אביטל גולדשמיט חגגה יום הולדת 33 לפני שבועיים. אחרי שלקחה שאיפה גדולה וכיבתה את הנרות על העוגה, גמלה בליבה ההחלטה שמשהו צריך להשתנות: בזוגיות הנעדרת, בעבודה ובחיים בכלל. הצעד הראשון שהיא בחרה לעשות היה לבקש מהפך בלוק שלה. "זה נראה לי כמו נקודת התחלה טובה", היא אומרת.

אביטל גולדשמיט לפני - המהפך של אביטל גולדשמיט (צילום: שי גולדשטיין לstyle river)
יום הולדת 33 היווה תפנית. אביטל לפני | צילום: שי גולדשטיין לstyle river


אנחנו היינו שם, בדיוק בזמן, כך נדמה. אחרי שביקשנו מכן לספר לנו למה דווקא לכן מגיע מהפך אופנתי, הצליחה גולדשמיט לשכנע אותנו שהיא בהחלט ראוייה ליום של כיף. "אני נמצאת בצומת דרכים מטורפת, וההחלטה לאן לפנות הרת גורל עבורי. לראשונה בחיי, אני מבינה שגם המראה שלי הוא פרמטר בעל חשיבות לעתיד שלי".

מחפשת ומוכנה להתחיל דרך חדשה

כשהייתה בת 21, אחרי שירות לאומי ותואר ראשון בחינוך מיוחד והיסטוריה באוניברסיטת בר אילן, אביטל מצאה את עצמה בעמדת ניהול בפנימיית בנות בגיל תיכון באשדוד. "התפקיד ללא ספק היה גדול עליי, אז פרשתי לטובת הטיול שאחרי הצבא - שבעה חודשים בדרום אמריקה. כשחזרתי, עברתי מעבודה לעבודה ובמקביל התחלתי ללמוד לתואר השני בהיסטוריה".
אחרי שניסתה את מזלה גם עם פתיחת חנות תכשיטים, טסה לשלוש שנים נפלאות בניו יורק ושם עסקה בתחום הפרסום והיהלומים. עם שובה עבדה שנתיים בהיי טק, והיום היא בעיקר מחפשת כיוון חדש. בכל הנוגע לזוגיות, זה כבר זמן רב שהיא לא יצאה אפילו לדייט אחד.

קולאז' הכנה של אביטל גולדשמיט (צילום: שי גולדשטיין לstyle river)
מתחילים בשיער, ממשיכים בבגדים, מקנחים באיפור. היום של אביטל | צילום: שי גולדשטיין לstyle river

לשיפור מצב הרוח והרמת המורל, התחלנו את היום בטיפול מסור תחת ידיו המיומנות של מעצב השיער אבי פדידה, ממנו שבה אביטל עם תספורת מדורגת שנתנה מסגרת לפנים. השינוי המשמעותי היה בגוון השיער האדמוני החדש שקיבלה, שזרק אור על פניה והבליט את עיניה. מבחינתנו, הייתה זו רק תחילתו של המהפך.

משם המשכנו לבחור לאביטל בגד. היה ברור לנו שזו חייבת להיות שמלה סקסית, שתוציא אותה משגרת חייה היישר אל תוך עולם הדייטים.

אביטל גולדשמיט אחרי - המהפך של אביטל גולדשמיט (צילום: שי גולדשטיין לstyle river)
שמלה שחורה ומחטבת וצבע אדמוני חדש. אביטל אחרי | צילום: שי גולדשטיין לstyle river

איפה עשית קניות עד היום?
"אריסטו שמט וכאלה. מוכרחה לומר שהעבודה בתחום ההייטק מאוד סירסה לי את חדוות הלבוש. הייתי מגיע לעבודה עם פיג'מה משודרגת. בניו יורק הייתי משקיעה יותר בשמלות ובנעלי עקב".

מה את מרגישה שחסר לך בארון?
"חסרים לי מכנסיים טובים, זאת הסיבה שאני הולכת המון עם טייטצים וטוניקות. לצערי, אין לי בגד ממש יפה לאירוע וליציאה".

לאביטל מבנה גוף אגסי, כזה שנעשה רחב מעט באזור האגן, ולכן בחרנו עבורה שמלה שחורה של KETTY עם כיווצים המטשטשים את אזור הבטן והאגן. המופלא בשמלה הוא שבחלקה התחתון נדמה שהיא נחלקת לשניים עם חריץ אמצעי – טריק היוצר מראה רגליים ארוך יותר. במקום נעל עקב מסורתית, צירף לה נמרוד הסטייליסט נעלי אוקספורד שחורות עם שרוכים על עקב, ואלה יצרו מראה צעיר יותר.

אביטל גולדשמיט גוף אחרי - המהפך של אביטל גולדשמיט (צילום: שי גולדשטיין לstyle river)
לא עוד פיג'מה משודרגת לעבודה. אביטל מוכנה | צילום: שי גולדשטיין לstyle river

אחרי שכיסינו את נושא האאוטפיט והשיער הגיע השלב הסופי בעזרתה של המאפרת אינגריד, שהעניקה לאביטל מראה עיניים מעושנות ודומיננטיות. לפינאלה, הוספנו אקססוריז שיסגרו לנו את המעגל: תוספת קלה של צמיד של ROCKELLE, עגיל של איולה ותיק אדום לוהט של DN COLLECTION לשבור את השחור.

אביטל, איך ההרגשה?
"אני כל כך נהנית, זו חוויה מדהימה לראות את עצמי כל כך שונה, זה מרגש".

>> במהפך הקודם: הלבשנו קיבוצניקית

>> מה התחדש בחנות המעצבים?