הנעליים של שרה ג'סיקה פארקר, נעליים, סטילטו, עקבים (צילום: Junko Kimura, GettyImages IL)
אם כבר עקבים, אז שיהיה בישיבה. חיים קשים | צילום: Junko Kimura, GettyImages IL

לא קלים הם חייה של אישה על עקבים: אנחנו רוצות להיראות במיטבנו אבל סובלות כל הדרך לשם. בחיפוש אחר פתרונות שיקלו לנו על החיים לצד הסטילטו, מצאנו פטנט שנראה הזוי ביותר. לזכותו ייאמר שהוא ללא ספק הזול ביותר, שלא לומר חינם אין כסף. כל מה שאת צריכה זה סלוטייפ ומעט תעוזה.

לא לבעלת סנדלים

הרעיון פשוט - את צריכה לחזק את היציבה שלך, כדי שכף הרגל תוכל להתמודד עם העומס שיוצרים העקבים יותר בקלות. מתברר שכל מה שאת צריכה לעשות זה לקחת סלוטייפ ולהדק את האצבע השלישית והרביעית של כף הרגל שלך זו לזו (אל תתייאשי, מיד מגיע סרטון הדגמה). סה טו. לדברי "המקצוענית", הטריק הזה גורם לכף הרגל שלך להיות הרבה יותר יציבה בתוך הנעל ופחות כואבת.

אנחנו מודות, טרם ניסינו את הגימיק. בימים שכאלה קשה לנו לחשוב על נעל שאינה כפכפי אצבע. אבל איתרנו ביקורת של מישהי שעשתה את זה. היא הייתה מאוד סקפטית בהתחלה, ולכן גם אמינה. זו בילתה אחר צהריים שלם בתוך הסטילטו שלה, ושמחה לדווח שהיא הצליח למשוך אקסטרה חצי שעה ממה שהיא בדרך כלל יכולה. לדבריה, היא אמנם עדיין לא מוכנה לרוץ מרתון בתוך הכריסטיאן לובוטין שלה, אבל בכל זאת חל שיפור במידת הסבל. נו, גם זה משהו. רק מה, אנחנו לא ממליצות לנסות את זה עם סנדלים.

>> סלוטייפ לאצבעות נשמע לך מוזר? הכירי את הכלה שכבר סגרה אולם ושמלה מבלי שיש לה חתן