גבר מריח אישה (צילום: Niko Guido, Istock)
מושלם: להטריף אחרים מבלי להיטרף בעצמך | צילום: Niko Guido, Istock
מצאתי את הבושם המושלם. מכיוון שאנחנו לא מכירים, אתם לא יודעים באיזה נס מדובר. למעשה, כבר ממש הרמתי ידיים. אחרי תקופה שבה כל שפריץ אקראי שדגמתי הסתיים בניקוי ידיים נמרץ ושפשוף צוואר נמרץ עוד יותר, הפסקתי לגמרי.

מדי פעם נתקלתי במישהו שהריח מעולה וליבי נצבט. נזכרתי בימי הפלומה פיקאסו שלי בתור נערה ובימי האובסיישן שבאו בהמשך. אבל מתישהו הריחות האלה התחילו להרגיש לי יותר ויותר כבדים ומלאכותיים. מדי פעם ניסיתי להתפשר על מיני מבשמים קלילים יותר של "ללין", וזאת אכן הייתה פשרה סבירה. אבל פשרה.

ואז שמעתי על "מולקולה־אסנטריק", מותג בן שמונה שנים בלבד שמתיימר לעשות מהפכה בעולם הבישום: במקום 100-500 רכיבים - בושם בקו נקי המושתת על מרכיב מרכזי אחד, שמתאים את עצמו לכל משתמש ומקבל את הריח הספציפי שלו. זה היה נשמע לי טוב מדי כדי להיות אמיתי, ואכן בהתחלה לא הבנתי: השפרצתי את המולקולה 01 ולא הרחתי כמעט כלום. קצת ריח של עצים וזהו. אז אני אמנם נגד בשמים, אבל למה שאשלם כסף כדי להריח טבעי?

בושם מולקולה (צילום: דן לב,  יחסי ציבור )
בושם מולקולה | צילום: דן לב, יחסי ציבור

אבל אז יצאתי החוצה. תוך שעה שני אנשים זרים לגמרי עצרו אותי ואמרו "תגידי, שמת במקרה מולקולה? יש לך ריח מצוין". אחר כך גם הגיעו גם בן זוגי ואפו הבררני ואמרו שאני מריחה נפלא. והכי טוב – אני לא הרחתי כלום. יותר מושלם מזה?

599 שקלים ל-100 מ"ל, 299 שקלים ל-30 מ"ל. להשיג בלעדית במשביר לצרכן.

חדש על המדף: תחבושות כל-יכולות ודאודורנט שכמוהו עוד לא ראיתם
תחבושות ודאודורנט (צילום: מוטי פישביין, יחסי ציבור OFRA)
חדש על המדף: תחבושות ודאודורנט | צילום: מוטי פישביין, יחסי ציבור OFRA

תחבושות הגייניות Anion Good Care של Good Care

לפי היצרן, התחבושות החדשות האלה הן ממש בעלות כוחות על. יש בהן פטנט מהפכני המבוסס על הרפואה הטבעית: משטח הנמצא במרכז התחבושת ומכיל יונים שלילים ויוני כסף, שבהיותם נוגדי חימצון מהווים חומת הגנה לגוף מפני בקטריות וחיידקים. הדבר הזה אמור, שימו לב, להרגיע כאבים, לחזק את הרחם, למנוע יובש בנרתיק, לקצר את המחזור, לשפר את הפוריות, לחזק את המערכת החיסונית, להתמודד עם טחורים, למנוע תחושת עייפות ולשפר את מצב הרוח. לא פחות! חבל שהתחבושות לא יכולות לפתור את בעיית העוני בישראל.
אז אם נתעלם מהיומרה שלהן, מדובר בפשוט תחבושות טובות, סופגות מאוד, נעימות ובעיקר קלילות ובלתי מורגשות על התחתונים, שנדבקות בקלות ולא מפריעות. יש תחבושת ליום ותחבושת סופר לספיגה מירבית ללילה. 34 שקלים, להשיג ברשתות הניו פארם, דנה, בבתי מרקחת ובחנויות נבחרות.

דאודורנט neo של גרנייה

הוא לא סטיק, הוא לא רול-און, הוא לא ספריי: גרנייה ממציאים טיפוס חדש של דאודורנט, שמזליף בלחיצה מעין קרם יבש מבעד לחרכי פלסטיק. לטענתם, הוא מתייבש מהר פי שתיים, עמיד 48 שעות ובעל תכונות של קרם טיפוח. אנחנו חשבנו שהוא נוח לשימוש, לא מותיר תחושה דביקה על העור וגם קטן וקומפקטי, שזה דבר טוב. בסדרה 5 ריחות: פירות ופרחים, פריחה רעננה, לימוני, כותנה וללא ניחוח. 20 שקלים עד סוף מאי, לאחר מכן 30 שקלים. להשיג ברשתות הפארם השונים, מחסני אופנה (H&O), רשתות המזון ובפרפומריות נבחרות.

>> בפעם הקומת בדקנו מוצרים לאיפור גבות