קייט מילדטון היא ללא ספק שיחת היום בבריטניה. ההשוואה של ארוסתו הטרייה של הנסיך וויליאם לאמו המנוחה, הנסיכה דיאנה, היא כמעט בלתי נמנעת: צעירה יפהפייה, ללא היסטוריה מלכותית או גנים אצילים, בעלת חוש טעם מבורך ומבט רך בעיניים, עומדת כעת לרשת את טייטל הנסיכה החדשה של בריטניה. מידלטון ללא ספק נכנסת אל תוך רגליים חשובות ואגדתיות. וכאילו שזה לא מספיק, עם הפצת תמונות האירוסין החדשות, דומה שהלחץ על גבה העדין של מידלטון רק הולך וגובר.

אין תמונה
מגבשת לאט ובטוח את מקומה כאייקון אופנה. קייט מידלטון והשמלה הלבנה

30 שנה הבדל וכלום כאילו לא השתנה

הנסיך וויליאם ורעייתו לעתיד מידלטון הצטלמו לתמונות האירוסין הרשמיות בסשן של שעתיים על ידי צלם העל מריו טסטינו. באחת התמונות שהוצאו לתקשורת, נראית מידלטון מאוהבת ומאושרת עד מעל הגג כשהיא עטופה ומחובקת על ידי הנסיך וויליאם השרמנטי. במרכז הפריים, ניצבת לה בגאון טבעת האירוסין הכחולה המפורסמת, שאותה ענדה דיאנה המנוחה.

ההעמדה בתמונה, הצבעוניות, המבטים והלוק הכללי נראים כמעט זהים לתמונה שצולמה לפני 29 שנים, שבה נראים צעירה בלונדינית בת 19 בשם דיאנה ונסיך בן 33 בשם צ'ארלס, הוריו של וויליאם. ב-1981, אלה הצטלמו למען אותה מטרה ובדיוק באותה צורה.

כמו דיאנה, גם מידלטון בחרה במראה נקי וטהור, כמעט חף מצבע. יודעי דבר מספרים כי זו התאפרה בעצמה, והשמלה היפהפייה שעליה שווה סכום די סמלי לבת אצולה עתידית, 325 דולר. בכך תוקעת מידלטון יתד נוספת בתדמית שדבקה לה: אלגנטית במחירים של העם.

אין תמונה
ההעמדה, המבט, התמימות. תמונות האירוסין של שני דורות אצולה

נסיכה לעתיד עם טעם משובח ועיניים לא גדולות

בדומה למישל אובמה, מצליחה מידלטון להוכיח שגם דם כחול או גברת ראשונה יכולה להיראות מעולה גם ללא תג מחיר אסטרונומי. והעם, כך נדמה, רק מחכה לראות מה הדבר הבא שתשים על עצמה. תמונות אלה שוחררו רק אתמול, אך השמלה הלבנה באורך הברך מבית reiss שאותה לבשה לצילומים נחטפה מיד מ-ebay, שמיהר לעשות קופה. השמלה עצמה שייכת לקולקציית סתיו של השנה שעברה, כך שהמהירים ביותר זכו לשים יד על דגמים אחרונים בהחלט. בעקבות הביקוש האדיר, החליטו ברשת לייצר כמויות נוספות מהפריט שהפך להיות חביב הקהל, ובצדק.

לתמונה הזוגית שבה וויליאם וקייט חבוקים ואוהבים, לבשה הנסיכה לעתיד עליונית עדינה מבית whistlies. זו עולה 149 דולר ועדיין ניתן להשיג אותה, באורח פלא. מי שזוכרת, גם השמלה הכחולה שלבשה הגברת להכרזת האירוסין הפומבית נחטפה תוך 24 שעות.

אין תמונה
נחטפה מהמדפים 24 שעות אחרי התמונה. השמלה הכחולה בהכרזת האירוסין

עד החתונה, שתתקיים ב-29 באפריל, יש להניח שמידלטון תשוב להפתיע אותנו בשלל אאוטפיטים מקסימים במחירים שווים כמעט לכל נפש. מעצבי האופנה, יש לשער, כבר מתדפקים על דלתה של הנסיכה להזדמנות פורצת הדרך שלהם.

>> הגוף הטוב ביותר לשנת 2010: ג'ניפר הדסון וקלי אוסבורן
>> רוצה שמלת מעצבים בכלום כסף? הכירי את פרוייקט סינדרלה