הקשתות של פריס: כשפריס הילטון אוהבת משהו, היא מרגישה צורך להפיץ את זה לעולם (ע"ע: קלטת סקס). הפעם מדובר בבשורה הרבה פחות קינקית ועם הרבה יותר בגדים: אקססוריז לשיער. היורשת הבלונדה התייצבה בפסטיבל קאן ובמהלך שישה ימים, הציגה מפגן ראווה של קשתות וסרטים על ראשה הקטן. החל ממראה בוהו-שיק, ועד מראה הנסיכה הזוהרת. את מוזמנת לאמץ את הסגנון, לא את האישיות.

אין תמונה
סרט וקשת לכל יום. פריס נוצצת בקאן


ומה עם החברה הכי טובה? אי אפשר לדסקס ענייני פריס, בלי לדבר על ניקול ריצ'י. החברה היותר מתוחכמת ומצחיקה של הבלונדה הקודמת, עושה חיל עם מותג האקססוריז שלה House of Harlow. אחרי השקה מוצלחת במיוחד שהתקיימה בלוס אנג'לס, אתר האינטרנט mywardrobe החליט להרים את הכפפה ולהעניק לבחורה במה באתרם. החל מיוני, יוצעו למכירה 12 אייטמים מבית היוצר של ריצ'י הבוהמייניית המצליחה. המראה כולו מושפע משנות השישים והשבעים וניכר כי ישנה ירידה לפרטים, כמו גם שימוש בנוצות ובמשי.

וודי אלן (צילום: רויטרס)
אל תתעסקו איתו. חבל, זה יעלה לכם הרבה כסף. וודי אלן | צילום: רויטרס
ראש יהודי: זה מה שקורה כשמתעסקים עם וודי אלן: מותג האופנה אמריקן אפארל החליט שהוא לא רק יכול להרשות לעצמו לגבות מחירי עתק על גופיית סבא, אלא גם להשתמש בתמונה של השחקן והבמאי על פרסומת כאיש דתי-חסידי ללא רשותו. אלן בן ה-72 לא הסכים להפוך להיות הפוסטר-בוי של הרשת ולקח את המנכ"ל למשפט. אך כל הסיפור הוסדר לפנים משורת הדין בתמורה לסכום סמלי של 10 מיליון דולר. מנכ"ל הרשת סירב להתנצל אבל היה מוכן לשלם. כנראה שבאופנה אל תהיה חכם, תהיה צודק.

לא רק לדוגמניות מותר: טום פורד, מעצב האופנה המצליח לא מסתפק רק בלהלביש את השורה הראשונה של הוליווד, עכשיו הוא גם מעוניין לביים אותם. ובאופן מאוד לא מפתיע, הוא גם עושה את זה. הבחור רכש את הזכויות לספרו של כריסטופר אישרווד "Single Man", ליהק ארסנל מרשים של שחקנים כמו ג'וליאן מור, קולין פירת' ומת'יו גוד. בראיון שערך האתר מארי קלייר עם חברת ההפצה של הסרט מסתבר כי פורד הבמאי שומר על אותוה פרפקציוניזם גם על הסט. הוא שמר את כל עניין הסרט בחשאיות גמורה ולא אפשר לתמונות לדלוף מהסט לצאת לתקשורת. ובדומה לקולקציית בגדים, פורד נחוש בדעתו לחשוף את הסרט במלואו, ללא טיזרים, בפסטיבל הסרטים בווניס שייערך בספטמבר.

ניקול ריצ'י (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
עושה חיל בוהמייני. ניקול ריצ'י מאבזרת | צילום: Gettyimages IL, Getty images

ואי אפשר בלי לקנח עם מוס: קייט מוס, הכוונה. הבחורה שלא יורדת מכותרות האופנה עושה את זה שוב גם השבוע. היום מוצעת למכירה קולקציית הקיץ של הדקיקה ברשת טופשופ. בין הפריטים המיוחדים: שמלות מקסי קייציות, וסטים היפיים ואפילו לראשונה בעיצובה – סנדלים. המבקרים טוענים שמדובר בלהיט שהולך להיחטף במהירה. את מוזמנת להחליט בעצמך.

ומה קרה בשבועות האחרונים באופנה?
היידי קלום התפשטה אצל אלן דג'נרס
חזיה שעושה מחשוף ופוש ספייס שעושה מיליונים

עוד ב-mako נשים: מאיפה השמלה של שפרה? לא רוצה ילדים? אין קידום בשבילך, המלצות סופ"ש: הסיילים מחכים לך. מכרה את בתוליה ברשת ורצה לספר איך היה, ההקרבות שאנחנו מקריבות כשמגיע בחור חדש לשכונה.