הנה בשורה מאוד משמחת לבעלות האגן הים תיכון: מסתבר שהדבר הנכון הבא הוא ירכיים וכמה שיותר מהן. אחרי תקופה ארוכה שנאלצנו להתחבא ללא הצלחה מאחורי מודלים סקינים, צרים וגבעוליים, הגיע העת לפנות מקום לאמזונות המלאות במקומות הנכונים. ואחרי שהישבן העסיסי קיבל מנה גדושה של יחסי ציבור בזכות הבוטילישס של ג'ניפר לופז, מגיע גם תורן של הירכיים ואין מאושרות מאיתנו.

הירכיים של ביונסה (צילום: Jason Kempin, GettyImages IL)
עסיסית ובשרנית וסקסית להפליא. ביונסה | צילום: Jason Kempin, GettyImages IL

הילולת הקימורים היא כבר לא מזמן לא חדשות בוערות. כל מגזין אופנה שמחשיב את עצמו דואג לייצג נשים אמיתיות, הן משתלטות על מסלולי האופנה ואין אחת שלא נואמת את נאום ה"אישה צריכה להיראות אישה". ואם מנתחים את התופעה לרזולוציות גבוהות, ניתן לומר שגם הירכיים מקבלות מקום של כבוד. וכנראה שזה רצף הגיוני לחלוטין: ברגע ששחררנו את הרסן בדבר האחוריים שלנו, הרי שזה רק טבעי שהם יגיעו בעסקת חבילה עם ירכיים בעלות נוכחות. בין הנשים שמתהדרות בפלג גוף עגלגל ומוצק הן ביונסה, לילי אלן ואף הגברת הראשונה מישל אובמה, והן ממש לא לבד במערכה.

אין תמונה
קים קרדשיאן מדגימה

ירכיים גדולות, גברים רבים

למה זה טוב לנו? מסתבר שמלבד התחושה הטובה שמציפה אותנו, יש אפילו יתרון של ממש בירכיים עבות. לפי מחקר חדש, גברים דווקא מעדיפים את מראה האישה העסיסית, במיוחד באיזור הישבן והירכיים. מסתבר שאיברים אלה, באופן ספציפי, מגרים את החלק במוח שעליו משפיע גם האלכוהול. אותנו זה לא באמת משנה אם הם לא מי יודע כמה פיכחים. אנחנו בכל זאת מעדיפות את הירכיים והפיצה על פני חסה ודיאטה.

הירכיים של מישל אובמה (צילום: Win McNamee, GettyImages IL)
גם לגברת הראשונה של אמריקה יש ירכיים והיא לא מתביישת בהן | צילום: Win McNamee, GettyImages IL

אבל זה לא אומר, חברה, שכל ירכיים תופסות. אנחנו בעד נפח, אך לא בעד הרטט. החברות ברשימה מוכיחות כי אפשר להיות עגלגל, מוצק וסופר סקסי. קחו למשל את רגליה האתלטיות למהדרין של מישל אובמה, שידועה כחובבת ספורט ומדגימה זאת גם במכנסיים אלגנטיים. גם ביונסה מתחזקת בכבוד רב את החלק התחתון של גופה, מה שמוביל לפיגורה שמורה היטב עם נוכחות. במבט קרוב, שמחנו אפילו לגלות שליידי גאגא, פרסונה רזה ומשוגעת, מתהדרת בירכיים חביבות שמוסיפות לגופה הנשי.

הירכיים של לילי אלן (צילום: Brendon Thorne, GettyImages IL)
גם לבריטיות לא חסר. לילי אלן מדגימה | צילום: Brendon Thorne, GettyImages IL

אז עכשיו כשהבנו שירכיים זה טוב לנו, המסר הכי משמעותי שיש לנו להעביר מגיע לידי ביטוי דווקא בחוף הים, שם אנחנו מרגישות צורך עז לעטוף את עצמנו בשלל בדים, חצאיות מגוחכות ויתר אביזרים רק כדי שלא ייראו לנו צל של ירך. מה שיוצר מראה מגוחך בדרך לים, אז אנחנו נפטרות מהשאריות וממהרות לטבוע. כמה מזל שהירכיים כאן. נקווה שהם גם נועדו להישאר.

הירכיים של ג'ניפר לופז (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
הלטיניות בשמיים - הירכיים כאן להישאר. הלוואי. ג'ניפר לופז | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

האוייבים הגדולים: מכנסיים מתרחבים וטוניקה

בזמן שהן כאן, הנה כמה טיפים איך בעלות ירכיים גדולות צריכות להתלבש. סטייליסטית העל ליאת אשורי, מסבירה ש"מבנה הגיטרה המוכר שכולל מותניים צרות לצד אגן רחב הוא מאפיין מוכר של הישראליות ויש דרכים להציג אותו לראווה". למשל כך:

אם את רוצה להקטין איזור מסוים, השתמשי בצבעים כהים. קרי: אם את קורבן של ירכיים רחבות, הימנעי מפריטי לבוש צבעוניים, מודפסים או בהירים באזור המדובר. כל אלו מושכים את העין, מושכים תשומת לב ומרחיבים את המקום הבעייתי. לכן, הקפידי ללכת על צבעים כהים ואחידים.

מכנסיים צמודים באזור הירך שמתרחבים החל מאזור הברך, הידועים כמכנסי סאן טרופה, הם "לא" אחד גדול. הפיתרון הנכון: מכנסיים בגזרה ישרה.

הירכיים של אלישה קיז (צילום: Jason Kempin, GettyImages IL)
פרסונה לא מצומקת בעליל. אלישה קיז יפהפייה | צילום: Jason Kempin, GettyImages IL

טוניקות – לא בבית ספרך. בעיני רוחך, טוניקה שמסתירה את איזור הירכיים צריכה להיות רעיון נפלא. בפועל, היא שוב רק מדגישה את מה שאת רוצה כל כך לטשטש. המלצת הבית היא ללכת על חולצה באורך האגן ולא מטה יותר.

אם ניחנת בטליה צרה – ברכות. אולם, הניגוד בין טליה צרה לירכיים רחבים עלול להיות בעוכרייך. הימנעי מחולצות צמודות וקצרות באורכן, והשתדלתי ללכת על חולצה מעט רפויה יותר באורך האגן.

>> הנה כמה שמתעקשות להיות סקיניות: מה דעתנו על הטריילר של סקס והעיר 2?