אין תמונה
מפגיזה זו הפעם השנייה ברציפות. הפעם זה מרזילי. רודברג

השמלה של אגם רודברג
אגם רודברג נוחתת אצלנו במדור זה השבוע השני ברציפות. כמו שאמרנו בפעם הקודמת, הבחורה השכילה לעשות בחירות נכונות ואנחנו הראשונות שנמהר לפרגן. כי עם כל הכבוד לפייט צ'ילבות ראוי, כשיש מקום לפדבק, למה לא לעשות את זה? אחרי שבשבוע שעבר, נלכדה בשמלת וינטג' ורדרדה שהלמה את מידותיה, הפעם אנחנו תופסות אותה בטוניקה א-סימטרית קצרצרה בגוון שהולם את השיזוף של הצעירה מעוטר בתחרה צדדית שהופכת את הכל להרבה יותר רומנטי. לזה הוסיפה רודברג חגורת מותן דקיקה שמדגישה את קימוריה. אהבנו במיוחד את כל הניקיון שסובב את זה: בלי תיכשוט מיותר, האיפור עדין והשיער אסוף ברישול. מה שמוכיח בפעם המי יודע כמה שלפעמים, פחות זה יותר. כל כך הרבה יותר. כל זה קרה אגב ביום הולדת של עצמה, מה הכתיר את רודברג בת ה-23 באופן רשמי וממלכתי למלכת הערב.
כמה עלה לך: 360 שקל
איפה קנית: טוניקה של דינה גלס לרשת חנויות רזילי.

אין תמונה
תוספת של צבע עושה רק טוב. כוהנר מדגימה

הצעיף של לירן כוהנר
לירן כוהנר הודחה אמנם מ"המירוץ למיליון", אך ממש לא מהמירוץ לארון. סליחה על משחק המילים המטופש, לא יכולנו להתאפק. מלכת היופי לשעבר התייצבה באירוע השקת אלביב מבית לוריאל פריז ביחד עם החברה הטובה לריאליטי, ילנה ראלף. על פניו, נראה שאין כאן הרבה מה לומר: בסך הכל מראה שחור-לבן נקי. אבל אם נבחין בכל הקטנות, נראה שהן גדולות גדולות. מכנסיים שחורים צמודים בגזרה גבוהה שעושה יופי למותן ולישבן (של לירן, כן? לא של כל אחת), חולצה לבנה אתנית משהו עם איזכור חמור אך באופן לא ברור גם מבורך לאייטיז, פריזורה של נערת הפרחים וצעיף בשלל צבעי הקשת שהופך את הכל למראה סיקסטיזי מוצלח. האמת שאהבנו את כל הטוטאל לוק אבל בעיקר את תוספת הצבע העליצית של הצעיף, כי כל השאר היה עשוי לצ'עמם אותנו קצת.
כמה עלה לך: 79 שקל.
איפה קנית: רשת twentyfourseven . החולצה והמכנסיים אגב מזארה.

אין תמונה
עושה חשק להיות ספרנית. רכטר עם המשקפיים

המשקפיים של דפנה רכטר
המדור מאוהב קשות בדפנה רכטר. בשקט בשקט מצליחה שחקנית התיאטרון/קולנוע להרביץ הופעה בכל פעם שהיא יוצאת מהבית. הבעיה היא שזה לא קורה הרבה - לא לאירועים יחצ"נים לפחות. אז הפעם היא נתפסה על חם וכמה שזה היה נעים. רכטר התייצבה במהלך הופעת הבכורה של ריקי גל לרגל אלבומה החדש. השחקנית שחצתה את גיל 40 וסליחה שאנחנו מציינות את זה, אבל מחמאה גדולה מגיעה: נראית מעולה. בשמלה שחורה ומסוקסת, בלונדז' ועיניים כחולות, היא כובשת.
לזה תוסיפו את משקפי הראייה המתוחמים במסגרת שחורה המעניקים רמיזה של ספק ספרנית וקיבלתם יצירת מופת. בטח תחשבו שהגזמנו, אז זהו שלא. מי שכן קצת הגזים הוא מחיר המשקפיים. מצד שני, על רטרו משלמים.
כמה עלה לך: 1430 שקל.
איפה קנית: קלוד סמואל רחוב דיזינגוף 17 תל אביב טלפון 03-6837383

רוצה עוד? ברור שכן! היכנסי לכל הכתבות של "איפה קנית?" ותתחילי לקנות.