חלפה כבר תקופה ארוכה מאז בראנג'לינה היה ג'ניבראד, אבל משהו באיבה בין אניסטון לאנג'לינה עדיין מזמזם לנו בפינת הראש. אם בשנים הראשונות חשבנו שאנג'לינה לקחה את כל הקופה – גם במשכורות הענק שהיא קיבלה על סרטים, גם בסקסיות הלוהטת, ובעובדה שהיא לקחה לה לבעל את השווה בגברים – לאחרונה אנחנו מתחילות להעדיף את ג'ניפר בהרבה. היא מתרועעת עם גברים שווים, דופקת שמלות, וגורמת לזוגיות פלוס פלוס פלוס של אנג'לינה ובראד להיראות מה זה מעייפת. ג'ניפר, ניצחת. בגדול.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אנג'לינה והגלימה המוגזמת. מה את מסתירה גיברת? | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

המתלבשות הרעות של השבוע

אנג'לינה ג'ולי, הקרנות בכורה למיניהן של "סולט" באירופה
יש לנו הרגשה שהיחצ"נית של אנג'לינה ג'ולי כבר ממש כועסת עלינו. בכל זאת, לא הייתה אפילו שמלה אחת שאנג'י לבשה לאחת מהקרנות הבכורה הרבות של "סולט" שהצלחנו להחמיא לה עליה. עד כדי כך, שלא יכולנו לבחור השבוע מה יותר גרוע – האפור המשמים וחסר הצורה, או הקצרה יותר עם הלבן המבריק והלא ברור. דודה אנג'י, תחליפי את מי שבוחר לך את השמלות, לפני שיגמרו הפריימירות ל"סולט" ולא תוכלי לשפר את הרושם הגרוע שאת מותירה בנו. אה, ןתאכלי משהו למען השם.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
גם במראה יותר צמוד היא לא מצליחה להתרומם. הפתרון: מזון | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

שירלי ברנר, פרמיירה של "הבלתי נשכחים" בלאס וגאס

שקלנו להחמיא לשירלי ברנר, ולו בשל העובדה שכלפי ישראלים אנחנו נוטות להיות מעט יותר סלחניות. בכל זאת, לא כל יום צועדת נערה משלנו על שטיח אדום מנצנץ. אבל למרות המאמץ, השמלה של ברנר לא עושה לנו את זה. כבר הזכרנו שאין צבע נועז יותר על שטיח אדום מלבן – ולכן יש להיות מדויקים איתו, ולבחור שמלה שתצדיק אותו ותישא אותו בגאון. זאת לא. מה גם שלו לנו היה מחשוף מושקע עם דוגמה, לא היינו זורקות עליו את השיער החצי צבוע שלנו, אלא משקיעות בתסרוקת אסופה.

שירלי ברנר (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
שירלי ברנר. צ'יפ שיק זה טרנד חדש? | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מגי ג'ילנהול, פרמיירה של "נני מקפי 2", ניו יורק
הנה עוד שבוע שבו אנחנו מתפלאות על בחירותיה המשונות של מגי ג'ילנהול. נתחיל באיפור – לא לימדו אותך שמדגישים את השפתיים, או את העיניים, אבל אף פעם לא את שניהם? ובעניין ציפורנייך – הרי יש צבעים כה משמחים שאפשר למרוח על האצבעות, מדוע להותיר אותן עירומות? הרי השמלה שחורה, את יכולה להתפרע טיפונת. בשלוש מילים: הופעה מוזנחת ועצלה.

 

מגי ג'ילנהול (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מגי ג'ילנהול. התאונות האופנתיות ממשיכות | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מישל טרכטנברג, מסיבה של מגזין InStyle, לוס אנג'לס
לפחות הלכת על הצבעים שהכי מדגישים את היופי שלך. אבל מעיל? באוגוסט? בלוס אנג'לס? אל תעבדי עלינו שקר לך. ושלא תטעו, אנחנו לא מאלה שאומרות שכחול כהה ושחור לא מתאימים ביחד (אם מישהו מהטוקבקיסטיות יוכל להסביר את העניין הזה, זה יהיה משמח), אבל המראה הסמרטוטי הזה בעיקר מזכיר לנו את התאומה אולסן הפחות מוצלחת.

