צמיד במתנה: if i had wings i could fly (צילום: נמרוד קפלוטו)
צמיד במתנה: if i had wings i could fly | צילום: נמרוד קפלוטו

רוצה את הצמיד הזה במתנה?

על צמיד הזהב עם הכנפיים, מבית המותג החדש והמבטיח love naomi, חרוט המשפט "if i had wings i could fly". המעצב שי גולדשטיין, שעזב קריירה מבטיחה ופרש כנפיים כדי להגשים את חלומו ולעצב תכשיטים, מסביר את הכוונה העומדת מאחוריו: "זה בדיוק מה שהרגשתי, שאני רוצה לעוף. שאם היה לי אומץ, הייתי פורש כנפיים ועף להגשים את החלום שלי לעצב לנשים".

גם לך יש חלום שאת רוצה להגשים? הכנסי לעמוד הפייסבוק שלנו, עשי לנו לייק, ספרי על חלום שהיית מגשימה אם היית פורשת כנפיים ועפה, ואולי הצמיד הזה יהיה שלך.

"עיצבתי לכל העולם, רק לא לעצמי"

התכשיטים של המותג החדש love naomi מאופיינים בקווים אורבניים ורומנטיים, על גבול נאיביות מודרנית משהו. התכשיטים כוללים אלמנטים שיציפו אותך באנרגיות אופטימיות וחיוביות: לבבות, מילים כמו אהבה, yes, me & you  ועוד, וכל זאת מבלי להיגרר לקיטשיות סתמית. המותג שומר על קווי עיצוב נקיים, נשיים מאוד ובעלי סגנון אורבני עדכני. שי גולדשטיין, המעצב המבטיח של StyleRiver לחודש זה, שעומד מאחורי המותג הצעיר, עזב קריירה רבת שנים בתחום הצילום והמולטימדיה, והתפנה בגיל 44 להגשים חלום ישן: לעצב תכשיטים לנשים.

המעצב שי גולדשטיין (צילום: נמרוד קפלוטו)
המעצב שי גולדשטיין | צילום: נמרוד קפלוטו

משבר גיל ה-40 הקלאסי?
"משבר גיל ה-40, אבל לא קלאסי. מגיל צעיר ידעתי שאני צריך לעסוק בעיצוב אופנה, אבל לא מימשתי את זה. זה היה 'למה אני לא עושה את מה שאני צריך לעשות' ולא 'אוי, איפה אני ומה עשיתי'." גולדשטיין, בוגר מגמת הצילום בבצלאל, זכה לטעום ממטעמי עולם האופנה כששהה בניו יורק על מלגת לימודים ואהב את זה מאוד, אבל כשחזר לארץ פתח חברת אינטרנט במקום ללכת אחרי מאווי ליבו. את החברה שהצליחה מכר לג'רוזלם פוסט והמשיך לתת שירותי מולטימדיה למעצבים במסגרות שונות: "נתתי שירותי עיצוב לכל העולם, רק לא לעצמי. תמיד עשיתי חולצות ותכשיטים לאשתי, לבנות שלי, לחברות, אפילו חגורות וטבעות, אבל זה היה רק למי שהיה סביבי".

"ויתרתי על כסף טוב בשביל החלום"

שי מגדיר את עצמו כגבר שאוהב להתלבש, ואחד הסימנים שהיו לו שהוא לא נמצא במקום הנכון היא העובדה שהתחיל להגיע לעבודה בלוק בסיסי של ג'ינס וטי שירט. "אני מאוד אוהב להתלבש, אני קונה די הרבה בחודש. אני מת על בגדים, אפילו יותר מאשתי. אם אני הולך לקנות בגדים הלך החשבון בנק. בכל פעם שירד לי המצב רוח בעבודה הייתי שם עלי את הדבר הראשון שאני רואה - ג'ינס וטי שירט, וזה היה בשבילי קטסטרופה. לא הייתי מצליח לקנות לעצמי כלום. עכשיו חזרתי להתלבש, למרות שאני עובד מהבית".

קולאז תכשיטים: המותג לאב נעמי (צילום: נמרוד קפלוטו)
קולאז תכשיטים: המותג לאב נעמי | צילום: נמרוד קפלוטו

רוצה לראות עוד תכשיטים  מהמותג love naomi? בקרי בגלרייה שלנו

אז מה הוביל לשינוי שעשית?
"הרעיון התחיל להתבשל כבר לפני שנה. כל התקופה הזאת נתתי שירותי צילום ועיצוב למוצרים של מעצבים אחרים, ושמתי את עצמי במקום מאוד טוב. בגיל יחסית מאוחר הבנתי שאני חייב לממש את עצמי ואת הרצון שלי לעצב. יש לי אמא, אחיות, אשה ובנות כך שכל חיי אני מוקף נשים ומכיר אותן. אני חי איתן וזה נורא דחף אותי גם לעצב להן באופן רשמי. בחרתי לעזוב תנאים טובים, משכורות טובות ותפקידים נחשקים כדי לעשות את זה".

צריך הרבה אומץ בשביל זה. יש לך מסר למי שקוראת ורוצה להגשים חלום?
"המסר שלי הוא שהחיים יפים. שצריך לחייך ובעיקר לאהוב, ולהיות אופטימיים תמיד".

אילו עוד חלומות יש לך?
"על שולחן העבודה שלי נמצא כבר נושא הגופיות המודפסות לנשים, תיקים לנשים. הכל יכנס תחת אותו מותג. חלום גדול עוד יותר שלי הוא לעשות שיתופי פעולה עם מעצבים אחרים, כאלו שלא באים לידי ביטוי במיינסטרים. יצירה משותפת שתבטא גם אותי וגם את המעצב השני ושנינו נרוויח מזה. לשם הייתי רוצה להגיע".

רוצה לראות עוד תכשיטים  מהמותג love naomi? בקרי בגלרייה שלנו

רוצה את נעלי הטורקיז של אביבית מהאח הגדול? כל הפרטים בפנים
רוצה לדעת על קנייה חכמה ברשת? כנסי ל-paypal