ג'ייקובס. גוטייה עצמו הכתיר אותו לדובדבן על הקצפת בתצוגה האחרונה, ודאג גם ללהק אותו לקמפיין אביב 2011.

אין תמונה
אוהב שערוריות. ז''אן פול גוטייה

אין תמונה
יפה כמו בחורה. אנדריי פיג'ק


אנדריי התגלה על ידי מת'יו אנדרסון, בעל סוכנות דוגמנים במלבורן. "יופיו פשוט יוצא מגדר הרגיל", אמר לעיתון המקומי בסידני. "הוא גם אינטליגנטי מאוד, ובעיקר מדהים בכך שהוא חש מאוד בנוח בתוך העור של עצמו". אנדריי עצמו מעיד כי הוא אחד שאוהב למתוח דברים לקצה. "לא הייתי מוכן להתלבש ככה אילולא הייתי נהנה מזה". לדבריו, יש הרבה מאוד דוגמנים בתעשייה שנראים כמוהו, ההבדל הוא שלא כולם מוכנים להתחייב ברמה כל כך אינטנסיבית ללוק הנשי.

אין תמונה
נמצאה ההוכחה: אנדריי הוא אכן גבר

אין ספק שזוהי שעתו של אנדריי. אך הוא לא לבד. גם ליה טי, דוגמנית טרנסקסואלית והפנים של ז'יבנשי, הגיעה רחוק מאוד עם הלוק המאוד לא שגרתי. זו כבר הספיקה לככב על שערים של "ווג", ו-"love", התנשקה צרפתית עם קייט מוס ואף צולמה בעירום מלא שממש לא משאיר מקום לדמיון.  השבוע היא גם כיכבה לראשונה על המסלול בתצוגת אופנה של סתיו/חורף 2011 של המעצב אלכסנדר הרשקוביץ' בברזיל. על הופעתה שם, מיהרו מבקרי האופנה לכתוב שכל העיניים היו על טי מעוררת הסקרנות.

אין תמונה
עוד אחת שהולכת עד הקצה. ליה טי ממסללת את אלכסנדר הרשקוביץ'

>> מודל היופי לשנת 2010: גידמת, לבקן ודוגמנית עם זקן