הדבר הכי נורא שמתרחש מאז ה-20 ביוני הוא החופש הגדול. אין מכה גדולה יותר לאדם הבוגר מאשר בני נוער. המוצלחות מבינינו שנאו בני נוער עוד כשהן היו בגיל הטיפשעשרה, אבל חלקנו הולכות ומבינות את זה ככל שהן גדלות. והם בכל מקום! האירוע המרכזי של השבוע מוקדש לבני הנוער ולבחירות שלהם. אז אמנם הם מרעישים בלילות ומפוצצים את הקניונים, אבל לפחות הם סיפקו תירוץ לכוכבות ללבוש שמלות ולעלות על השטיח.

המתלבשות הטובות של השבוע

אווה לונגוריה (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
איווה לנגוריה, ויוה אה ספניה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

איווה לונגוריה פרקר, ערב התרמה בספרד
מזמן לא ראינו את איווה באלגנט, ואנחנו שמחות לחזות בה עטויה בשמלה מבריקה. אולי היינו מצפות ממנה ללבוש את השמלה בגוון אחד פחות (משהו מעט יותר כתמתם-אדמדם-אופנתי), אבל בספרד התנהגי כספרדית ולבשי על השטיח האדום גוונים יותר דרמטיים. והנה בחרה לה איווה בשמלה דרמטית אבל לא מגוחכת ואקססורי מהמם. אחרי הכל, שחור זה לגמרי השחור החדש.

ליאה מישל, teen choice awards, קליפורניה
מגמה אחת במראה של ליאה שאנחנו לא מעודדות – הרזון הקיצוני. רייצ'ל בארי אמנם בחורה חטובה, אבל נדמה שצעד אחד נוסף לכיוון הרזון כבר יהפוך אותך מרזה ונאה לגרומה ושדופה. מה שכן, השמלה הולמת את מידותיה להפליא, והיא נראית סופר דרמטית ונהדרת. כבר שמענו שנעליים מוגזמות ופטישיסטיות הן טרנד, והנה אנחנו רואות אותו גם על השטיח האדום. פלטפורמה בגובה שרק טרנסווטייטס יכולים לצעוד בו, ששוברת את המראה הרציני ומעניקה, כך אנחנו רואות את זה, נגיעה קלה של הומור. בעצם, היא קצת כמו GLEE, נראית מעולה ומקורית, עם נטייה קלה מחוץ למיינסטרים האמריקאי.

ליאה מישל (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ליאה מישל. האאוטפיט הולם, רק אולי כדאי להרגיע עם הדיאטה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הנעליים של ליה מישל (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
הנעליים המוגזמות של ליאה. מתאימות פיקס ללוק | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

ג'יימה מייז, teen choice awards, קליפורניה
כיוון שכל הדמויות ב-GLEE הן ילדות, ואנחנו כבר נשים – הדמות אליה אנחנו נושאות עיניים אופנתיות היא בלי ספק אמה פילסברי. יש לה את החליפות הכי הורסות בטלוויזיה, והיא תמיד מצוותת אליהן את האקססוריז הכי חמודים. והנה על השטיח האדום היא ממשיכה את המראה המדויק. נוהגים לומר שיש מעט מאוד נשים שצהוב עושה עמן חסד – וג'יימה מייז היא כנראה אחת מהן. ואי אפשר שלא לאהוב את ההתאמה בין החגורה לארנק הקטן.

ג'יימה מייז (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
יש מעט נשים שצהוב עושה עימן חסד. ג'מה מייז | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הילארי דאף, teen choice awards, קליפורניה
במידה מסוימת הילארי דאף הלכה על בטוח. צבע מנטה טורקיזי שהמדור כה מחבב – יש. תסרוקת אסופה גבוה כפי שכבר למדנו שכה אופנתי לאמץ בקיץ הזה – יש. ואל חשש, בני נוער אמריקאים שמרנים וצנועים, היא אפילו מנעה מכם לראות את קו החזה שלה, והסתירה אותו בריבוי שרשראות שיעניקו לה מראה חסוד אך זנותי בעת ובעונה אחת. והאם זה לא סוד הקסם של כל כוכבי הילדים ההוליוודיים? לא תראו אותם מעשנים סיגריות, אבל תדעו שהם מקיימים יחסי מין בשלישייה (כולם ראו את העונה האחרונה של גוסיפ גירל, כן?). הילארי דאף בהחלט בחרה במראה ההולם את הדימוי.

הילרי דאף (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
עשתה הכל נכון, הצליח לה. הילארי דאף | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'וליה רוברטס, הבכורה של "לאכול, להתפלל, לאהוב" בניו יורק
אולי אלה חמשת הקילוגרמים שהיא עלתה לצורך התפקיד אבל לעזאזל, ג'וליה רוברטס לוהטת בטירוף. בחליפת מכנסיים קצרים (נועז!) שחורה אך אלגנטית, היא פשוט זוהרת בבכורה של הסרט החדש שלה. לטעמנו ג'וליה רוברטס היא הכוכבת ההוליוודית האמיתית – תמיד זוהרת, תמיד גורמת לנו לרצות לראות את הסרט החדש שלה. והנה על השטיח האדום היא מוכיחה מה שמתברר כעיקרון הכי- הכי חשוב בבואך להתלבש באופן קטלני – הדיוק הוא מעל הכל.

