אין תמונה
גם לה זה קורה לפעמים: ג'ניפר אניסטון ביום שיער רע | צילום: הדר טנדלר

גם את סובלת מ - "bad hair day"? מצוין! את יכולה לקבל מאיתנו 500 שקל לפריזורה חדשה

אין תמונה
גם לה זה קורה לפעמים: ג'ניפר אניסטון ביום שיער רע | צילום: הדר טנדלר
בעוד פחות משבועיים יחגגו זוגות רבים בארץ ובעולם את ה'וולנטיינס דיי', וזאת סיבה מצוינת לפנק אותך בשובר מתנה למספרה של מעצב השיער אביב פדידה, בכיכר המדינה. כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו, תני לנו לייק, ספרי לנו על חווית ה–"bad hair day" הכי מצחיקה שהייתה לך, ואולי תקבלי 500 שקל למימוש במספרה של אבי. אם באמת יש לך אומץ, תעלי תמונה שנוכל גם לראות!
אין תמונה
גידלה קן על הראש. קריסטן סטיוארט | צילום: הדר טנדלר
אין תמונה
יום שיער רע לדוכסית? מי היה מאמין | צילום: הדר טנדלר

טיפים: עזרה ראשונה לשיער לא ממושמע

הבשורה הטובה היא שכולן סובלות מיום שיער מבאס: מג'ניפר אניסטון המתוקתקת ברוב ימיה, עבור לקריסטן סטיוארט שגידלה לה לפתע קן על הראש ועד קייט מידלטון שעף לה הסכך בממלכה. מה שאומר שאם להן מותר, אז גם לך. אך האם צרת רבים היא נחמת יחיד? לא ממש. אז מה בכל זאת את יכולה לעשות כדי להימנע מיום רע שעומד בפתח? קבלי כמה עצות ממעצב השיער אבי פדידה:

חפיפה זריזה: יש לך דקה לחפוף, לנקות ולייבש את השיער בזריזות? הרווחת. יש אפשרות שזה יציל את המצב

אבי פדידה
אבי פדידה | צילום: סטודיו רון קדמי
איסוף השיער: בימים בהם השיער לא מסתדר, הכי טוב לאסוף אותו. את יכולה למתוח אותו לקוקו, לאסוף אותו ברישול או לתת לו שביל בצד שיתן לך מראה מהודק יותר. גם אם את לא רגילה לזה, ככה תעבירי ימים כאלה בקלות. גם צמות לשני צידי הראש יכולות לעשות את העבודה.

לשיער גלי: הרטיבי את השיער במהירות, ומרחי עליו מוס או גלייז. כווצי את השיער ותני לו מראה מתולתל. בנוסף את יכולה להשתמש בבייביליס בחלק העליון של השיער כדי לשוות לו מראה קצת יותר מסודר ברגע.

לשיער חלק: השתמשי במחליק שיער או בייביליס כדי לתת לשיער מעט נפח או בחלקו העליון.

אקססוריז: יום שיער רע זאת הזדמנות מצוינת להשתמש בכובעים, מטפחות, מסרקיות, סיכות או גומיות. מטפחת טובה על החלק הקדמי של הראש, כמו בתמונה, תשווה לך מראה שיקי וגם תכסה את שהיער שלא מסתדר לך הבוקר.

עשי זאת בעצמך: תסרוקת בופון לחג האהבה

אין תמונה
יום שיער רע לדוכסית? מי היה מאמין | צילום: הדר טנדלר
רוצה לנסות לעשות זאת בעצמך? תחלקי את השיער לשניים, כאשר הקודקוד הוא חלק אחד וכל השאר הוא החלק השני. תאספי את החלק העליון של השיער בקליפס, ואת החלק השני תאספי בקוקו נפרד. הורידי את הראש כלפי מטה ואת יחידת השיער שאספת בחלק הקדמי של הראש, סרקי לכוון הראש. את השיער שקיבל מעט נפח הרימי בצורת גל והדקי עם סיכות לראש. את החלק השני של השיער את יכולה להשאיר אסוף או פזור. בהצלחה!

>> כמה הספר שלך לוקח לך על תספורת? 6 נשים, 6 תספורות

רוצה לדעת על קנייה חכמה ברשת? כנסי ל- paypal