חליפת המכנסיים של אמא משנות השמונים חוזרת. פייר? ממש לא הופתענו. אחרי שקיבלנו את הגזרה הגבוהה, הג'קט של החבר וצבעי הנאון העזים, היה זה רק עניין של זמן עד שהמכנסיים יותאמו לג'קט והנה לכן - חליפת מכנסיים מוקפדת ומותאמת למהדרין. ואם הייתה תקופה שחשבנו שמדובר במראה פיג'מתי, שנוא ומיושן, הרי שהצצה זריזה על רחובות הוליווד, מסלולי אופנה ושטיחים אדומים, מגלה לנו שאנחנו טועות. כל כך טועות. למעשה, מתברר שמדובר בטרנד שאין לזלזל בו. אבל זה עדיין לא אומר כמובן שאנחנו חייבות לאהוב אותו.


אנג'לינה ג'ולי, קירה נייטלי, ניקול קידמן, ג'סיקה בל ועוד רבות וטובות כבר נמנות מבין חסידות החליפות. החל מהמראה המחוייט והאלגנטי שיכל בקלות להתלבש היטב על מנכ"לית שמעבירה מצגות מרתקות בפאוור פוינט וכלה במראה הזרוק יותר, בעל הכריות בכתפיים שגורם לנו לחשוב שבוי ג'ורג' ייצא עוד שנייה לבצע נאמבר מהאלבום הראשון שלו בקיסריה.

אם נדלקת על המראה ורוצה להיראות הכי מעודכנת שיש, הנה כמה המלצות:
א. המראה הנכון הוא לבחור מכנס מחוייט באורך 7/8 החדש. קרי: חשיפה של הקרסול. אומרים שזה סקסי. מצד שני, זה גם מקצר את הרגל. אז אל תשכחי עקב מפואר שיאריך לך אותה בחזרה. מעצבים שדוגלים במראה הזה: סטפנו פילנטי לבית איב סאן לורן, לואי ויטון, מארק ג'ייקובס ועוד.
ב. מסתבר שאת חייבת לפחות זוג מכנסיים אחד ממשי או סאטן לכל אותם אירועי קוקטייל אותם את פוקדת אחד לשבוע. ניקול קידמן והיידי קלום ככל הנראה אוהבות את המראה. אנחנו קצת פחות. מזל שהאירוע קוקטייל הבא שלנו משוריין לחיים הבאים.

והנה עוד כמה טרנדים שלא פוסחים על הוליווד:
הבלייזר של החבר
טרנד הדנדי - חליפות גברים בהארד קור
אוברסייזד: שמלת אוהל על סופר סקיני
נקודתית: נקודות בכל מקום, על כל פריט
לק מורחת? אז הנה הצבעים שכדאי לך לרכוש