השבוע כבר התחלנו להרגיש את זה. הגשם שהפתיע אותנו מפנה את מקומו לטובת שמש קופחת. הטרנינגים שהתחבקנו בהם בלילות הקרים מפנים מקומם לתחתונים ושמיכה דקה, והתפוזים עוזבים אחר כבוד את מטבחנו לטובת האפרסקים הצוהלים כל הדרך למקרר. הקיץ בפתח, והוא דורש שתקצרי את בגדיך לטובת שפיותך האישית. במיוחד לעונה החמה והכה ישראלית, בחרנו לבחון את הטרנד שתופס תאוצה ללא בושה בהוליווד: הקצר הקצר במיוחד.

קמרון (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
האישה והאולטרה מיני. קמרון דיאז | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

הכירי את חצאית קמרון דיאז

היא לא סתם חצאית מיני שמגיעה קצת מעל הברכיים – היא חצאית שבמקרה הטוב מגיעה קצת מתחת למבושייך, ואם היינו יכולות לקרוא לה בשם של מפורסמת – היא הייתה נקראת חצאית "דיאז", על שמה של הכוכבת שחובבת את האורך קמרון דיאז. אבל היא ממש לא היחידה. היפהפיות של הוליווד מוכיחות שאת לא חייבת להיות בת 16 עם רגלי קיסם כדי ללבוש את החצאית הקצרה, ובעוד שטרנדים מסוימים חובקים רק גזרות ספציפיות, זו מתפרשת על פני כולן – מטיילור סוויפט, עבור להאלי ברי, ג'סיקה סימפסון ועד כריסטינה אגילרה.

אבל לא כולן צולחות את החצאית הקצרה באופן שווה: ראי נא את בלייק לייבלי. לוהטת לכל הדעות, ומגזימנית במחשופים ובקצרצרים ידועה. הבעיה המרכזית, היא שלעתים היא משלבת ביניהם ונותנת לנו להציץ לה גם מלמטה וגם מלמעלה, עד כדי תחושת אי נוחות.

קמרון דיאז - מתלבשות 3.3. (צילום: Craig Barritt, GettyImages IL)
והנה היא שוב חושפת. דיאז | צילום: Craig Barritt, GettyImages IL

"מומלץ לאזן את ההופעה בחלק עליון יחסית סגור, ונטול מחשוף", מבהירה צאלה הילרוביץ, סטייליסטית אישית ומנחת סדנאות סטיילינג לקבוצות, "כדאי לחשוף בכל פעם אזור אחר. אם בחרת במחשוף עמוק, הצניעי את רגלייך, ואם בחרת במיני - כסי את המחשוף. כך תימנעי ממראה פרובוקטיבי וזול".

טיילור סוויפט - מתלבשות 3.3 (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
ילדה ילדה אבל איזה רגליים. טיילור סוויפט | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

חוק בל יעבור: עם מיני לובשים תחתוני סבתא

ואם אנחנו בזול ופרובוקטיבי, אולי כדאי שנבהיר כבר עכשיו דבר שנדמה שחלק מהכוכבות שכחו – התחתונים הם לגמרי חלק מהמשחק, כשאת לובשת חצאית מיני. כפי שהוכיחו כוכבות רבות שהחברה הציצה להן מבעד לחצאית – תאונות עלולות לקרות. "אני ממליצה ללבוש תחת המיני תחתונים בגזרה שלמה, שיכסו את הישבן במקרה הצורך", מבהירה הילרוביץ. החוטיני, אם זה לא ברור – ממש לא בתמונה. אל תשכחי להקפיד שפס התחתונים לא יבלוט מתחת לחצאית. מצד שני, אם החצאית שלך מלכתחילה קצרה יותר מהתחתונים, דעי כי התחתונים אינם האשמים.

בלייק לייבלי- 19.5 (צילום: Dominique Charriau, GettyImages IL)
יותר מדי קצר. ברצינות. בלייק לייבלי | צילום: Dominique Charriau, GettyImages IL

ג'סיקה זור - מתלבשת רעה (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
רק כדי שתקבלי פרופורציות - המיני הזה נחשב בימינו ממש צנוע. ג'סיקה זור | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

פרט לכך, לא כל מי שנושקת ל-40 כמו קמרון דיאז או ג'ניפר אניסטון יכולה להיראות טוב במיני. ובעוד את בוחנת לעתים קרובות את הישבן, את החזה או את הקמטים החדשים והמעציבים על פניך – הפעם את צריכה לבחון לעומק חלק אחר בגופך, את הברכיים. "זה אזור בעל נטייה לנפילה של העור בגיל די מוקדם. וודאי כי הברכיים במצב טוב שיהלום את החשיפה. במידה ולא כך הדבר, היעזרי בגרביון אטום שיטשטש את האזור".

ג'סיקה סימפסון - מתלבשת רעה (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לא, לא, לא ושוב לא. ג'סיקה סימפסון מגה קצרה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

איך בוחרים מיני? מתכופפים, יושבים ומבקשים חוו"ד נוספת מחברה

גרביונים הם פתרון פלא גם לכל אלה שמרגישות ערומות, והם יבטיחו לך הגנה מפני תחושת עירום. פרט לכך, מייעצת הסטייליסטית, הם גם סוג של מחטב עדין, ואנחנו תמיד אוהבות לתת קצת צורה לגוף שלנו. בכלל, האקססוריז הם החברים הכי טובים (גם) של המיני. נעלי עקב גבוהות יעניקו לך הופעה סקסית (או פרובוקטיבית מדי – שימי לב), ונעליים שטוחות יהפכו את החצאית ליומיומית.

אלכסה צ'אנג במגה מיני (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
קצרה אך חסודה. אלכס'ה צ'אנג | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

ובעוד את מתלבטת איך ללבוש חצאית מיני מבלי להיראות כמו ג'סיקה סימפסון, קבלי עצה אחרונה מהסטייליסטית: אל תסתפקי במבט חטוף במראה בתא המדידה. קחי איתך חברה, שאלי אותה אם הישבן מציץ לך שם מאחור, צאי מהתא, נסי לשבת על כיסא או התכופפי – אלה פעולות שתיווכחי לדעת שעשויות לחשוף את ערוותך במובן הכי מילולי של הביטוי. ואז לא רק שלא תהיי אישה מלאת סטייל, אלא אישה שסתם רואים לה הכול. מצד שני, תשומת הלב מובטחת.

כריסטינה אגילרה - מתלבשת רעה (צילום: Rob Kim, GettyImages IL)
עוד אחת מגזימנית. כריסטינה אגילרה | צילום: Rob Kim, GettyImages IL
טוני ברקסטון (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
אנחנו מאוד מקוות שיש לך תחתוני סבתא שם. טוני ברקסטון | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

אסתי גינזבורג - 21.2 (צילום: Jacob Andrzejczak, GettyImages IL)
נציגה ישראלית חושפת רגליים. אסתי גינזבורג | צילום: Jacob Andrzejczak, GettyImages IL
>> ונעבור למשהו ארוך יותר: איך לובשים טייץ?