שמלת מעצבים במאות אלפי דולרים, השקה של סרט חדש או זכייה בתואר השחקנית הטובה ביותר.הסיכויים נגדנו בכל הקשור לפנטזיות הרטובות האלה. כל שנותר לנו הוא להביט בכוכבות הוליווד מגשימות את חלומותינו ולטנף או להחמיא לשמלה שבה בחרו ללבוש למעמד. אבל הנה משהו שאנחנו כן יכולות לקחת מהן: איך להיראות רזה יותר בתמונות השטיח האדום. או במקרה שלנו – בכל תמונה שתגיע בשלב כזה או אחר לפייסבוק. מתברר שזה ממש פשוט.

 היידי קלום
הסוד הוא ביציבה. היידי קלום זקופה | צילום: אימג'בנק/GettyImages

הוליוודיות מצליחות לנפק שלל תמונות מוצלחות למגזינים ולאתרי הרשת, ויש לכך סיבות רבות. ראשית, הן יפות. שנית, הן עובדות על עצמן. שלישית, יש להן סוללת אנשים מקצועיים שדואגים שכל תלתל יעמוד במקום וכל ריס יתנפנף גבוה גבוה. והסיבה האחרונה, וחשובה לא פחות, היא הדרך שבה הן מוכרות את עצמן לעדשה. העמידה, הפוזה, המשחק עם הרגליים, הידיים והדיבור של העיניים. כל אלה, משווים להן לוק נונשאלנטי כמעט מושלם. יש כאלה שעושות את זה במיומנות רבה, ומהן כדאי לנו ללמוד. ושלא תטעי לרגע, לא מדובר בהעמדה ספונטנית- היא מחושבת צעד אחר צעד.

תעמדי זקוף
צעד ראשון ובסיסי לתמונה רזה יותר. העמידה הישרה והזקופה לא רק מקרינה ביטחון, כי אם יוצרת אשלייה של אורך וגובה, מה שכמובן משפיע על היקפים. ישיבת סיכול רגליים על הספה לא תיצור את אותו אפקט. זה, אגב, הסיבה שאין כורסאות או כסאות בר על השטיח האדום או בכל מקום שאליו מגיעות הסלבס.

אנג'לינה ג'ולי
עמידה זקופה לא רק משדרת ביטחון אלא מאריכה את גופך. אנג'לינה ג'ולי | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

הניחי יד על המותן
גופה של אישה מאופיין בגזרת שעון החול, ולכן המותניים הן האזור הצר ביותר שלנו. גם עבור נשים עגלגלות, ובטח כשמדובר בכוכבות הוליווד שחיות בעולם של 90-60-90. לכן, אם נניח יד אחת או שתיים על המותן, נמשוך מיד תשומת לב לאיזור הצר שלנו. נכון שזה נראה מעט מאולץ ולא מאוד טבעי, אבל היי, מה לא עושים כדי להוריד היקפים ברגע.

פרגי
יד על המותן ממרכזת את תשומת הלב לאיזור הצר של גופך. פרגי מדגימה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

REESE
מרזה מרגע לרגע. ריס וויתרספון עם דגש על המותן | צילום: Jason Kempin, GettyImages IL
נועה תישבי
הטיה קלה וידיים על המותן. נועה תשבי | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

העבירי רגל אחת לפני השנייה
מכירת את פוזת ה"אני חייבת פיפי"? כעת שדרגי אותה לטובת "אני סקסית, רזה וממש נוח לי לעמוד ככה". זה לפחות מה שעושה כל כוכבת שנייה כשהיא צועדת על השטיח האדום. סיכול הרגליים הוא פשוט עד גאוני: ברגע אחד את מקטינה את היקפייך בחצי, יוצרת מראה של בתולת הים ומעצימה את שעון החול. ומי שחושב שיש לך פיפי, שיתמודד.

הסטייל של שרה ג'סיקה פרקר - אסקווייר
אמנית הצלבות הרגליים. שג"פ | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

קארי מוליגן
את צריכה פיפי או שסתם מנסה לרזות ברגע? קארי מוליגן | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL
אנה פאריס
הצלבת רגליים טובה לנו. אנה פאריס | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

כתף, קדימה
מראה הבובה השבורה נשמע רע, אבל מצטלם נפלא. כל שעלייך לעשות הוא להעביר את הכתף, לא משנה איזו מהן, קדימה מבלי להעביר את הגב. את לא רוצה להיראות גיבנת אלא רק קצת עקומה. למה? התנוחה יוצרת אשלייה שהכתפיים שלך קרובות יותר אחת אל השנייה ואל פנייך, בטנך נכנסת פנימה וכל פלג הגוף העליון פשוט נראה רזה יותר. אגב, זה גם עושה פלאים לזרועות מדולדלות או עבות.

אין תמונה
פתיינית סקסית. רייצ'ל מקאדאמס שבורה
אין תמונה
תסמונת הבובה השבורה הקלאסית. מנדי מור
אין תמונה
מבט מפתה, עמידה אחורית, כתף שבורה. אווה מנדז

הטי את גופך הצידה
דרך זריזה ונפלאה להתכווץ ברגע היא על ידי הטיית הגוף מעט הצידה. לא מדובר במעבר לפרופיל, אלא רק בהטייה קלה ליצירת זווית. כך נוצר מצב שגופך אינו ישיר לעדשה, אלא רק חלק ממנו, וזה אוטומטית מוריד ממך כמה קילוגרמים. שלא לדבר על כך שזה אחד הדברים שנראים הכי פחות מתאמצים.

בלייק לייבלי טובה
הטייה קלה לצד תורמת.בלייק לייבלי | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL
ויקטוריה בקהאם
מכרוה לעמידה הצדית. ויקטוריה בקהאם | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL
קלודיה שיפר
קלאודיה שיפר בהטייה הצדה. לא באמת צריכה את זה | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL
>> אחרי שפתרנו את סוגיית הפיגורה: כך תצאי יפה בתמונות