מכירה את הימים האלו שאין לך חשק לצאת מהמיטה? או שכל דבר קטן מעצבן אותך? הרבה פעמים, אנחנו מניחות לרגש להשתלט ולנהל אותנו, גם אם קרה משהו שמצדיק את הרגשתנו, וגם אם לא תמיד אנחנו יודעות בדיוק לשים את האצבע על הסיבה להרגשה הזו. אז במקום להתמסר לעצבות שנחתה עלייך, או למצב הרוח המשתולל, את יכולה ללמוד איך לנהל את הרגשות שלך באמצעות דברים קטנים, שיעזרו לך להיכנס לפרופורציות ולהרגיש טוב יותר. ד״ר שירי שדה שרביט, פסיכולוגית קלינית מבית ספר ברוך איבצ׳ר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי, העוסקת בימים אלו בתכנית everyBody, התכנית הדיגיטלית לדימוי גוף בריא בשיתוף סופר-פארם, ומאי קובי, עובדת סוציאלית קלינית בתכנית, מציעות לנו חמש דרכים כיצד לעשות זאת.

>> רוצות לקחת חלק בתכנית everyBody לדימוי גוף בריא בשיתוף סופר-פארם?

everyBody, התוכנית הדיגיטלית לדימוי גוף בריא של בית ספר ברוך איבצ׳ר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בשיתוף סופר-פארם, הגיעה לישראל לאחר שנוסתה בהצלחה באוניברסיטת סטנפורד שבארה"ב, שם פותחה על ידי חוקרים בצוות בינלאומי, ביניהם ד"ר שירי שדה שרביט, פסיכולוגית קלינית, מומחית בטיפול בהפרעות אכילה.
סופר-פארם מאמינה שאת המידע והתרגולים כדאי להנגיש לקהל כמה שיותר רחב, ולכן הצטרפה למחקר של ד"ר שדה שרביט, ויחד הן מציעות את everyBody באתר סופר-פארם – פלטפורמה דיגיטלית המספקת תכנים, כלים ומשימות אותם ניתן לתרגל בזמן, בקצב ובזמן המתאים לכל אחת ואחד, ובאנונימיות מוחלטת.