נכון להורים של כולנו , אבל של כולנו, יש סיפורים כאלה שהם מספרים אותם שוב ושוב, וכל פעם נקרעים מחדש, כאילו זאת הפעם הראשונה שהם סיפרו את הסיפור הזה ולא הפעם ה-900 אלף? אז אחד הסיפורים שמספרים עליי הוא איך בגיל שלוש, נסענו לתל אביב. וכך הזדנגפנו לנו לאטנו, עד שהגענו לחנות חזיות, שבחלון הראווה שלה הייתה חזיית תחרה אדומה ומהממת. ואני, שמאז ומתמיד מחביאה בתוכי פרחה לוהטת, עמדתי מול החלון וצעקתי, "אני רוצה את החזייה הזאת! היא בול למידה שלי!". היום ההוא נגמר בהבטחה מאבא ואמא שכשהיא באמת תהיה למידה שלי הם יקנו לי אותה, ואתם יודעים מה קרה? היום הזה לא הגיע. חיכיתי חיכיתי, בכיתי בכיתי, ומי לא באו? השדיים שלי.

האם לציצי קטן לא מגיע חזייה מפוארת?

כך הסתובבתי לי בעולם. שטוחה ומקופחת. כאשר אחד התחביבים שלי היה להסתכל בעיניים כלות בחנויות של לבני נשים, ולהצטער על כך שעם כל הרצון הטוב, פשוט אין חזיות יפות במידות כה קטנות. במשך שנים נאלצתי להסתפק בחזיות טריקו של ילדות, אם בכלל, וכל פעם שחברה השוויצה בפניי באיזה קונצ'רטו לתחרה ומשי שהיא קנתה ב-400 שקל, הייתי מצטערת עמוקות, תוך ידיעה עגומה שעבורי לא יהיה דבר טוב יותר מאשר גוזיות אומללות.

אבל אתן יודעות מה קרה אז? נכנסתי להיריון! ומה קרה כשנכנסתי להיריון? צמחו לי שדיים. שדיים מקסימים, עגולים, עם נוכחות. פתאום גם לי היה קליבג', ומה שיותר חשוב, סוף סוף היו חזיות למידה שלי. בדחילו ורחימו רכשתי לעצמי חזיות ועוד ממש יפות. אפילו הייתה שם גם חזיית תחרה אדומה ומהממת, שארזה את שני השדיים החדשים שלי בצורה כה מפתה שאף גרמו לי לעצור מול בבואתי בחלון ראווה ולהתפעל מהם כל פעם מחדש.

חזיות יפות שבא לבכות

אבל אז גם הבנתי שלהגשים חלום זה לא תמיד כל כך שווה שכן לפתע, מצאתי את עצמי במצב שמחייב אותי ללבוש חזייה כל הזמן. להפתעתי הרבה, גיליתי שיש בעיה שמשותפת לכל החזיות היפות בעולם: הן נורא לא נוחות. אחרי שכל חיי התרגלתי להסתובב בלי, או מקסימום עם חזיית טריקו – נאלצתי להיאבק כעת בכל אותם מבנים אריכטקטוניים עתירי הברזל והתחרה שלחצו מפה, גירדו משם, ופשוט מיררו את חיי. ואל תחשבו לרגע שחזיות ההנקה הן נוחות יותר. ממש לא, ובנוסף לכל, הן גם בהכרח מכוערות אש. כך יצא שהשדיים שלי, שהתרגלו לחירות מוחלטת, פשוט שנאו את הכלא החדש הזה, אפילו כשהוא היה עטוף בתוך תחרה אדומה ומקסימה.

אבל הנה, הזמן מרפא והמצב חזר לקדמותו. שוב אני שטוחה אך רחוקה מלהיות מקופחת. למעשה, אני לא צריכה שום דבר מעבר לגוזיות הללו, שגם עולות הרבה, אבל הרבה פחות מכל אותן תחרות מקסימות. וכשאני רואה בחנויות ההלבשה התחתונה את כל הדגמים המקסימים ההם, אני מתפעלת עמוקות, כמו שאני מתפעלת מכל בגד יפה, אבל הפעם אני חכמה יותר. אני יודעת היטב מה בדיוק המזימה שמתחבאת מאחורי כל החזיות והמחוכים המפתים האלה. הסיבה היא פשוטה: הם כל כך לא נוחים, שאנחנו נשמח להיפטר מהם בהזדמנות הראשונה רק כדי שיפסיקו לחנוק אותנו. ובדיוק על זה בונים הגברים שלנו כשהם רוכשים לנו ערימות של הלבשה תחתונה בימי אהבה או ימי הולדת. ערמומיים.

אם את בכל זאת בעניין - הנה כמה מבצעים מיוחדים לט"ו באב:

אין תמונה
מתלבט מה לקנות לחברה? נסה הלבשה תחתונה, זה ישתלם לך


1. אפרודיטה - חזייה - 672 שקל. תחתונים - 436 שקל.
2. אפרת קסוטו - 1500 שקל
3. טריומף - חזייה -  289 שקל. תחתונים - 120 שקל.
4. דלתא - 35 שקל.
5.וומן סיקרט - 220 שקל.
6. המשביר לצרכן - חזייה 400 שקל. תחתונים - 120 שקל.

עוד ב-mako נשים: סובלת ממיגרנה? נסי מתיחת פנים, טרנד: גזרה גבוהה והיא עולה, חתונה אחרת: עושים את זה בלאס וגאס, יעל שרוני ("רמזור") בשיחת בנות צפופה,