מישל טרכטנברג (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מישל טרכטנברג. לא חם לך מותק? | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

המתלבשות הטובות של השבוע

אמה ת'ומפסון, פרמיירה של "נני מקפי 2", ניו יורק
אמה ת'ומפסון היא אחת הגרועות. באמת, בדרך כלל היא מתלבשת כל כך זוועה, שאפילו לא נעים לנו להכניס אותה לרשימת המתלבשות. והנה השבוע הלכה הבריטית על שמלה קטנה שחורה קלאסית, עם טוויסט א-סימטרי קל – וקלעה בול. זה בדיוק המחשוף לבחורה עם תסרוקת כמו שלך וצוואר כה נאה. מדגישה יתרונות, מטשטשת חסרונות. זה בעצם כל מה שאנחנו רוצות מהשמלות שלנו.

אמה תומפסון (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אמה תומפסון. סוף סוף מעט חן של ליידי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'וליה רוברטס, פרמיירה של "לאכול, להתפלל, לאהוב" בטוקיו
אנחנו תמיד אוהבות כשהכוכבות שלנו מגיעות לפרמיירות ביפן – ומרשות לעצמן להתפרע קצת בצבעים. נעלי עקב כל כך ירוקות? נדיר שהיינו זוכות לכאלו על השטיחים האדומים בהוליווד. ובכלל, ג'וליה ממש מוצלחת לאחרונה, ואנחנו ממש כמהות לראות עוד ועוד תמונות מהפרמיירה של הסרט החדש. קבלי עשר נקודות ירוקות על התאמת השמלה לקהל היפני, ונשיקה בלחי כי את חמודה.

ג'וליה רוברטס (צילום: Kiyoshi Ota, GettyImages IL)
ממשיכה לגלות איפוק וטעם טוב. ג'וליה רוברטס | צילום: Kiyoshi Ota, GettyImages IL
ג'וליה רוברטס בנעליים ירוקות (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
מקבלת מאיתנו עשר נקודות ירוקות על התאמת השמלה לקהל היפני | צילום: Gettyimages IL, Getty images

קימברלי קרדשיאן, מסיבה של מגזין InStyle, לוס אנג'לס
כשהיא דופקת לוק כה צנוע וסטייליסטי, אנחנו לא יכולות לקרוא לה קים. גברת קימברלי, בדיוק בדיוק בדיוק ככה עושים את זה. לא שתמיד את צריכה ללבוש טוטאל לוק שחור, אבל זה ממש מעודד אותנו לגלות שאת מסוגלת. תאמיני לנו, את נראית פי אלף נשית מאשר עם המבט המצועצע והשיער הגלי שמפוזר על מחשוף ענק.

קים קרדשיאן (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
קרדשיאן השתחלה לצד של הטובות. בטח עד שבוע הבא זה יעבור לה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

ג'ניפר אניסטון, בכורה של "ההחלפה" בלוס אנג'לס
משהו טוב עובר על ג'ניפר אניסטון. מהבחורה המסכנה והנזרקת תמידית היא הפכה ללוהטת במיוחד. למעשה, נראה לנו שמגיע לה איזה תפקיד ב"קוגר טאון", בתור החברה הטובה אך העדיין-רווקה של קורטני קוקס. ג'ניפר אניסטון היא סמל של סטייל וקלאסה לרווקות, ולו אנו מסתכלות על אנג'לינה כסמל לנשואות – אנחנו מתחילות לוותר על הרעיון של ללבוש שמלה לבנה. חולצה בצבע הנכון של העונה, וגזרה לא מפונפנת מדי – מושלם לפרמיירה של ערב אוגוסט.

ג'ניפר אניסטון (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אפשר להתווכח על אורך החצאית לעומת מניין השנים, אבל בגדול עבודה יפה אניסטון | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'סיקה זור, טקס פרסי פריצת השנה בהוליווד
ממש לא אהבנו את העונה האחרונה של גוסיפ גירל, אבל כל פעם שאנחנו נתקלות באחת מבנות הסדרה על השטיחים האדומים, משהו זז בנו. ג'סיקה זור מגלמת את הדמות שאנחנו הכי פחות מתחברות ללבוש שלה, אבל הנה היא בשמלה שוונסה בחיים לא הייתה לובשת. משהו מטרנד המחוכים מתרמז לנו מהשמלה הזו, ואנחנו ממש אוהבות את זה.

ג'סיקה זור (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'סיקה זור. פרחה חדשה בשכונה? לפחות היא מתלבשת בהתאם | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

 >> במדור הקודם: קים קרדשיאן הייתה בצד של הרעות, וג'וליה רוברטס ממש הביאה נחת