אין תמונה
קטנה קטנה, אבל 15 אלף שקל

השמלה של עדי אשכנזי

עדי אשכנזי מלמדת אותנו שבניגוד לשיר המפורסם של רנדי ניומן, לאנשים נמוכים יש בהחלט סיבה לחיות. או לכל הפחות להתלבש, ומדגימה לנו איך אישה שלא מיתמרת לגובה צריכה להתעטף.

השבוע תפסנו אותה בשמלה שעירה במיוחד בזמן צילום שיר בביצועה לעונה החדשה של "מה זה השטויות האלה?". זו הלכה עד הסוף עם טיפול בפריזורה משל הייתה ליידי גאגא, פריט החובה הסדרתי שלה – זוג עקבים הגונים וחשוב מכל – שמלה קצרצרה שעושה את כל ההבדל. השמלה הנועזת משהו הגיעה באורך הנכון, כלומר קצר למדי מה שנתן תחושה של רגליים ארוכות. הפרנזים הצבעוניים מעניקים תחושה אוורירית, כיפית ומסיבתית ואף מתעתעים את העין ומטעים אותנו לחשוב שלבחורה יש ציצי, והחלק העליון, בעזרת חגורת המותן, מדגיש את גופה הנשי והצר.

מה שכן, מדובר בשמלה עמוסה ושופעת באלמנטים שהיא ללא ספק חד פעמית, לכן רצוי לשקול היטב את הזמן והמקום ללכת עם אחת כזאת. כמו למשל החתונה של האקס שלך, או משהו כזה.
איפה קנית? אצל המעצב אלון ליבנה, דיזינגוף 195, ת"א.
כמה עלה לך? 15,000 ₪.

הבלייזר של יעל גולדמן

יעל גולדמן יכולה ללבוש חלוק אמבט ולהיראות אלגנטית להפליא. משהו במראה הנקי, נטול האיפור והפוזה הופך אותה לאחת השוות בביצה. לזכותה ייאמר שהיא אף פעם לא מתאמצת, וגם אם כן, זה ודאי לא ניכר.

אין תמונה
בלי להתאמץ בכלל

השבוע ראינו אותה בתיאטרון, באה לפרגן לטלי שרון בהצגת הבכורה שלה "תורת היחסים", לבושה בנונשלנטית מורכבת ומנצחת עבורה: ג'ינס, חולצת זברה ובלייזר גברי בהידוק נשי. תכלס, לא הבנו כל כך את החולצה וההדפסים שלא מי יודע כמה מחמיאה לגווניה של גולדמן או אף לאישיותה כפי שמשתקפת בתקשורת, אבל היא חיפתה על הבחירה בעזרת הז'קט. מדובר באחד הטרנדים שיכול להפוך כל מראה למעניין יותר והוא מאומץ גם על ידי כוכבות מעבר לים.

הגוון מחמיא לעיניה, האורך חותך את גופה בצורה מוצלחת, השרוולים מקנים תחושה של קלילות ושיקיות וההידוק במותן מדגיש את נשיותה. כמה פשוט – ככה יפה.
איפה קנית? קסטרו.
כמה עלה לך? 359 ש"ח.

>> תקשיבו איזה קטע, התיק שלנו עשה דיאטה