סליחה. סליחה לכל אלה שהתלבשו רע ואנחנו היינו אלה שמטיחות בהן את האמת. סליחה בפני כל אלה שזנחנו בגלל שבאופן נדיר היו עשרות מתלבשות משובחות באותו שבוע. סליחה לישראליות, שאנחנו תמיד נטפלות אליהן, רק בגלל שאנחנו ממש רוצות שיחשבו עלינו דברים טובים. אנחנו מתנצלות בפני אלה שקיבלו מחמאות רק בגלל שהיו מעט מתלבשות מוצלחות בשבוע מסוים, ובפני הטוקבקיסטיות שאוהבות את קים קרדשיאן. אנחנו עושות הכל מאהבת הבגדים ומהתשוקה לאופנה.

המתלבשות הטובות של השבוע

בלייק לייבלי (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
בלייק האדומה מפגיזה כהרגלה | צילום: אימג'בנק/GettyImages

בלייק לייבלי, מסיבה של מגזין "InStyle" בטורונטו
זה קצת לא חוכמה להיראות כל כך טוב כשאת באה עם נתוני פתיחה כל כך מוצלחים. האמת, החטאים היחידים של בלייק הם שלפעמים היא טורחת קצת יותר מדי להבליט את זה שיש לה גוף מושלם. והנה, בשמלה צמודה צמודה, בצבע יוצא דופן בסקאלה שאנחנו רגילים לראות באירועים ההוליוודיים, היא פשוט נראית מיליון דולר. יש בעולם אולי ארבע בנות שיכולות להיראות טוב בצמוד ומבריק כל כך, ובלייק היא אחת מהן. חוץ מזה, שכריסטיאן לובוטין החליט לקרוא לנעל על שמה. אבל אנחנו עוזבות את הקנאה, הצבע שלה לא יפה עלינו.

כריסטינה הנדריקס, טומי הילפיגר חוגגים 25 בניו יורק
לא מושלם, אנחנו חייבות להודות, אבל צעד עצום וענקי בכיוון הנכון. אחרי שב"אמי" היא דפקה שמלה שהוציאה את כל החזה העצום שלה, ונתנה לראות יותר ממה שביקשנו, כריסטינה כנראה הפנימה קצת מהביקורות המזדעזעות, והנה היא בשמלה שחורה רגועה הרבה יותר. שמעי, כריסטינה, את צריכה להבין שאפילו אם תלבשי שק נראה שיש לך גוף סופר-נשי, ולכן גם כשאת הולכת על שמלה פשוטה למראה כמו זו, אנחנו עדיין קולטות שאת סקסית בטירוף, והחזה שלך אפילו לא נראה מפלצתי.

כריסטינה הנדריקס (צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL)
כריסטינה הנדריקס. צעד גדול בכיוון הנכון | צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL

קלי אוסבורן, טומי הילפיגר חוגגים 25 בניו יורק
לא נתייחס למראה הכללי, כי יש לנו בעיה קשה עם צבע השיער המוגזם של קלי אוסבורן, אבל השמלה מהממת. מצויידת בז'קט הקטן שהוא כנראה פריט חובה בסתיו (בסתיו אמיתי, לא כמו אצלנו, עם 30 מעלות), ובשמועות הרוחשות על רומן עם צ'ייס קרופורד, הוא נייט ארצ'יבלד, או היפה בגברים, איך שתרצו לקרוא לו. קלי אוסבורן עושה כל מה שנכון. עכשיו נשאר לה רק באמת לעשות עם זה משהו. סינגל? סרט? לבוא עם אבא אוזי לארץ? מה שבא לך.

קלי אוסבורן (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
קלי אוסבורן לומדת מה זה שיק | צילום: אימג'בנק/GettyImages

לילי אלן, השקת חנות תחפושות בלונדון

ברגע הראשון בכלל שכחנו שהיא בהריון. היא נראית כל כך טוב, שמי שם לב שמתחת לפרחים הזוהרים מסתתרת בטן קטנה, ואיתו תינוק או תינוקת שיירשו בתקווה את חוש הסטייל המפותח של אמא לילי. לא מראה מובן מאליו, ומעט נועז ממה שהיינו בדרך כלל מאשרות, עם שילוב של פרחוני ונוצץ שוודאי לא היינו מעזות לנסות בעצמנו. אבל סמכו על לילי אלן, עוד יומיים כולם ילבשו פאייטים עם פרחוני, והיא תהיה הראשונה שהעזה לעשות את זה.

