צילומים מבוקר ועד ערב בהלבשה תחתונה בקוטב הצפוני. גוף מוצק נטול רבב. ציצי עומד. רגליים חלקות. חבורה של צלמים חרמנים עוגבים ומריירים לכל עבר. סוכנים אישיים מסוקסים. סמים. אלכוהול. דוגמנים בספידו מנסים ללא הצלחה להתגבר על זקפה סוררת. אלו הם חייה של דוגמנית. עכשיו לך תתחתן עם אחת כזאת. 


לרגל נישואיה הטריים של הסופרמודל ג'יזל בונדשן, מי שידועה יותר כאקסית המיתולוגית של ליאונרדו דיקפריו טרום בר רפאלי, לטום בריידי (שלא לומר הדוגמנית העשירה בתבל), יצאנו לבדוק אילו עוד דוגמניות על עשו את הצעד והתחייבו לנצח נצחים לגבר, במקום לשער של הספורטס אילוסטרייטד. ובאותה נשימה, מבלי להרוס שמחה לאף דוגמנית רעבה, תהינו מה הסטטיסטיקה אומרת לגבי ההצלחה של קשר כזה, בלי שום קשר לכמה חתיך הבעל שלך.

הבשורות הטובות: זה יכול לעבוד

ראשונים ויציבים ברשימה נמצאים אימאן ודיוויד בואי. השניים נישאו ב-1992 והביאו לעולם בת משותפת העונה לשם אלכסנדריה זהארה. הם עדיין ביחד, אבל עם כל הכבוד לניסיון, יש זוג מעורב אחר שמעורר את כל הבאזז בהוליווד: סיל והיידי קלום. הוא זמר מסוקס המשלב שורשים ניגריים וברזילאיים, היא גרמניה טהורה עם צמד עופרים עסיסי וגוף שלא מזדקן. הניגודיות מוחלטת, אבל כנראה שהפכים נמשכים. ואו הא, כמה משיכה יש בין השניים. סיל והיידי נישאו ב-2005 על חוף במקסיקו, ויש להם שלושה ילדים. שניים משותפים. השלישית מקשר קודם של קלום.  סיל אגב היה במערכת יחסים בעברו גם עם טיירה בנקס, אך כנראה שהגרמניה עשתה לו את זה קצת יותר. 

טיירה בנקס (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
טיירה בנקס. אימפריה בלי גבר. מרענן משהו | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

עוד בין הזוגות ששומרים על הלהבה הרומנטית והממוסדת הם כריסטי טרלינגטון היפהפייה, שנחשבת  לאחת מחמש הסופרמודל הבולטות לצד קלאודיה שיפר, נעמי קמפבל, סינדי קרופורד ולינדה אוונג'ליסטה. זו בחרה לה לבעל את השחקן והבמאי אד ברנס ב-2003, ולשניים שני ילדים. ואיך אפשר בלי ניקולא סרקוזי וקרלה ברוני? הוא נשיא צרפת גמד אך כריזמטי, היא אישה מדהימה. בספר "קרלה וניקולא - הסיפור האמיתי", היא מספרת שהתאהבה בו בגלל שיש לו חמישה או שישה מוחות. תחליטי. בכל מקרה, השניים ללא ספק הפכו את הנשיאות בצרפת למשהו הרבה פחות צנוני ממה שיכל היה להיות כשהתחתנו בתחילת 2008 בארמון האליזה בפריז. בינתיים, נדמה שדבר לא יעמוד בין השניים. גם לא קרואסון ממש ממש טוב. 

 אחרונה חביבה היא קלאודיה שיפר, הברבי הבלונדינית המיתולוגית של שנות ה-90. באותו עשור היא כבשה את ליבנו, כמו גם את ליבו של הקוסם דיוויד קופרפילד. השניים יצאו במשך חמש שנים ואף התארסו, אך בסופו של דבר, שום שפן לא יצא מהקשר, ובטח שלא טבעת. תסמכי על שיפר שתמצא לה בחור אחר, אחד שלא עוסק בקסמים, כמו מת'יו ווהן, מפיק ותסריטאי. השניים נשואים מ-2002 ולהם שני ילדים. 

הבשורות הרעות: הן די רעות

כריסטי ברינקלי בעלת הבייביפייס גם ממרומי גיל 50 היא הוכחה שיופי הוא לא מתכון להצלחה זוגית. ב-1985, כשהייתה בת 19 נישאה לראשונה לאחד לא מי יודע כמה מוכר, וכעבור שמונה שנים זה נגמר. בגיל 31 היא ניסתה את מזלה בשנית עם הזמר בילי ג'ואל. השניים הביאו לעולם בת משותפת, אך כעבור תשע שנים גם הקשר הזה ירד לטימיון. לאחר מכן, היה ניסיון נוסף וקצרצר במיוחד עם אדם בשם ריצ'רד טאובמן שארך שנה בדיוק וב-1996 ברינקלי העיקשת לא וויתרה על אהבה והלכה על פיטר קוק. הקשר נראה אידיאלי, השניים הביאו לעולם ילד משותף, עד שקוק החליט שהוא דווקא נמשך לילדה. הבגידה עוררה רעש תקשורתי גדול והשניים התגרשו בסוף 2008. כשלא הולך - לא הולך. 

עוד בלונדינית שהימרה על זמר היא רייצ'ל האנטר הבריטית שנישאה לפוחלץ רוד סטיוארט ב-1990, כשהייתה בת 21. הקשר נמשך 16 שנים וילד 2 ילדים משותפים. כיום, היא גרושה בשוק הפנויים פנויות. 

עוד בין אלו שישנות באלכסון: קייט מוס, שמערכת היחסים און אנד אוף שלה עם פיט דוהרטי הבהירה שזאת אחת שלא ממש הולך לה בתחום הזוגי; טיירה בנקס - הרווקה הנצחית שעושה הכול חוץ מחתונות ונעמי קמפבל, שיוצאת עם הרבה בחורים אבל בסופו של דבר משליכה עליהם טלפונים. שוין.