נטלי פורטמן היא ללא ספק אחת המתלבשות האלגנטיות והחינניות ביותר על השטיח האדום. ונשבעות לכן שהקשר הישראלי שלה כלל לא משחד אותנו. גם בימים שבהם היא לא סחבה עובר פוטוגני, ידעה פורטמן לזגזג בין שמלות שובביות ונפלאות מבתי מעצבים לג'ינס וטי-שירט אגביים בצילומי פפראצי. אבל בכולם מצליחה פורטמן להסתובב בחיוך של מלכה, חצי קורץ, חצי אותנטי. עם זאת, כעת משהפכה להריונית מן המניין, עלו בנו תהיות האם היא תצליח להמיר את חוש הסטייל שלה גם כשהיא מתלבשת עבור שניים.

נטלי פורטמן בשמלה של H&M (צילום: John Shearer, GettyImages IL)
נטלי מהצ'כונה. יפה גם ב-50 דולר | צילום: John Shearer, GettyImages IL

אין תמונה
יכולה להיות שלך בתמורה ל-249 שקל בלבד ברשת H&M

גם מישל מעריצה צמודה

ובכן, במקום בו רבות נכשלו, פורטמן מצליחה ואף משגשגת. זו נצפתה לאחרונה בהרבה מאוד אירועים, שכן עבודתה של שחקנית בעונת הפרסים כשיש לה סרט ומועמדות לאוסקר אינה קלה כלל, והציגה את אותו גוף פטיט פלוס בליטה נאה בפרונט. במסגרת קידום "ברבור שחור", פורטמן התהדרה בלא מעט שמלות אוברסייזשנראו עליה נפלא, ועל כל האחרות עלולות להיראות כמו שק נטול צורה. אבל אל תסתכלו עליה ככה – פורטמן אולי אופנתית אופנתית, אבל גם חסכונית חסכונית.

באחד מאירועי יחסי הציבור האחרונים שנכחה בהם, התייצבה פורטמן בשמלה לבנה בעלת שרוולים מתחרה ונראתה צחורה וטהורה (פלוס בטן ובלי טבעת נישואים. בקטנה). השמלה הנפלאה אינה של דיור, גם לא של ורסצ'ה, אפילו לא קרוב. זו למעשה שייכת לרשת האהובה על ההמונים, את בטח מכירה אותה בתור החנות ההיא מקניון עזריאלי, H&M.

למיס פורטמן עלתה השמלה מתוך הקולקצייה conscious collection בסביבה 49.95 דולר, אצלנו היא תעלה לך 249.95 שקל. בכלל, דומה שהרשת אהובה במיוחד על נשים שמבינות עניין. ממש לאחרונה, הייתה זאת הגברת הראשונה של אמריקה, מישל אובמה, שלבשה שמלה אביבית מנוקדת ונפלאה מאותה הרשת בדיוק, שעלתה לה 34.95 דולר בלבד. זה בטח לא אומר שאובמה יותר זולה מפורטמן, אבל כן אומר שאנחנו בהחלט בהחלט בחברה טובה.

אין תמונה
עוד אחת שקונה טוב ובזול. מישל אובמה בשמלה של H&M
>> מאיפה השמלה של אסתי גינזבורג? 
>> מחפשת פריטים שווים במחירים שווים? היכנסי לחנות המעצבים