לילי אלן (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
משב פרחוני ומרענן. לילי אלן | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

קים קרדשיאן, שבוע האופנה בניו יורק
לו אנחנו המעצבת ג'יל סטיוארט, לא בטוח שהיינו מזמינות דווקא את קים קרדשיאן לשבת בשורה הראשונה בתצוגת האופנה שלנו. אבל אנחנו לא. ובכל זאת, זה מהשבועות האלה שלקים מגיעה מילה טובה. בעיקר כי אנחנו חוזרות ומדגישות: תראי כמה את הרבה יותר סקסית כשאת הולכת על המראה הטיפה-יותר-צנוע. כשאת לא מפזרת את השיער ונותנת את המבט מלא החשיבות מבחוץ אך הנבוב מבפנים, את בחורה נאה לגמרי. זהו צבע נחמד ומחמיא, והאלמנטים השחורים שבו נותנים לו צורה מסודרת, ולך מראה אלגנטי.

קים וקורטני קרדשיאן (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
קים קרדשיאן אלגנטית מתמיד | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

המתלבשות הרעות של השבוע

בר רפאלי, אירוע לילה של אופנה בניו יורק
על הטי-שירט נסלח, כי היא של הקרן למלחמה באיידס, אבל על החליפה לא. נכון שהיא הייתה בחנות של ארמאני, ולכן צריכה ללבוש חליפה של המעצב, אבל גם חליפה אפשר לבחור. לא נעים לנו לקפוץ מעל הפופיק ולזלזל בארמאני, אבל הווסט ומכנסיים המחויטים האלה נראים יותר כאילו נקנו בחנות ג'אמפ בקניון הגדול בפתח תקווה, מאשר בחנות של ארמני בשדרה החמישית.

ARMANI בר רפאלי (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
טוב, לפחות זה לא מ-FOX | צילום: אימג'בנק/GettyImages

רומי אבולעפיה, בכורה של "החוב" בפסטיבל טורונטו

עוד אחת משלנו, שאנחנו קצת מצטערות השבוע שהיא משלנו, היא רומי אבולעפיה. כמה הזדמנויות בחיים יהיו לך, בכנות, להופיע לצד הלן מירן בבכורה של סרט? מעט מאוד, תני לנו להיות פסימיות. וככה את מנצלת את ההזדמנות הנדירה? בשמלה חסרת צורה שמשווה לך מראה של אישה בגילה של הלן מירן? את יפה וצעירה, ואנחנו כועסות מאוד שאת מנסה להסתיר זאת ולשכנע את הגויים שהאמרה הידועה "הבנות הכי יפות הן בישראל" היא לא נכונה.

רומי אבולעפיה (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מתי הפנסיה? רומי אבולעפיה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

היידי קלום, תצוגת אופנה של פרויקט מסלול בשבוע האופנה בניו יורק

אחת לכמה זמן עוברת את עינינו תמונה שמכריחה אותנו לשלוח אותה לתפוצת "כל האנשים" במייל, בסגנון "תראו תראו, זה נורא ואיום". ובאמת, כשחזינו בבוקרו של יום תמים באדום-אדום הזה שלובשת היידי קלום, לא נותרו בנו מילים הגיוניות. המחשבה היחידה שעודדה אותנו, היא שלפחות לא צולמה הנאה על שטיח אדום, שכן אז היינו נאלצים לחפש את ראשה הזהוב, שכן כל גופה היה הופך לאמצעי הסוואה מושלם.

היידי קלום (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
אם גם השטיח היה אדום, היינו מתעוורות בטוח. היידי קלום | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

ג'נה אלפמן, פרמיירה של "Easy A" בהוליווד
זה פשוט לא נכון, מהתחלה ועד הסוף. המכנסיםי בגזרת השבע-שמיניות, מחזירים אותנו כמה שנים אחורה. הווסט חסר הצורה מעל החולצה הארוכה החצי-שקופה, ודרך הטבעת הענקית על האצבע -  בקיצור, תחושת הפאסה והיעדר החגיגיות הראויה לשטיח האדום ניכרת, והכל נראה מין בליל כזה. קצת כמו לאכול גבינה צהובה עם חומוס ושוקולד צ'יפס: עושה בלגן ובחילה.

ג'נה אלפמן (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
ג'נה אלפמן אפילו לא מתאמצת | צילום: אימג'בנק/GettyImages

רייצ'ל ווייז, בכורה של "The Whistleblower" בפסטיבל טורונטו
בתקופת החגים, בין כסה לעשור, בין ארוחת ראש השנה למפסקת של יום כיפור, מצאה לה רייצ'ל ווייז זמן לגנוב את המפה של אמא שלכם, וזה באמת לא יפה, כי יש עוד ערב סוכות בהמשך. האמת? הייתן חושבות שהאוברול הזה מזעזע יותר אם הוא לא היה לבן, אבל גם עכשיו הבגד הזה גורם לנו לגרד בפדחתנו ולתהות. הכוונה הכללית, ללכת לאווירת הסבנטיז, אמנם ברורה, אבל הביצוע כושל.

רייצ'ל וויז (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
דודה טובה התקשרה. היא רוצה את מפת החג שלה בחזרה. רייצ'ל ווייז | צילום: אימג'בנק/GettyImages
>> ליידי גאגא ושמלת הבשר החי: המתלבשות המזעזעות של טקס פרסי ה-MTV