מצד אחד, הקיץ מפנק אותנו בהרבה יותר שעות אור, מה שאמור להעניק לנו בוסט של אנרגיה ורצון לבלוע את העולם בדילוג קל ארוז בשיזוף ברזילאי. אבל בפועל, שעות אור הן בהכרח קרינה, חם למות ואין לנו כוח לנשום. גם כשאנחנו כבר מנסות להיראות במיטבנו, כעבור שעה בחוץ אנחנו הופכות למדוזות נזילות. אז מה עושים? הנה כמה עצות איך לסדר את השיער ממש כמו הכוכבות, בלי להזיע ובלי להפחיד את הסובבים. זה אולי לא יעזור לך במלחמה נגד הקיץ, אבל היי, לפחות תיראי טוב בזמן שאת תרה אחר המזגן הקרוב כאחוזת אמוק.

תספורת וולה (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
מפנות את העורף והמצח ומתהלכות מורמות וגאות. ג'סיקה אלבה וקייט בקינסייל | צילום: Gettyimages IL, Getty images

אסוף ומוגבה: מנצח בשתי החזיתות

המראה המורם של ג'סיקה אלבה וקייט בקינסייל הוא לוק מושלם לשטיח האדום. אצילי, נקי, קלאסי אך עדיין שומר על רוח חיה וצעירה. אנחנו אמנם מורגלות לראות אותו בשילוב שמלות ערב, אבל נדמה שהוא יכול לעבור יופי גם בהתאמה לבגדי יום.

איך תשיגי את הלוק? "יבשי את השיער עם דגש על הפרונט כלפי מעלה", מסביר רואי בן שיטרית ממספרת A-TO-Z. "לאחר מכן חלקי את השיער לשלוש קבוצות, שני חלקים מאחור ואחד מלפנים, ושמרי את השיער מקדימה בנפרד. כעת אספי את השיער בגובה בינוני-נמוך מאחור וקבצי את השיער הנותר באופן מרושל בעזרת כמה סיכות ראש. עכשיו קחי את החלק ששמרת בנפרד ובצעי בו סירוק פנימי הפוך נגד כיוון הצמיחה, כדי לקבל את הנפח הרצוי בפרונט, ואז בעזרת תנועות קלות יצבי את הפרונט למראה מסורק יותר לפי הגובה הרצוי. את הקצוות הנותרות קבעי בסיכה או שתיים. לסיום יש להתיז ספריי בכמות נדיבה, כדי לקבע את הסגנון".
למי זה מתאים: מתאים לכל סוגי השיער, אך לא לבעלות פנים ארוכים. חשיפת המצח רק תאריך אותם עוד יותר.

אסוף ברישול: מתאים לכל אירוע

מראה הבלרינה נשמע תמיד כמו לקוח מאגדה, אבל ביומיום יש לו נטייה להיראות כמו הפוסטר גירל של הספונג'ה, מה שנקרא בעגת הרחוב: אבו-עגילה. מצד שני, לא משנה איך נקרא לו, הוא תמיד נראה מוצלח ונונשלנטי.

איך תשיגי את הלוק? "התחילי בייבוש השיער עם פן באופן קליל עם דגש על המסגרות", אומר בן שיטרית. "יש להשתמש בסרום לשיער כדי למנוע פריזיות וקצוות סוררים. הסרום מסייע לאחד את השיער, ומקל על האיסוף. בשלב הבא אספי את השיער בגובה הרצוי, ואפילו קצת מעליו, כדי לקבל נוכחות ועוצמה. לאחר האיסוף, גלגלי את השיער באופן קצת מרושל כדי לשמור על הנפח ולהעניק מראה אופנתי. לקיבוע הגלגול השתמשי בסיכות ראש דקות, ולסיום התיזי ספריי לקיבוע ושימור התסרוקת".
למי זה מתאים:
מתאים לכל סוגי השיער. עם שיער מתולתל מומלץ למרוח סרום או קרם לשיער כדי לקבע אותו. מתאים לכל מבנה פנים.

אבועגילה (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
אבו-עגילה הוליוודית. ויטני פורט ושג"פ חובבות | צילום: Gettyimages IL, Getty images

קצר בעורף, ארוך בפוני: תגידי שלום לגומיות

פייר, אנחנו סאקריות של שיער קצר. אם את מהבנות שמוכנות להקריב את הארוך והגולש לטובת סגנון קצר, א-סימטרי וסופר חם, זאת לגבי הפריזורה שלך. ובכן, דבר ראשון שאת צריכה זה להסתפר.

איך תשיגי את הלוק? "כדי להשיג את המראה הזה עלייך להשתמש במחליק קרמי. עברי עם המחליק על כל חלקי השיער, עם דגש על החלקים הקדמיים לפי השביל הרצוי. בשלב השני מומלץ למרוח חומר מעצב כמו חימר, בעיקר על הקצוות ובדגש על החלק הקדמי. כדי ליצור מראה נקי, ניתן להניח את החלקים הקדמיים של השיער מאחורי האוזניים", מסביר בן שיטרית.
למי זה מתאים:
מתאים לשיער חלק עד גלי במרקם דק עד בינוני, לא מתאים לבעלות שיער עבה או מתולתל. מתאים לכל מבנה הפנים, מלבד פנים עגולות.

תספורת קצרה (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
קצרות ושיקיות. מישל וויליאמס וג'סיקה סטרופ | צילום: Francois Durand, GettyImages IL
>> הידעת? אישה משנה את שערה 104 פעמים בחייה