בסך הכל אין לנו ממש על מה להתלונן. נכון, הפיקסיז לא באו – אבל בשנה האחרונה ראינו גם את המלכה מדונה, גם את יורשת העצר ליידי גאגא, ואפילו את נערת החצר ריהאנה. ובעוד הילדות הצווחות התעניינו בעיקר במקצבי הפופ המרקידים, אנחנו כמו תמיד התעניינו בלבוש.

כן, רק בארץ ישראל נפוצה המסורת המקולקלת שבה זמר עולה לבמה ולובש טי שירט מכובסת וג'ינס ישן. מעבר לים עוד נותנים כבוד לאנשים שמשלמים כרטיס כדי לראות אותך מופיע. ואין כמו הקיץ כדי לתת בזמרות הפופ סימנים ולהבהיר אחרי מי אנחנו הולכות בארון פתוח, ואת מי ממש לא היינו רוצות לקחת לסיבוב שופינג. רוקנרול, בייבי.

קולאז' ביונסה בהופעה (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
ביונסה. כן, היא בקטע של בגדי גוף נוצצים | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

העסיסית – ביונסה

אם היו שואלים אותנו כמו מי אנחנו רוצות להיראות, היינו זונחות את כל הדקיקות ובוחרות בבוטילישס של ביונסה. בחירות הלבוש שלה לפעמים תמוהות למדי, אבל הן גורמות לישבן ענקי להיראות כמו הדבר הכי נחשק בעולם. אז נכון שלא כל שמנמונת נראית כמו ביונסה, וגם כשאת לא פיצפונת את צריכה להתעמל קשות כדי שתהיה לך גזרה כזאת, אבל היא כל כך עסיסית שמתחשק לנו לחפון. שלא לדבר על כך שהיא זמרת מטורפת ורקדנית מעולה.

קולאז' ביונסה בהופעה1 (צילום: Dave M. Benett, GettyImages IL)
עושה לנו חשק לאכול איזה כריך. ביונסה מקפיצה את הבמה | צילום: Dave M. Benett, GettyImages IL

המתאמצת – ריהאנה

ריהאנה ממש מנסה, אבל קשה לומר שזה באמת עובד לה. אף פעם לא עמדנו מול הארון ואמרנו לעצמנו: "היום נאמץ את הלוק המגניב של ריהאנה". על פניו יש לה גוף מושלם ותווי פנים שיבלטו עם כל בגד, אבל בפועל, ממש כמו המוזיקה שלה, אנחנו אף פעם לא נופלות מאיך שהיא נראית. פרווה, פושרת – כל המילים האלה שמתארות אמצע. אנחנו רואות אותה מתאמצת להתלבש, שלא לדבר על כל מה שהיא עושה בשיער שלה, אבל זה פשוט לא כל כך מעניין אותנו.

קולאז' ריהאנה בהופעה (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
ריהאנה. קצת יותר מדי מאמץ | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL
ריהאנה בהופעה (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
שחורה מתמיד, ועדיין נמצאת בצילן של האחרות | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

המתעתעת – קייטי פרי

קייטי פרי נראתה לנו בהתחלה כחברה פוטנציאלית של לילי אלן – מגניבה, עם סטייל מיוחד, אבל כזה שאפשר בהחלט ללמוד ממנו המון. ופתאום היא הופיעה לנו החודש עם שיער כחול ולבוש שמזכיר קצת את הסדרה המצוירת הישנה הג'טסונס (משפחת סילוני, זוכרים?). בהתחלה הבטנו בעין עקומה, ואחר כך פתאום התחלנו ממש להתלהב. יש משהו מאוד מצועצע במובן החיובי של המילה בסגנון שקייטי פרי מתהדרת בו באחרונה, והיא עושה את זה מאוד מדויק. הבעיה? היא נראית כל כך שונה כל פעם, שאנחנו כבר לא זוכרות איך היא באמת נראית. הבעיה הנוספת? אנחנו מקנאות בה (ולא רק בגלל שהיא עומדת להתחתן עם אחד הגברים הבריטים השווים והמצחיקים, ראסל בראנד).

