עולם האופנה סער ורעש בוויקנד שעבר: על המסלולים של שבוע האופנה הברלינאי ראינו דוגמניות עם סלוטייפ מודבק לפה ומבט עצוב בעיניים, ובתצוגה אחרת נאלצו הדוגמניות להתהלך עם שיער על פניהן ולנחש את דרכן על הראן וואי. לקינוח, קיבלנו גם נשיקה לוהטת של קייט מוס עם אישה-גבר על שער של מגזין אופנה: קבלו את סיכום אירועי האופנה של השבוע שעבר.

דוגמנית וסלוטייפ - פטריק מור (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
אילמות ואומללות. הדוגמניות של פטריק מור בשבוע ברלין האחרון | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL


נא להפסיק לחפור: דוגמניות אילמות על המסלול

המעצב הגרמני פטריק מור אוהב לזעזע, ודומה שהוא ממש לא אוהב את הדוגמניות שלו. בשבוע האופנה בברלין שהתקיים בסוף השבוע שעבר החליט מור להדביק את הפה של הדוגמניות בסלוטייפ, ואם זה לא מספיק משפיל אז הוא גם הלבין את גבותיהן ליצירת טוטאל-לוק מושלם. וכך, כשהן לבושות בקולקציה של המעצב, יצאו להן הדוגמניות למסלול ונראו אומללות - קורבנות אופנה במובן הכי מילולי.
זוהי אינה הפעם הראשונה שמור יוצר פרובוקציות מרעישות על המסלול: לפני שנה הוא הדביק זקנים ושפמים על פניהן של הדוגמניות, וגומי מדמה קרחת על ראשיהן. למה הוא עושה את זה לעזאזל? ובכן, יש להניח שלבחור יש אג'נדה ומסר ליקום, אבל רבאק – יש גבול. בפעם האחרונה שבדקנו, אופנה הייתה צריכה להיות פאן, לא?

תצוגת אופנה של פטריק מור - ברלין 2010 (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
קירחות ושעירות. הדוגמניות של פטריק מור | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

ממי, השיער נכנס לך לעיניים? דוגמניות עיוורות על המסלול

אחרי שסתמו להן את הפה, המשיך שבוע האופנה בברלין ועצם להם גם את העיניים. בתצוגת האופנה של  A.F. Vandevors, הוחלט כנראה שפנים יפות מוערכות יתר על המידה, ולכן נדרשו מעצבי השיער למשימה פשוטה: "קחו נא את כל שערות ראשן של הדוגמניות, והניחוהו אחר כבוד על פניהן. אין צורך בפן. תודה".
וכך התהלכו להן מודליסטיות חטובות ורזות, כשפריזורתן עוטפת את פניהן כהינומה שעירה. ניסינו להבין גם כאן את האמירה, אבל היא בעיקר נראית לנו חונקת ומאוד מתסכלת. ואולי השאלה האמיתית היא כמה כסף הדוגמניות המסכנות הללו מקבלות, שהן מוכנות להשלים עם כל גחמה של כל מעצב מופרע ומטורלל?

אין תמונה
דרושות דוגמניות עם שיער ארוך. אל תשאלו למה

נשיקת יום הולדת: קייט מוס וליה טי

אבל ראינו גם דברים שאהבנו. מזל טוב, קייט מוס חגגה בסוף השבוע יום הולדת 37. אין ספק שהבחורה לא נראית, נשמעת או מתנהגת לגילה - לא שזה רע, כן? זו הצטלמה לשער מגזין love לצד הדוגמנית הטרנסקסואלית בעלת איבר המין הזכרי, ליה טי. בתמונה חולקות השתיים רגע אינטימי, בנשיקה לוהטת ומינית מאוד: מוס בעיניים עצומות, מניחה יד עטופה בכפפת עור שחור על צווארה של טי שמתמסרת לרגע. המהדורה עוסקת בסוגיית האנדרוגינוס (בעלי תכונות זכריות ונקביות כאחד). וזה, אם תשאלו אותנו, הדבר הכי יפה שראינו בסופ"ש האחרון.

אין תמונה
מזל טוב: קייט מוס חוגגת 37 וזוכה לחתיכת נשיקה. מוס וטי על מגזין love

>> אמריקן אפרל לא מתבייש להציג: מודעות פרסום עם פורנוגרפיה טהורה