אין תמונה
המסקרה המהפנטת של לנקום לא עשתה לנו את זה כל כך
מסקרה של LANCÔME
מי אני: Hypnose drama, מסקרה לנפח מיידי של לנקום.
איזה שינוי דרמטי יכולה מסקרה לחולל לך בעפעפיים? מתברר שגדול. אם פעם הייתי תחת הרושם שכל המסקרות אותו דבר ויש עוד אלף כמוהן וכו', הרי שהיום ברור לי שלכל אחת יש אפקט אחר, וממש כמו מציאת גבר – כך כל בחורה יכולה למצוא את המסקרה המושלמת בשבילה. רק שכנראה שהמסקרה החדשה של לנקום מסדרת היפנוז – היפנוז דרמה שמה – לא תגיע אצלי לדייט שני.
לנקום, בדרך כלל מלכת המסקרות המשובחות, יצאה הפעם עם מוצר שמבטיח נפח מיידי ויוצא דופן, שאותו תשיגי הודות למברשת ענק מקומרת שתגיע לכל ריס וריס. המברשת שקיבלה את פניי הייתה אכן ענקית, מז'אנר המברשות המבולגנות שקמו על הצד הלא טוב של הזיפים. אלא שאחרי משיחה עדינה, נלכדו ריסיי במסת חומר שחור ומדביק, והיה קשה להגיע להפרדה של השערות. גם בניסיון שני התקשו הריסים להשתקם מהחומר ונאלצתי לעבור עליהם עם מברשת ריסים כדי להרגיעם. אז אכן הם זכו לנפח בסופו של עניין, אבל במחיר גדול מדי לטעמי.
מחיר: 172 שקל.
להשיג: ברשתות סופר פארם, המשביר לצרכן ניו פארם, אפריל ובפרפומריות.

אין תמונה
לא עשה אותנו צעירות, אבל בהחלט מאושרות. . מוס האנטי אייג'ינג של לוריאל
מוס לשיער של לוריאל פרופסיונל
מי אני: מוס אנטי אייג'ינג מסדרת אייג' דנסיפורס.
בהתחלה התעצבנתי. ממש התעצבנתי. "מוס אנטי אייג'ינג לשיער בוגר" הייתה הכותרת שהציגה את המוצר שהגיע לידיי. הדבר היחיד שהסכמתי איתו היה "מוס". כל השאר היה נשמע לי כמו אניגמה שיווקית די מעליבה. לפתע תהיתי האם ולמה השיער שלי צריך טיפול הצערה? יתרה מכך – האם יש דבר כזה שיער בוגר? ואם הדבר הזה על ראשי שסובל ממחלת השוונצים הידועה – בהכרח אומר עליו שהוא ילדותי ואינפנטילי?
עם זאת, כצרכנית אובססיבית בכל מה שקשור למוצרי שיער, תהיתי מה עשוי לעולל המוס הזה לפריזורתי. האם אראה צעירה פתאום בעשור? ואם כן, מה יהיה אז על גורל עור פניי שיישאר בגילו האמיתי? מכל מקום, ניערתי קלות את בקבוק המוס והתזתי לידיי כמות הגונה של ענן לבן. הריח הסתדר לי מעולה. לא דומיננטי מדי ורחוק מלהריח כמו בית שימוש. נעים בהחלט. עיסיתי את קצוות שערי תוך כדי כווצ'וץ' ספק מקצועי והמתנתי. ובכן, הפתעה: המוס אינו מקשה את השיער כלל וכלל, מעניק לו נפח נאה ואף קרזול קל שעשה אותי ואת פדחתי מאושרים. בפועל, המטרה העילאית של האמונים על המוצר היא להשיב לשיער חיוניות ולחזק שיער חלש, דהוי ושברירי.
בשורה התחתונה, אני הייתי מאוד שמחה אם היו עוזבים אותי מהצהרות על גיל משום שהיתרון העצום של המוס הוא שאינו מייבש ומקשה את השיער ועושה נפלאות לנפח שלו. נקודה. ואם אני נראית צעירה לגילי, זה כנראה בגלל האושר הפנימי שיוצא החוצה.
מחיר: 80 שקל ל-300 מ"ל.
להשיג: במספרות המורשות של לוריאל פרופסיונל

אין תמונה
קרם טבעי, אקולוגי והייטקי להפליא. הקרם של בוטאי
קרם פנים של BUTA'I
מי אני? קרם יום hydra e day.
מאוד שמחתי לקבל את קרם הפנים של חברת BUTA'I, כי בפרוספקט המצורף היה כתוב שמדובר בקוסמטיקה נקייה, 100 אחוז ממקור טבעי, מה שגרם לי להרגיש מאוד בריאה ואקולוגית. מאידך גיסא, מכריזים על קיומן של טיפות ננו-מטריות בקרם, מה שגרם לי להרגיש מאוד הייטקית. בעודי טעונה בשילוב המסעיר הזה של אקולוגיה והייטק ניגשתי למרוח את הקרם. לקרם יש ריח נעים, רפואי כזה, מה שחיזק את תחושת האקולוגיות. הוא גם מאוד חסכוני, כמות ממש קטנה מספיקה לכל הפנים. הבעיה היא שאחרי המריחה התחושה בפנים לא נינוחה, כאילו העור לא קיבל את מנת הלחות הנחוצה, ומריחה נוספת יצרה תחושת דביקות. בגלל שהקרם עשוי מחומרים טבעיים הוא טוב לשימוש עד חצי שנה אחרי הפתיחה. מבחינתי מדובר במעט מדי זמן, וסביר להניח שאצטרך לזרוק חלק מהקרם. ושוב, אין בו מקדם הגנה בכלל, חיסרון שמגמד את כל היתרונות היחסיים של הקרם
מחיר: 220 שקל ל-50 מ"ל
להשיג: "עדן טבע מרקט", "טבע ספורט קסטל", ב"זמורה אורגני" בירושלים, בבית מרקחת הפלמ"ח בירושלים וב"עורגני" כפר סבא

אין תמונה
בושם שעושה חשק לרקוד. הבושם של lanvin
בושם של LANVIN

מי אני? Eclat d' Arpege
אם פעם חשבתי שסוף הקיץ בהכרח מחזיר אותי לבשמים הכבדים והחזקים, כנראה שלא הרחתי את המהדורה המוגבלת של הבושם החדש Eclat d' Arpege מבית האפנה הפריזאי LANVIV, המיועד במיוחד לחודשים האחרונים של החום המהביל ולבואו של הסתיו והחגים שמאפשרים לנו לנשום בחזרה. המרכיבים הפעילים של הבושם מתאפיינים בקבוצת הריחות הפרחוניים, הכוללים אמבר ומאסק בתוספת ניחוח וורד יסמין, אשכולית ורודה, מנדרינה ואפרסק. בפועל, התזה קלה מהבושם עשתה אותי מאוד מאושרת, שלא לומר מתוחכמת: מצד אחד, יש בו משהו שמאוד מתאים ליום יום ומעניק הרגשה רעננה ונעימה. מצד שני, בשימוש בערב הוא השאיר אחריו שובל חושני ועקבות סקסיים במיוחד שאפילו החבר שלי מיד הבחין והחמיא.  כבר שווה את המחיר.
מחיר: 327 ₪ ל- 50 מ"ל
להשיג: סופר פארם, ניו פארם, המשביר לצרכן ובחנויות הקוסמטיקה המובחרות.

רוצה להמשיך לגהץ? לכל הכתבות של "המגהצת".