קייטי פרי בהופעה (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
קייטי פרי - מצועצת במובן החיובי | צילום: Gettyimages IL, Getty images
קולאז' קייטי פרי בהופעה (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
סליחה, מאיזו סדרת אנימציה יצאת? קייטי פרי | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

הקוגרית – קיילי מינו

קיילי חצתה את ה-40, והיא עדיין סקסית מתמיד. נכון, עברו הימים של מכנסונים לוהטים בישבן מוצק, והלבוש שלה בהחלט התמתן מאז שחזרה להופיע אחרי שהחלימה מסרטן השד. ולמרות שמבחינה מוזיקלית אין לנו כל כך עניין בקיילי, אנחנו עדיין רוחשות לה כבוד מבחינה אופנתית. מכל הזמרות הפופ הילדותיות, קיילי מצליחה לשדר גם קצת בגרות. בניגוד למדונה, שעדיין מסרבת להכיר בגילה, קיילי בחרה להכיר במעמדה – לא עוד צעירונת קופצנית, כי אם קוגרית לוהטת.

קולאז' קיילי מינו (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
הצעירה הקופצנית הפכה לקוגרית לוהטת. קיילי | צילום: Gettyimages IL, Getty images

המגוונת – כריסטינה אגילרה

כריסטינה אגילרה נמצאת בסביבה כבר די הרבה שנים. היא התחילה בתור חיקוי לבריטני, ונהגה לחשוף את גופה החטוב בכל עת. בתקופת מולאן רוז' היא אימצה יפה את הביריות והמחוכים, וגרמה לנו לרכוש לעצמנו גם איזה בגד תחתון בגוון בורדו שיושב מאז בארון. באלבום "Back To Basics" היא אימצה את מראה שנות השלושים והארבעים הקלאסי, והיום נראה שהיא מנסה להיות גאגא, ומדגימה חוסר מקוריות שגורם לנו למבוכה. היי כריסטינה, את כבר לא צריכה להוכיח – את לא מתחרה מול גאגא והילדות, את אמורה להיות כבר בליגה אחרת. נמשיך לעקוב.

קולאז' כריסטינה אגילרה בהופעה (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
כריסטירה דרלינג, התבלבלת: את כבר אמורה להיות בליגה אחרת | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

המודל לחיקוי – ליידי גאגא

ליידי גאגא לא יפה. היא גם לא זמרת בעלת כישרון ווקאלי יוצא דופן. לעזאזל, היא אפילו די שטוחה ולא כוסית במיוחד. ועדיין, היא הצליחה לקחת את כל אלו ולהפוך לאישה המגניבה ביותר על הפלנטה. חביבת המדור גרמה לנו לרכוש בגד גוף שאיתו הלכנו למסיבה בלי ללבוש מכנסיים, ואביזרי השיער שלנו הפכו מופרעים הרבה יותר מאז שהיא נכנסה לתמונה. ליידי גאגא והסטייל שלה הם מה שייזכר מהתקופה האחרונה – שנה אחרי שראינו אותה בתל אביב, אפשר להכריז שהיא כאן כדי להישאר וכדי להכתיב לכל מיני זמרות פופ חדשות איך להיראות. בזכותה הבנו סוף סוף שפופ הוא באמת אמנות, ולא עוד ז'אנר נחות. גאגא, החזרת את התאווה לאופנה לחיינו, את נסיכה אמיתית.

קולאז' ליידי גאגא בהופעה (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
לא זמרת, לא כוסית אבל מראה לכולן מאיפה משתין הדג. ליידי גאגא | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL
קולאז' ליידי גאגא בהופעה (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
כאן כדי להישאר. ליידי גאגא מטורללת מכולן | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

האל תסתכלו, היא לא חוקית עדיין – מיילי סיירוס

אבא סיירוס, אתה אמנם שומר עליה ב"האנה מונטנה", אבל איפה אתה כשהיא הולכת ככה מחוץ לבית? כשאנחנו היינו בנות 17 עדיין שמרנו על הציצים בתוך החולצה. לא שאנחנו שמרניות במיוחד, אבל הלבוש הפרובוקטיבי של מיילי סיירוס קצת גורם לנו לנוע באי נוחות. שלא תביני לא נכון, אנחנו בטוחות שכשתשלימי את המעבר מילדה לאישה אפילו נעיז להכניס אותך לפלייליסט שלנו. עד אז נשאיל לך אסימון, תתקשרי אלינו כשתהיי פחות קטינה.

קולאז' מיילי סיירוס בהופעה (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
חמודה, את בת 17 לכל הרוחות! לאן את ממהרת?. מיילי סיירוס | צילום: Gettyimages IL, Getty images
>> בפעם הקודמת: מרוב הציצים של מייגן פוקס, לא ראינו את השטיח