ג'וליה רוברטס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
לאכול, להתפלל, להתלבש היטב. ג'וליה רוברטס איז בק! | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

המתלבשות הרעות של השבוע

סלמה בלייר, בכורה של “Middle Men” בלוס אנג'לס
מכירות את הקטע הזה שלפעמים קומבינזון הוא נורא אופנתי ונראה ממש טוב על חלק מכוכבות הוליווד? אז סלמה בלייר פספסה את התנאי העיקרי שמאפשר את המעבר מחדר המיטות לשטיח האדום –  איכות הבד. או לפחות איכות הבד הנראית לעין, כי לא באמת מיששנו את שמלתה. הכי מקרה קלאסי של "קניתי בד ממש מגניב בנחלת בנימין, עלה לי גרושים". ובמקרה הזה – היעדר האבזור והריקנות באזור הצוואר לא מחמיאים, כי אם הופכים את הגוף למוזר משהו. חוץ מזה, לא לכל אחת יש את בתי השחי ללבוש שמלת סטרפלס. זה רק נשמע מצחיק, אבל כל אחת מכן יודעת בדיוק כמה אנחנו צודקות.

סלמה בלייר (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
רכשתי את הבד הזה בנחת בינימין. סלמה בלייר לא בטוב טעם | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

מגי ג'ילנהל, הענקת כוכב בשדרת הכוכבים לאמה תומפסון
כפכפים על השטיח האדום. חששנו שהיום הזה יגיע. צעד ראשון בדרך לחורבן המוסד ההוליוודי כולו. משהו רע רע רע עובר על מגי ג'ילנהל, וזו לא פעם ראשונה שאנחנו מתריעות על כך. מאז שהיא רזתה היא איבדה את כל המוג'ו שלה, ואין מצב ביקום שנאמין שהיא חשבה שתי דקות לפני שהיא יצאה מהבית בשמלה הזו. נדמה כאילו היא גרה ממש על הפינה שם בקליפורניה, והיא רק קפצה רגע לראות על מה כל המהומה בשדרת הכוכבים. ואגב – זה לא שאנחנו לא בעד נעליים שטוחות, להיפך, אבל אפילו לעבודה אנחנו לא באות עם כפכפים.

מגי ג'ילנהול (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
משהו רע עובר עלייך? מגי ג'ילנהל | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הכפכפים של מגי ג'ילנהל (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
כפכפי אצבע? ועוד כאלה כעורים? מה נסגר עם מגי? | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

קים קרדשיאן, מסיבת קוקטייל לכבוד ה-teen choice awards, בוורלי הילס
לאחרונה נדמה לנו שאנחנו נטפלות קצת יותר מדי לקים קרדשיאן, ששמה הופך למושג נרדף למתלבשת רעה. אם תראו מישהי שחוטאת בפשע אופנתי אמרו "תראו את זאת, עושה קים קרדשיאן". אולם כדי להבטיח שאנחנו לא סתם באות בגישה שלילית כלפי המגה-בימבו, שלחנו את התמונה לכמה מחברותינו מבינות האופנה. התגובה החביבה עלינו הייתה: "בחיי, נדמה לי שלפעמים היא לא מסתכלת במראה לפני שהיא יוצאת מהבית". אכן, קשה מנשוא השמלה הזו ונשגבת מהבנתנו.

קים קרדשיאן (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אנחנו לא סתם נטפלות אליה. קים קרדשיאן | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

דרו ברימור, מסיבה של מגזין ניילון בהוליווד
עוד הנחה אופנתית שצריך לעקור מהשורש – הבגד לא הופך ליפה מרגע שאתן יכולות לשלוף את קלף הווינטג'. ברימור השוויצה שהשמלה עלתה לה רק 25 דולר כי היא "וינטג'", אבל מה זה שווה אם היא לא נראית עלייך טוב? אגב, סיבוב אצל החייט היה מסדר לך גזרה טיפה יותר מדויקת לגופך, ומשדרג את השמלה בעלת פוטנציאל הפלאים. עם זאת, אנחנו חוזרות ומפצירות – או שאת משעבדת את חייך לבלונד ומגיעה למספרה כדי לצבוע אחת לחודש, או שאת נשארת בצבע הטבעי. השילוב הזה של שורשים ארוכים בטירוף ושארית שיער בהירה גורם לך להיראות מוזנחת. לא מגניב.

דרו ברימור (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
וינטג' לא שווה כלום אם הוא לא נראה עלייך טוב. דרו ברימור | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מייגן פוקס, teen choice awards, קליפורניה
עוד אחת שלא לומדת מטעויות. האם גם אתן הסתובבתן בפורים וחיפשתן חצאיות זולות במיוחד לתחפושת  קליאופטרה סקסית או כל דמות סקסית אחרת? אם כן, ודאי גם אתן נתקלתן בחצאית זהה בדיוק לזו שלבשה מייגן פוקס בטקס הכה משמעותי הזה. ובנוגע לשילוב – אולי חשבת שאת לובשת חצאית חלקה עם חולצה מקושקשת, אבל האמת היא שההשתקפויות על החצאית המבריקה הופכות אותה לבעלת דפוס משל עצמה – ושילוב דפוסים שונים הוא הטרנד הכי מסובך להרכבה בימים אלה.

מייגן פוקס (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
כמו תחפושת פורים זולה. מייגן פוקס | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL
>> בשבוע הקודם: אופס קמרון דיאז, איפה המכנסיים שלך?
>> לכל המתלבשות הטובות והרעות