אין תמונה
אחת שצריכה להבין בחזיות. כריסטינה הנדריקס

עם כל הכבוד לשמלה הנפלאה שרכשת, זוג העגילים והנעליים שאין אין אין עליהן: הדבר הכי בסיסי שיכול לעשות את ההבדל בין מראה של מיליון דולר לשקל וחצי טמון בהלבשה התחתונה שלך. או נכון יותר: בחזייה. כי כשפס החזייה מבצבץ לו ממחשוף הגב, או שהחזייה לא מתיישבת נכון על הדדיים שלך, כל המראה הופך ברגע למרושל. קפצנו ל"נועה", חנות להלבשה תחתונה בהתאמה אישית, כדי לקבל שיעור מזורז על חזיות מיוחדות המתאימות לאירועים שונים.

העתיד כבר כאן

הכירי את חזיית future, חזייה המיוצרת בטכניקת הדבקה בחום וחיתוך בלייזר, ללא תפרים בכלל. "זאת הסיבה שהיא נראית ומרגישה מאוד טבעי ונוח על הגוף וכאילו 'מפסלת' את החזה". אומרת נועה מונדשיין, בעלת החנות. החזייה היא מסוג פוש אפ, ומגיעה בצבעים אפור, כסוף ושחור, והיא מתאימה במיוחד למחשופים עמוקים ונמוכים.

חזיית פיוצ'ר
חזיית פיוצ'ר, ללא תפרים | צילום: אורטל דהן
חזיית פיוצ'ר עם חולצה
מתאימה למחשופים עמוקים במיוחד | צילום: אורטל דהן
10.11- ניקול ריצ'י
השמלה המושלמת לחזיית פיוצ'ר. ניקול ריצ'י מדגימה | צילום: אימג'בנק/GettyImages

מולטי טאלנט

חזיית ה"Multi Way" מציעה את הפתרון למחשופים מכל הסוגים והמינים. היא מגיעה עם כתפיות סיליקון, פס סיליקון בגב ובתוספת רצועה שניתן להחליף אשר מתלפפת סביב הגוף ונסגרת על הבטן. "פס הסיליקון בגב מאוד מתאים לבגדים עם גב שקוף או בעל תחרה. הרצועה הנוספת שמתלפפת סביב הגוף ונרכסת מלפנים מתאימה למחשופי גב עמוקים", מסבירה נועה. אפשר גם לשנות את הכתפיות לקולר או לאיקס בגב וניתן להחליף את הכתפיות לסוג הרגיל, אם אתן לא אוהבות את מגע הסיליקון על העור. בגלל שהיא נמוכה מקדימה ויש מרווח גדול בין הקאפים, אפשר ללבוש אותה עם מחשופים עמוקים וכמו כן, ניתן ללבוש אותה עם חולצות תחרה מאחר והיא בצבע גוף. "עם זאת, חשוב להבין שהחזייה מתאימה רק למידות קטנות", אומרת נועה. "למי שיש חזה גדול ומעוניינת במפתח גב נמוך - יש חזייה מתאימה יותר שהיא בעלת רצועות וכתפיות גומי רגילות ולא סיליקון".

מולטי ווי
חזיית מולטי ווי. לכל בגד בעולם | צילום: אורטל דהן
מולטי ווי
מודולרית ונפלאה. חזיית Multi Way מאחור | צילום: אורטל דהן
אמריקה פררה 3.11
המראה המושלם לחזיית multi way. אמריקה פררה מדגימה | צילום: Ben Pruchnie, GettyImages IL

בלי כתפיות בכלל

"חזיית הסטרפלס הטובה והישנה היא אופציה נפלאה לקיץ, כשרוצים ללבוש גופיות ונשבר כבר מכל החזיות שמציצות באופן לא אלגנטי. "הן גם נפלאות מתחת לחולצות הקימונו עם המפתחים הגדולים בשרוולים או כאלה שנופלות מכתף אחת", מספרת נועה.

חזיית סטרפלס
החזיה המושלמת לקיץ. חזיית סטרפלס | צילום: אורטל דהן
חזיית סטרפלס
הסטרפלס המושלם. ותודה לחזייה שמחזיקה אותי | צילום: אורטל דהן
טיילור סוויפט - 22.12
חובבת הסטרפלס. טיילור סוויפט | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

האייקונית של מרילין מונרו

חזיית הקולר מתאימה לשמלות מרילין מונרו ולגופיות קולר. "אופציה נוספת ומדליקה היא ללבוש אותה תחת חולצות מחויטות כאשר רוצים שיבצבץ משהו יפה. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שחזיות קולר מתחרה לא מתאימות לחזה גדול, מאחר והיא לא תומכת מהצדדים ומלמטה". 

חזיית קולר תחרה
חזיית קולר מתחרה. טוויסט לחולצות מכופתרות ומחויטות | צילום: אורטל דהן
אין תמונה
חזיית הקולר שעונה בול לשמלת מרילין מונרו

החזיה שעושה הכל

"חזיית קאפים מרופדת עם כתפיות מתפרקות, ובמילים אחרות - בעלת תכונות של רובוטריק. "מדובר בחזיה רגילה שהופכת לקולר ולא רק. היא יכולה להיות גם חזיית בלקוני רגילה, גם קולר וגם איקס בגב לגופיות ספורט. "את אותו אפקט ניתן לקבל גם בחלק מחזיות הפוש-אפ שיש לנו בחנות", מסבירה נועה.

חזייה רגילה שהופכת לקולר
חזייה שעושה הכל, חוץ מקפה אולי | צילום: אורטל דהן
חזייה רגילה שהופכת לקולר
איקס, קולר, עיגול: חזיית קולר נפלאה לשמלות "מרילין מונרו" | צילום: אורטל דהן
ג'ניפר לופז - 10.11
חזייה שעושה הכל. נראית טוב על שמלות כמו של ג'יי.לו | צילום: אימג'בנק/GettyImages

לעמוד הפייסבוק של החנות "נועה"

 >> קטן ושובב: חזיות לחזה קטן