אין תמונה
נא לאמץ את הלוק מעתה ועד עולם. ליהיא גרינר
השמלה של ליהיא

הנה ההוכחה לזה שיש נשים שחייבות סטייליסט אישי: קבלו את האישה והגרינר במראה של יד ראשונה ממעצב. הבלונדה הגיעה לתצוגת האופנה של אלון ליבנה בשמלה מבית היוצר, ובניגוד להופעות קודמות וכושלות שלה, היא נראתה פשוט נכון. ניכר כי לרגל האירוע האופנתי היא ויתרה על המוטו "צמוד, קצר וצמוד" שליווה אותה כל כך הרבה זמן, ובחרה באג'נדה חדשה של "מקסי, מלטף ומחמיא". וראו זה פלא – קיבלנו לפתע את ליהיא האישה. כל כך אישה. שמלת המקסי השחורה הבליטה את כל מה שצריך (חזה ומותן), וטשטשה את כל השאר (אגן וגובה). ולהשלמת המראה גם השיער והמקיאג' זכו לנגיעות קלאסיות. עכשיו רק נותר לקוות שהיא תאמץ את הכיוון החדש.

איפה קנית: אלון ליבנה.
מחיר: 2,800 שקל. ליהיא שאלה את השמלה ללא כסף.

אין תמונה
בגוף נערת רוק. בשיער אשת הנשיא. אפרת גוש

השמלה של אפרת

אפרת גוש לא יודעת מה זה להתלבש רגיל. למזלה נאמר שהיא שייכת לקבוצת הנשים שכמה שיותר מוזר - ככה יותר יפה להן.  הפעם קיבלנו אותו בשמלה א-לה מדונה מהאייטיז: סטרפלס, חצאית טול חצי שקופה ומעט נפוחה, וניטים, ולא שכחה את הליפסטיק האדום-כתום המחייב. והנה הטוויסט: במקום שיער מטורלל וקופצני, גוש הפתיעה בפריזורה שמזכירה יותר חברת כנסת. מה שגורם לכל הרעש בשמלה להיראות כמו המראה הכי שמרני של הגברת. בשורה התחתונה, השמלה יושבת על גוש פיקס. אבל אנחנו בספק למי היא מתאימה מלבדה.

איפה קנית: יסמין נגרין.
מחיר: 799 שקל.

אין תמונה
מתוקה בשמלה מנצחת. ירדן הראל

השמלה של ירדן

ירדן הראל, דוגמנית וכתבת שטח, נראית כמו הבחורה שכל הורה ירצה שתעשה בייביסיטר לילדים שלו (במיוחד האבות). יש לה בייבי פייס, חיוך מצוחצח, ומראה בתולי משהו. לתצוגת האופנה של רוברטו קוואלי, היא בחרה לשבור קצת את כל הטוב הזה עם קצת עור, קצת מחשוף וקצת פליסה. השמלה של המעצב יניב פרסי היא אחת מהשמלות הרומנטיות יותר בקולקציה האדג'ית שלו, והיא עושה להראל רק טוב. אהבנו גם את הז'קט שנוסף מעל ושמר עליה מעט מפני הקור, רק היינו מחליפות לה את הנעליים במשהו מעט יותר סקסי.

איפה קנית: PERSY, בוטיק "אמור", 03-5468756
מחיר
: 9,600 שקל. ירדן שאלה את השמלה לאירוע.

>> בפעם הקודמת: קארין כהן, רותם סלע ואפרת דור נוצצות