אין ספק שקיץ 2011 הוא קיץ צבעוני במיוחד. לא רק שקשת הצבעים האופנתית התרחבה פלאים (עייני ערך גברת אובמה), הצבעים הם עזים, רוויים וחזקים, והכל הולך עם הכל - אין שום חוקיות אפרורית לגבי שילובי הצבעים שאת רשאית ללבוש. רק מה, כל צבע משדר משהו אחר: הכחול הוא צבע דרמטי ולא מרגיע במיוחד, הירוק משדר פתיחות ורצון ללמוד, והורוד - טוב, את זה את יכולה לנחש לבד. אז באיזה אנרגיות התלבשת היום?

כתום (צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver)
בחרת בכתום? הכי רוחנית, מוארת ובטוחה בעצמה | צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver

בתמונה: חולצת נורה כתומה של xsara ל- StyleRiver

כתום: יצירתית, שמחה בחלקה וחזקה מבחינה רוחנית

הכתום נחשב לצבע שכולו כוחות ריפוי וחיזוק וכולנו ב- StyleRiver לובשות אותו בוורסיות וגוונים כאלה ואחרים.  יש הטוענים שהוא אפילו מגביר את הרעב (ראו הוזהרתן). זה צבע שמשדר התלהבות, יצירתיות, רוחניות וכל מה שקשור לחיים מלאי חיים בכלל. בכל מיני מקורות נכתב גם כי מי שמתחברים לצבע הם, לא פעם, אנשים מתחשבים וכנים. (וסוד שסיפרו לי: אם את רוצה שינוי בחייך, הדליקי נר כתום במשך שבעה לילות. רק את יודעת, היזהרי עם מה שאת מבקשת לעצמך, כי זה עלול להתגשם).

ירוק (צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver)
ירוקה מקנאה? ממש לא. הכי מפרגנת | צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver

בתמונה: חולצת שיפון ירוקה של ketty ל- StyleRiver

ירוק: מאוזנת, בריאה ופתוחה לרעיונות חדשים

ירוק הוא כמובן הצבע שמסמל את הטבע, את הפריון, ואת בריאת חיים. בנוסף, הוא מסמל שיווי משקל, למידה, התפתחות, צמיחה והרמוניה. זהו צבע בטוח, שיש לו משמעויות שונות בכל מיני תרבויות: לפעמים מסמל כסף, ריפוי בעיות עיניים או מערכות יחסים בריאות. בסין, לעומת זאת, חבישת כובע ירוק מסמל כי אשת הגבר בוגדת בו. אם תלבשי ירוק תשדרי איזון, שינוי, צמיחה וחופש לצאת ולממש רעיונות חדשים.

ורוד (צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver)
פעם אשה, תמיד אשה. תשאלי את פנינה רוזנבלום | צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver

בתמונה: טוניקה ורודה של holly, ל- StyleRiver

ורוד: רכה, עדינה, נשית, אימהית ואמפטית

הורוד הוא הצבע הקלאסי של הנשיות והאהבה, וזה מה שהוא מסמל ומשדר: תחושת אכפתיות כלפי האחר, עדינות, תחושת ערך עצמי טובה, אהבה ויכולת קבלה והכלה – כן, כל מה שמתחבר לך עם אימהות נכון לגבי הצבע הורוד. מחקרים מצאו שורוד אפקטיבי בהרגעת הפרעות אישיות, ויש בתי כלא שעושים שימוש בעיצוב ורוד כדי להפחית אגרסיות בקרב האסירים. מה את יודעת.

צהוב (צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver)
אינטלקטואלית, את 'בעקבות הזמן האבוד' של פרוסט כבר קראת? | צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver

בתמונה: שמלת שיפון צהובה של xsara ל- StyleRiver

צהוב: בעלת מצב רוח טוב, צלילות מחשבתית ומודעות עצמית גבוהה

חשוב לציין כי לכל צבע יש המון תתי גוונים וכשמדברים על צהוב זו עובדה משמעותית. גוון צהוב עז של שמש, הוא גוון שהלוקים בעיוורון צבעים יכולים להבחין בו. באופן כללי, הצהוב הוא כולו אנרגיה של יצירתיות ואינטלקטואליות והוא מביא איתו צלילות ומודעות גבוהה. בחירה בגוון הצהוב יכולה להשפיע לטובה על קבלת החלטות, הקלה במצבי פאניקה ותשישות והגנה מפני דיכאון הנובע משינויי מזג אוויר.

כחול (צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver)
דרמה קווין, איפה הכתר? | צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver

 

בתמונה: אוברול כחול של laster ל- StyleRiver

כחול: דרמטית ודינאמית, אבל יש מצב שאפשר לסמוך עליך

הכחול הוא אחד הצבעים האהובים על גברים ונשים כאחד, ואינו מובחן ג'נדר מבחינה מסורתית כמו הורוד. ועל גברים בורוד גם נכתב די הרבה. אגב, גברים אם אתם כאן - אל תפסיקו עם זה. מי שלובש את הצבע משדר סמכותיות באופן כללי, אבל זה לא בהכרח נכון לגבי כל תת גווני הצבע. אם להתמקד בצבעי הקיץ הזה, הכחול רויאל העז, מעביר מסר דינמי ודרמטי במיוחד.

סגול (צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver)
בתוך תוכך תמיד ידעת שאת לא שייכת לפשוטי העם | צילום: שי גולדשטיין ל-StyleRiver

  

בתמונה: שמלת טוניקה סגולה של ויטרינה ל- StyleRiver

סגול: אצילית, מצליחנית, רגועה ובעלת מצבי רוח

פרחים שנמצאים במעלה ההיררכיה בטבע כמו הלבנדר, האורכידאה והלילך זכו בצבע הסגול, שמקושר עם מלוכה ואצילות בתרבויות רבות (האם זה באמת הצבע האהוב על קליאופטרה? אין לדעת) ומשדר דמיון חזק ופורה, אבל יכול עלול לשבש את מצב הרוח.

אומרים שהסגול מסיר מכשולים, מרגיע מפעילות יתר, ממריץ את מי ששרוי בדיכאון, עוזר להשתמש בדמיון באופן מקסימאלי ויכול להחזיר איזון לחייך. אז אם בחרת בצבע הסגול לקיץ זה, כל שנותר לך הוא להתאמן מול המראה בנפנוף יד מלכותי, א – לה קייט מידלטון ולהלך ברחובות כבת אצולה של ממש.

>> אפרופו צבעים, כשזה מגיע לשמלות מקסי, זה קריטי שבעתיים