בר רפאלי שחורה

בר רפאלי בשמלה שחורה (צילום: mako)
בר רפאלי בשמלה שחורה | צילום: mako
בר רפאלי עלתה על גג בת"א עם החבר הטוב ציון ברוך כדי להצטלם לקמפיין חדש של משקפי השמש של קרולינה למקה ברלין והציגה לוק סקסי ודי קולי בשמלה שחורה נצחית בשילוב המושלם שלמשקפי השמש התואמות עם טוויסט קטן של זהב ואיפור עדין. רפאלי כבר הבינה מזמן שסוס מנצח לא מחליפים והיא הכי יפה בפשטותה הלא מתאמצת.
StyleRiver (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver)
לוק בר רפאלי ב- StyleRiver | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver

ירדן הראל כתומה

עושה רושם שירדן הראל נמצאת בכל מקום לאחרונה: לא משנה על איזה ערוץ נהיה, היא שם. חשיפת היתר עלולה בהחלט להיות בעוכריה, אבל למזלה היא לא רק מתוקה להפליא, אלא גם מוכיחה סטייל מנצח ובלתי מתפשר. הפעם תפסנו אותה במראה יומיומי משובח: חולצת ג'ינס בהירה בשילוב מכנסי ג'ינס כהים וג'קט שחור. אלא שאז מגיע הטוויסט של האודם האדום-כתמתם ונותן פן אחר לחלוטין ללוק הכללי. הראל, שאפו!

ירדן הראל (צילום: mako)
ירדן הראל | צילום: mako
StyleRiver (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver)
לוק ירדן הראל ב- StyleRiver | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver

נטע גרטי מנוקדת

אנחנו מסתכלות על התמונה הזו של נטע גרטי, ונאלצות לצבוט את עצמנו. זה פשוט לא אמיתי שככה היא נראית חודשים בודדים אחרי לידת בנה! שלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו הכי מפרגנות לה בעולם, פשוט תופעות טבע נדירות מסוג זה תמיד סקרנו אותנו. מיותר לציין שגרטי נראית מדהים ושיקית מתמיד בלוק שהוא מצד אחד סקסי ומצד שני מאוד צעיר ונערי. אין ספק שזו הדרך הנכונה לשוטט בה ברחובות העיר.

נטע גרטי (צילום: mako)
נטע גרטי | צילום: mako
לוק נטע גרטי ב- StyleRiver (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver)
לוק נטע גרטי ב- StyleRiver | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver

>> מה לובשים לסדר? הצעות לבוש לאורחת ולמארחת