גרלן (צילום: אור גץ)
גרלן לה 2. אנחנו מכירות תכשיטים פחות יפים | צילום: אור גץ

מסקרות המבטיחות עיבוי והארכה של הריסים תמיד נשמעות לנו כמו ג'אנק מייל של חנות לאביזרי מין –– זול וחסר סיכוי, ולכן קיבלנו גם את המסקרה החדשה של גרלן בחשדנות בלש משטרה ותיק. "כן גברת Le 2 de Guerlain", חקרנו, "איך בדיוק את מתכוונת להפוך לנו את הריסים לכלי נשק במחי עפעף?". כי האריזה המהממת – ובגרלן מייצרים אריזות יותר יפות מכמה תכשיטים שאנחנו מכירות – בטח לא תעשה את זה.

המסקרה, אומרים בחברה, היא כלי עבודה בעל שתי מברשות, אחת מכל צד. הראשונה – ששערותיה קצוצות דק דק, מיועדת למריחה סטנדרטית, ואילו השנייה זעירה וחמדמדה אמורה לתפוס את כל אותן שערות קצרות שמנסות להימנע מלהצטבע. הסיבים של המברשת הגיעו מתחום הרפואה הדנטלית, מה שבהחלט מספק ארשת של מכובדות לכל העניין, וגם הנוזל עצמו הוא בבחינת חידוש (משהו עם פולימרים, לא נלאה אותך).

תראי, אם לא היה יוצא לנו "וואו" אותנטי לחלוטין בעת המריחה, היינו יכולות להאשים פה מסקרות לנצח. אבל כנראה שנאלץ לבלוע את המברשת. כי לה דו עשתה לנו ריסים של כוכבת. הזיפים הקצרים על מברשת מספר 1 מאפשרים מריחה איכותית, ואילו השנייה תוקפת שערות שלא ידענו שיש לנו. מה שכן, על כמות החומר לא ממש הצלחנו להשתלט, אז מומלץ למרוח בעדינות יתרה ולעבור לאחר מכן עם מסרק ריסים. כי אנחנו רוצות לעפעף, אבל לא בקרקס.

יתרון מסעיר: ובכן, את עלולה להוציא למישהו עין.
חיסרון בולט: בלעדיה אנחנו נראות כמו חתול שמרטו לו את הפרווה.
יעלה לך: 214 שקל, שאותם תוכלי למסור לנצח בכל רשתות הפארם והפרפומריות המובחרות. אפשר להשיג בשחור, כחול, חום וסגול כהה. יאמי.
בשורה אחת: תריסים לריסים על אמת.