הגיק שיק הוא כבר מזמן לא מילה גסה או בשורה חדשה. אפודות, חולצות מכופתרות ומשובצות, וסטים, פפיונים וכמובן, פריט הדגל: משקפי ראייה מרובעים וגדולים בעלי מסגרת שחורה, שכל אישה יכולה להיראות בהם כספרנית טיפוסית שמשתיקה את העוברים ושבים. טרנד "החנונית הלוהטת" כבר היה כאן ב-2008. הוא עורר הדים על המסלולים, ובמהרה פלש גם לרחובות ולפת את רובנו לזמן לא מבוטל עד שטרנדים אחרים הגיעו ודחקו אותו הצידה. לאחרונה, אנחנו נתקלות בשובו של הגיק שיק, ואם לדייק: בשובם של המשקפיים. אן האתאווי, דמי מור, ג'ניפר אניסטון ואפילו סנדרה רינגלר שלנו - כולן הפכו קצרות רואי לאחרונה. האם מדובר בקאמבק או הבלחה קצרה ונשכחת?

אן האתאווי - ספרנית לוהטת (צילום: John Sciulli, GettyImages IL)
לא, אלה לא משקפי תלת מימד. אן האתאווי | צילום: John Sciulli, GettyImages IL

בעיית ראייה מישהי?

העדכנית והמעניינת ביותר ברשימה, זו שגרמה לנו לתהות לגבי שובו של הקאמבק, היא אן האתאווי שדוהרת לה על יופי של גל בהוליווד. זו התייצבה לפרמיירה של סרט האנימציה "ריו" שאותו היא מדובבת, במראה הסקסית האינטלקטואלית: מצד אחד, שמלת מיני סגולה, מצד שני משקפי ראייה שחורים ענקיים. ולא, הם אינם משקפי תלת מימד לגרסת הסרט. לזה היא הוסיפה שיער אסוף ברישול ומעט מאוד מייקאפ על פני החרסינה הנפלאים שלה, והרי לכם לוק מנצח.

משקפי גיק שיק - דמי מור (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
חובבת את הטרנד. דמי מור | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

משקפי גיק שיק - מישל טרכנברג (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
הגודל כן קובע? מישל טרכטנברג | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL
משקפי גיק שיק - קלי רות'רפורד (צילום: John W. Ferguson, GettyImages IL)
פייר? נראית בול כמו יפה הספרנית. קלי רות'רפורד | צילום: John W. Ferguson, GettyImages IL


והיא לא היחידה. עוד מפורסמות שמקדמות את המראה הן מישל טרכטנברג, קלי רות'רפורד, ג'ניפר אניסטון, קלי אוסבורן ואף דמי מור. וכנראה שהן פשוט מאוהבות בלוק, שכן לאף אחת מהן אין בעיית ראייה מוכחת. רק חוש סטייל מפותח והרפתקני.

מי שמובילה את הלוק בגרסה הישראלית היא אתי חליווה מ"הישרדות", שעונדת משקפיים מהסוג המדובר גם על אי בודד (לה, ככל הנראה, יש סיבה אמיתית למשקפי ראייה). ממש לאחרונה ראינו גם את הסטייליסטית סנדרה רינגלר עם פריט מהטרנד במסיבת ההשקה השיקית של fashion forward. בקיצור בנות, כולן רוצות להיות גם יפות וגם חנוניות.

משקפי גיק שיק - סנדרה רינגלר (צילום: עודד קרני)
גברת סטייליסטית, זה בסטייל? סנדרה רינגלר | צילום: עודד קרני
משקפי גיק שיק - אתי חליווה (צילום: עודד קרני)
שורדת את הלוק. אתי חליווה | צילום: עודד קרני
אז מה דעתך על מראה הספרנית? טקבקי אותנו
>> מי המתלבשים הטובים של ישראל?
>> בא לך לעשות שופינג מהבית ? היכנסי ל-StyleRiver