לירון זהבי פברואר 2012 (צילום: ראובן שניידר)
לא חוכמה עם הגוף הזה. זהבי לפני כניסתה לבית | צילום: ראובן שניידר

שמלת הפסים של לירון

לא משנה אם אהבתן את לירון זהבי או לא, להתלבש היא יודעת. כלומר, כשהיא לובשת משהו שהוא לא סווטשירט ורוד ודובוני. נכון, לא תפסנו את חולת הניקיון מפציצה בסטייל מקורי וייחודי או בפריטים בלעדיים לה, והיא לא עושה שום דבר שעוד לא ראינו. אבל היא בוחרת שמלות חמודות וכיפיות שיושבות עליה פצצה, וזה אולי מה שהכי חשוב בסופו של דבר, לא?

אין תמונה
טוב לגלות שלא הכל יפה על יאנה

אולי זו לא חוכמה גדולה, כי כל דבר יראה טוב על גוף כזה, ובכל זאת. שמלת הלייקרה פסים שלירון לבשה מספר פעמים במשך השהות הקצרה שלה בבית היא דוגמה לפריט פשוט, לא מתחכם, לא מיוחד – שמשך את תשומת ליבנו. ואולי בעיקר שמנו לב אליה כשהיא בתוכו - שוב, הגוף הזה. את שמלת הפסים לבשה גם יאנה בתצוגת האופנה של הבנות, ועליה, אנחנו חייבות להודות, היא נתלתה בצורה דחלילית משהו.
אבל מה שהכי הלהיב אותנו בשמלה של לירון היה מחירה השערורייתי, בקטע טוב: היא תחזיר לכם עודף מ-100, וזה כבר גורם לנו לאהוב אותה יותר.

איפה קנית? ברשת סטודיו פשה
כמה עלה לך? 89 שקלים

שמלת המשי של ליהיא
ליהיא גרינר שמלת TWENTYFOURSEVEN (צילום: עודד קרני ואפרת אשל)
אי אפשר להתעלם ממנה. ליהיא גרינר ושמלת הזברה | צילום: עודד קרני ואפרת אשל

ליהיא גרינר נבהלה שאולי שכחנו אותה, אז היא דפקה חתיכת שמלה תשומתית בתצוגת האופנה של גולדברי בשבוע שעבר. שמלת המשי הקצרצרה – אצל ליהיא כמו אצל ליהיא – שילבה הדפסים דיגיטאליים עם הדפס של זברה, וגם אם היא גרמה לנו להרים גבה, לא יכלנו להתעלם ממנה. השמלה חובקת את החזה השופע של גרינר וחושפת רגליים חטובות, והאמת – גם הצבעוניות המוזרה באה לה טוב עם הבלונד.

איפה קנית? TWENTYFOURSEVEN
כמה עלה לך? 349.9 שקלים

שמלת הנקודות של אפרת
אפרת גוש בשמלה של בוטיק אמה (צילום: ראובן שניידר, קוקו)
שיק דודתי מחמיא. גוש | צילום: ראובן שניידר, קוקו

אהבנו את השמלה של אפרת גוש, שישבה עליה בשיק דודתי עם קריצה. החלק העליון בנקודות פולקה ועם מחשוף סגור יחסית, ובצבע ניוד שדווקא עשה לגוש טוב. החלק התחתון נראה כחצאית פליסה שחורה, באורך נכון ובחיתוך מותן גבוה מעט.

איפה קנית? בוטיק אמה
כמה עלה לך? 380 שקלים

בפעם הקודמת מצאנו את השמלה הדרמטית של מירי מסיקה