עם שוך גלי החום המהבילים, יודעת כל בחורה ענוגה שאין צורך להדס יותר בגופיות ספגטי ומכנסונים, והגיעה העת להתעטף בבגדים פחות חושפי טפחיים, וכפועל יוצא גם יותר אלגנטיים. הנה, ככה גם הפנימו הסלבריטאיות שלנו בזמן האחרון. אחת השחקניות השוות בארץ והאישה ששווה מיליון הפגיזו הופעות מנצחות, ואנחנו עם הפרטים.

אין תמונה
טלי במראה הספרנית הלוהטת. יפה לך

השמלה של טלי שרון

סדרת דרמה חדשה ומתוקשרת בכיכובך היא הזדמנות מצוינת להשקיע באאוטפיט הולם. וככה טלי שרון – שאינה אייקון אופנה בימים כתיקונם – בדיוק עשתה. היא הגיעה למסיבת ההשקה של "מגדלים באוויר" עם שמלת חלוק בגוון אדום לייט שעושה רק טוב לגוף הגם ככה טוב שלה. שמלת חלוק, למי שלא הפנימה, היא משהו שתמיד עובד על רוב סוגי הפיגורות. היא משווה ללובשת לוק מסודר וקפדני של ספרנית, אבל גם סקסי באותה מידה. טלי שרון, שרוב הגברים שאנחנו מכירות טוענים שהיא מפוצצת בסקס אפיל, השיגה בדיוק את האפקט הזה.

בחנות המעצבת מגדירים אותה כשמלת אחות ואפילו הסכימו לספר שהיא מגיעה עם כריות כתפיים אבל אלה הוסרו במיוחד לטלי שרון מאחר שמבנה גופה גבוה וגבעולי. היא גם מגיעה בגוונים אדום, שחור ותכלת, כפי שאפשר לראות בתמונה.
איפה קנית: ANNA K, פרישמן 75 תל אביב.
כמה עלה לך: 590 שקל.

אין תמונה
שפרה ושמלת הפסים הצבעונית

השמלה של שפרה

כבר הצלחנו להבין ששפרה אוהבת פסים. היא זאת שהעלתה לכותרות את מה שידוע היום בתור שמלת שפרה – שמלת אייטיז חיננית עם פסים באלכסון בחלקה העליון. אז הנה היא התפספסה פעם נוספת, הפעם לכבוד החתונה של איל קיציס וטלי מורנו, אליה הגיעה בשמלה שהדבר הראשון שחשבנו עליה זה שהיא מעניינת. אחר כך כבר הודיעו כמה בנות במסדרונות שלנו שהן ממש מתעלפות מהלוק, ושהן חייבות לדעת מאיפה כתונת הפסים הזאת הגיעה.

מבט מעמיק יותר בשמלה העלה שקודם כל היא הולמת את שפרה מאוד – הגזרה הנשית חובקת את גזרתה היטב, ואנחנו מוכנות לסלוח גם על הפסים לרוחב. עוד אהבנו את השילוב של הגוונים על הבד, שניכר שהושקעה בו מחשבה של ממש ושהוא הופך את השמלה מעוד שמלה בגזרה טובה לפריט שיקי במיוחד, ספק וינטג'י ספק מודרני.
איפה קנית: TAMAR'Z סטיילינג בוטיק, רח' פאת השולחן 15 קומה מינוס 1, תל אביב.
כמה עלה לך: 800 שקל.

>> מה משותף לבר רפאלי ולפריס הילטון?

עוד בגדים יפים של כוכבות שאנחנו אוהבות - איפה קנית