אין תמונה
השמלה של עדן הראל, יפים לך כיווצים

השמלה של עדן הראל

הדבר הראשון שמשך אותנו בלוק של עדן הראל הם הגרבונים שלה. כתום-אדום-מבהיק, אין דרך טובה מזו למשוך תשומת לב לרגליים חטובות. אלא שבירור קצר עם העלמה הראל העלה שהם נרכשו ב-H&M, מה שאומר שאם נחכה עד שהם יגיעו לפה, כבר יהיה שוב קיץ.

אבל למרות שהם מקפיצים את הלוק כולו, אין ספק שגרבונים כאלה אפשר ללהק רק ביחד עם שמלה שחורה עשויה היטב, ואת זה בדיוק עדן עשתה. השמלה השחורה בגזרת עיפרון ומבד ג'רסי שהיא לבשה להשקת הקולקציה של טום סלמה יושבת לה בול על הפיגורה, ולא רק בגלל שיש לה אחלה פיגורה. אלה הכיווצים בפרונט – לכל אורך החצאית – המותן הגבוהה שהשמלה יוצרת והמחשוף הסקסי, שמבטיחים מראה משובח לכל נערה. עדן אבזרה אותה למראה רוקיסטי בואכה אייטיזי, אבל אין ספק שזאת שמלה שתשמח להתאים לכל סגנון. רק מה, אנחנו מעט מתקשות להתמודד עם המחיר. ידוע שטום סלמה אינו בדיוק הבזאר של אתי פרץ, אבל היה ניתן לבוא לקראתנו קצת יותר.
כמה עלה לך? 1,200 שקל.
איפה קנית? טום סלמה, Tuma, דיזנגוף 222, תל אביב, טל': 03-5243437. 

>> איך בגדים יכולים להפוך אותך לרזה מבלי להוריד גרם 

אין תמונה
השמלה של יעל גולדמן. מתאימה לכל גוף

השמלה של יעל גולדמן

כן, אנחנו יודעות, יעל גולדמן יכולה לענוד שק יוטה תלוי ועדיין להיראות עוצרת נשימה, ככה זה כשאלוהים היה ממש טוב אלייך. וגולדמן אינה מנצלת את מתנתה לרעה. לא תמצאי אותה לובשת מיני לייקרות, ג'ינסים בגזרה נמוכה או מתבזה בטרנדים חמים שלא מחמיאים לאיש. במקום זה היא לרוב ענודה בשמלות פשוטות ונקיות אך איכותיות, גוונים עדינים ומחמיאים ובדים שלא מגבילים את יכולת התנועה, אפילו אם את סקיני להפליא.

השבוע היא קפצה להגיד שלום ביומולדת של מיה דגן עם שמלה שצדה לנו את הרשתית. הגוון ורוד פודה, על גבול הנוד, מתאים לרוב סוגי העור, הבד שלה נראה נעים ורך והגזרה נשית ומחמיאה, כולל סיכה קטנה שאפשר להניח איפה שרק רוצים. בירור קצר העלה שעיצבה אותה יעל אדמוני, שאמנם עוד אין לה חנות משל עצמה, אבל מותג בשם YA כבר יש. את השמלה אפשר למצוא בצבעים ורוד וסגול- חציל, ואדמוני מוסיפה שיש לה גם כרסת חורף בשחור וקאמל.
כמה עלה לך? 400 שקל, 250 שקל בסוף העונה.
איפה קנית? "ליד" בדיזנגוף סנטר, LARUE, שבזי 68 נווה צדק, "מיידלע", בעלי מלאכה, NO LOGO בוגרשוב 68. תל אביב.

>> בפעם הקודמת: שמלת הפסים של שפרה, שמלת החלוק של טלי שרון