אין תמונה
להתראות ג'ימי צ'ו, שלום סטילטו בעיצובי. אפילו קארי בראדשו יכולה להפוך לגרופית

נעליים. פריט בסיסי בארונה של אישה, לא ככה? כל כך בסיסי שאת חייבת לפחות 100 זוגות כאלה, ממש כמו תחתונים וחזיות. ושיהיה ברור, אנחנו מגבות אותך לחלוטין באובססיה הזאת. אובססיה? התכוונו כמובן לתחביב תקין ושפוי. אי לכך ובהתאם לזאת, אנחנו ממליצות לך לשבת בטרם תקראי את האייטם הבא. ישבת? נפלא. עכשיו קבלי: אתר חדש מעניק לך את האפשרות לעצב לעצמך את הנעליים, החל מלהחליט על גובה העקב, עבור לצבע ועד לסוגר. כן, לפעמים חלומות מתגשמים.

"אני רוצה עקב 10 ס"מ בגוון דובדבן פוגש ניוד"

הכירי את Upstreet.com, האתר שיגרום לקארי ברדשו להחליף את ג'ימי צ'ו. או שלא. אבל הוא ללא ספק ימשוך את תשומת הלב שלה. זה לא שהוא הראשון שמציע את שירות העיצוב העצמי, אבל הוא ללא ספק המתקדם, האופנתי והנחשב ביותר.

אין תמונה
עושה חשק. נעל בעיצוב מקורי מתוך אתר upstreet.com

בשבעה צעדים פשוטים תוכלי לבחור את הלוק הגמור של הנעל: מעובי העקב, גובהו, גימור שפיץ או מעוגל וכן הלאה. המגוון רחב, החל משלל אימומים וצורות, ועד הצבעוניות והמרקם. את יכולה לשחק שעות עד שתגיעי לתוצאה המוגמרת ותתהי למה בחרת ללמוד הנהלת חשבונות ולא עיצוב אופנה.

האתר כמובן גם חוסך לך את היציאה מהבית, ההתגפפות עם מוכרות מרגיזות, והיתקלות בתשובות נוסח "זה כואב לך? אל תדאגי, זה אמנם לא עור, אבל אם תקרעי לו את הצורה, גם הוא יתרחב".

התענוג כולו (וזה ללא ספק תענוג) אינו סיפור זול במיוחד - בעבור זוג נעליים קאסטם מייד תיאלצי להיפרד מ-180 יורו בממוצע (כ-900 שקל), אבל מצד שני את יכולה להיות בטוחה שמדובר בוואן פיס שהוא שלך לגמרי. האתר גם מציע נעליים לאלו שסובלות ממידות מוזרות - גדולות או לחלופין קטנות מדי. הוא לא מבטיח שיהיה לך מאוד נוח ללכת עליהן. אבל היי, מי כן? בקיצור, מדובר בחנות הממתקים האידיאלית.

>> למה קשה לנו ללכת על עקבים?