יודעת כל בחורה שהזמן הכי משתלם לקנות בגדים הוא בסוף עונה. אז אם חיכית עד הרגע האחרון, דומה שהגיע הזמן למהר. למרות שקשה לנו להכיל כרגע את הרעיון, אבל בעוד כשבועיים, החנויות כבר יתמלאו בבגדי חורף. כך שבזמן שאנחנו עדיין נזיע מבעד לגופיות הקטנטנות, נמצא את עצמנו מביטות עמוק אל תוך מעילי צמר. אז מה קונים ואיפה?

"החנויות נכנסות לאמוק: חייבות למכור מהר מהר"

"אנחנו בלב לבו של הסייל. מדובר בעד 50 אחוזי הנחה", אומרת הסטייליסטית לילך כהן. יש מקומות שההנחה עוד מתגברת. "החנויות נכנסות לאמוק, והחנויות חייבות למכור כמה שיותר ולהכניס את החורף".

המבצעים מתחלקים לתקופות, וההנחות עולות ככל שמחכים יותר. כך למשל חצאית שעלתה בעונה 180 שקל עולה היום למשל 70 שקל. או לדוגמה שמלת ערב מקולקציית מעצבים שהתחילה במחיר של 699 שקל, ירדה ל299 שקל והיום היא עומדת על 199 שקל בלבד.

המפתיע הוא שיש גם כמה פריטים בהנחה שיכולים להיות נפלאים גם לעונת חורף הקרובה: מז'קטים ועד מכנסיים עבים. גם אלה זוכים היום לעדנה נפלאה של הנחה. עם זאת, אם תחכי לרגע האחרון, לפיינל סייל, יש מצב שלא תמצאי את מה שבאמת רצית.

אז מה עושים? הדברים השווים באמת ראויים להשקעה בתחילת עונה. אנחנו מדברות על סוג של וואן פיסים, או פריטי בסיס שאת פשוט חייבת לשים יד וכאלה שישמשו אותך בכל עונת הקיץ. כל השאר בהחלט יכולים לחכות להנחות הרותחות.

>> מי יהיה הגבר הסקסי של ישראל? הצביעי והשפיעי