לצד שלל האקססוריז שכובשים אותנו מדי עונה, כובע איכשהו נתפס כאביזר לאמיצות בלבד. אין לנו בעיה להתקשט בשלל שרשראות, צמידים, תיקים וחגורות, אך כשזה מגיע למגבעת על ראשנו, אנחנו מרגישות אפעס מטופשות. למה? כי בחורף זה נראה בעיקר כמו בדיחה, אחרי הכל זה לא שכל כך קר שם בחוץ. היי, כל ינואר-פברואר אנחנו עדיין מסתובבות במשקפי שמש ועושות טובה עם איזה מעיל רוח קליל. בקיץ, זה סתם עוד משהו שגורם לנו להזיע. הפעם מהקרקפת. 


ובכן, קפיצה קטנה לחו"ל, מגלה כי כובעים הם ללא ספק אקססורי ששייך לנשים בעלות חוש אופנתי. נשות בית המלוכה חובשות אותם משחר ילדותן ומפורסמות חושבות שבכך הן יצליחו להסוות עצמן מהפפראצי. אבל בין כל אלה, ניכר כי כובע הוא פריט שלא צריך לזלזל בו. הוא יכול להקפיץ את ההופעה שלך למקומות אחרים לגמרי: אנחנו מקוות שלפסגות אופנתיות טובות מאשר לנפילות על הישבן. ואם צריך עוד סיבה, אז יש לנו אחת ממש ממש טובה: בשמש הישראלית, כובע יעשה לעור הפנים שלך הרבה מאוד חסד - את יודעת, נזקי עור, שיזוף מסוכן ולא עלינו, סרטן העור. אז בשבת הקרובה, כשאת עומדת לפקוד את חוף הים, הנה לך הזדמנות מבריקה לרכוש לך מגבעת ענקית שלא תסנוור אותך ואף תגרום לך להיראות אופנתית להפליא.

עוד ב-mako נשים: קנתה בוטוקס כמתנת יום הולדת 18 לבתה, רוצה תיק בירקין? בואי תלמדי כמה דברים, עוברת לגור עם הבנזוג? קבלי את המדריך המלא.